Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 piwan Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:46    #2
Hahahah śmieję się ze wszystkich którzy narzekają na FM po premierze. Kupuje go od lat, ale od 2 lat ze względu na tryliardy błędów po premierze zacząłem grę kupować po ostatniej trzeciej łatce, czyli w okolicach marca kwietnia. Co dzięki temu zyskuję??? Grę dopiero właściwą a co najlepsze nie za 90 zl, 80 zl, tylko za 40 zł. Polecam wam to robić, ja w latach 2008-2011 tez bylem głupcem co przepłacał za grę pełną błędów.

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:52    #3
[quote="piwan"]Hahahah śmieję się ze wszystkich którzy narzekają na FM po premierze. Kupuje go od lat, ale od 2 lat ze względu na tryliardy błędów po premierze zacząłem grę kupować po ostatniej trzeciej łatce, czyli w okolicach marca kwietnia. Co dzięki temu zyskuję??? Grę dopiero właściwą a co najlepsze nie za 90 zl, 80 zl, tylko za 40 zł. Polecam wam to robić, ja w latach 2008-2011 tez bylem głupcem co przepłacał za grę pełną błędów.[/quote]

Masz rację, ale przynajmniej możemy wyłapywać wszelkie nieścisłości i wskazywać producentowi gdzie są popełnione błędy. Pomyśl, że gdyby nie my, to nie powąchałbyś nawet za 40 zł. W takim razie na zdrowie za zaoszczędzone pieniądze.

 veras Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 16:02    #4
[quote="marcin260690"]Juz sobie poradzilem dzieki. a co do patcha to widze ze chyba sie juz pojawil, sprawdzcie najnowsze wiadomosci na steamie.
Hello Managers,

A small FM14 update has just been released and is now available to download - it is fully save game compatible.[/quote]


Zaj****** jestes!!!!!
Może jeszcze tylko napisz jak to zrobiłeś bo może ktoś też ma ten problem?!!!!!!!!!!!!!!

 Devilyn Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 17:39    #5
[quote="piwan"]Hahahah śmieję się ze wszystkich którzy narzekają na FM po premierze. Kupuje go od lat, ale od 2 lat ze względu na tryliardy błędów po premierze zacząłem grę kupować po ostatniej trzeciej łatce, czyli w okolicach marca kwietnia. Co dzięki temu zyskuję??? Grę dopiero właściwą a co najlepsze nie za 90 zl, 80 zl, tylko za 40 zł. Polecam wam to robić, ja w latach 2008-2011 tez bylem głupcem co przepłacał za grę pełną błędów.[/quote]

aż taką różnicę robi Ci to 40 zł?

 piwan Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 17:51    #6
Zupełnie nie chodzi o 40zł, tylko o to jak producent gry nas okłamuje za każdym razem i to nie my gracze powinniśmy wyłapywać błędy a oni producenci wypuścić grę bez błędów.

 ansh Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 18:30    #7
Wiem, że trochę odbiegnę od trwającej dyskusji na temat błędów/łatek itp ale mam zasadnicze pytanie: czy w najnowszym FM-ie nie da się zakończyć wcześniej wypożyczenia? Zawsze była taka możliwość, a teraz albo jej już nie ma, albo jestem na tyle ślepy że nie widzę odpowiedniej opcji. Byłby ktoś w stanie pomóc? Przyszedłem do portugalskiego Olhanense i mam przekroczony budżet płacowy, patrze na kontrakty zawodników i się okazało, że mam z Milanu wypożyczonego jakiegoś mega badziewnego szweda z pensją (bagatela) 17,75 tys ojro tygodniowo. I chciałbym zakończyć owo wypożyczenie, da się to zrobić?

 Dziabor Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2013
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 18:43    #8
da sie na pewno, sam tak robilem, poszukaj dokladnie bo nie pamietam gdzie, szukaj w profilu pilkarza

 ansh Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 18:56    #9
No właśnie każdą opcje prześledziłem dokładnie i nie ma. Z poziomu profilu zawodnika na pewno nie da się tego zrobić, sprawdzałem naprawdę wszystko.

 lucjanos Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 19:21    #10
U mnie właśnie jest ta opcja w Profilu zawodnika. Poszukaj pod rozwijalnym przyciskiem transfer. Ja tam mam Zakończ Wypożyczenie.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 19:36    #11
Z całą pewnością ta opcja istnieje. PPM na zawodniku i szukaj,
Uśpiony revolucjonista ;)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.