Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 ansh Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 19:52    #661
To dziwne...u mnie w podmenu transfer w rozwijanym menu zawodnika jest tylko złóż ofertę, złóż zapytanie, wyraź zainteresowanie ->transferem lub wypożyczeniem, dodaj jako cel transferowy -> transfer lub wypożyczenie lub koniec kontraktu. Tyle jest u mnie. Od razu mówię, że mam oryginała.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 19:59    #662
Bo pewnie wypożyczenie jest płatne. Ta opcja istnieje tylko wtedy, gdy wypożyczenie jest za darmo i zaznaczysz możliwość jego anulowania.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ansh Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 20:18    #663
Nie, sprawdziłem, wypożyczenie nie jest płatne (jest napisane wyraźnie "miesięczna opłata: 0 euro" ), a klauzuli dotyczącej możliwości anulowania nie ma gdy chcę wypożyczyć jakiegoś innego gracza (tzn. nie ma w ogóle czegoś takiego do wybrania), więc chyba coś takiego nie istnieje w FM-ie 2014. Próbowałem już w wielu klubach, które mają jakiś graczy wypożyczonych z innych zespołów i nigdzie nie mogę anulować tych wypożyczeń. Jakim cudem u innych jest taka możliwość to ja nie wiem...aktualizacje też mam najnowsze jak coś.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 05.11.2013 o godz. 20:31

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 20:45    #664
Panowie, mam problem z instalacją. Otóż mam wersję pudełkową i zainstalowało się około połowa i teraz pobiera mi się przez Steam jakiś plik 1.6 gb, każdy tak ma, czy to ja coś źle zrobiłem ?

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 21:08    #665
Tak, ja tak też miałem, wszystko jest dobrze;)

 ansh Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 21:33    #666
Rozumiem, że tylko ja mam ten dziwny problem z niemożnością zakończenia wypożyczenia?

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 22:12    #667
Ja się dziwię tylko dlaczego wypiścili taki bubel. Co roku ulepszają stary silnik a gra w dniu premiery jest niegrywalna. Niestety przed instalacją 14stki odinstalowałem starego FM'a więc chyba czeka mnie przerwa do wyjścia poprawek...

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 22:22    #668
[quote="ansh"]Rozumiem, że tylko ja mam ten dziwny problem z niemożnością zakończenia wypożyczenia?[/quote]
Jak pisałem wcześniej u mnie można kończyć wypożyczenia wcześniej (Warta Poznań). Aczkolwiek kończyłem je w czasie trwania okienka transferowego, może w tym rzecz.
Uśpiony revolucjonista ;)

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 23:05    #669
Czyli jednak, to wszystko to był marketing. Oto zapis prywatnej rozmowy i tego co Paul mi przekazał.

We and the majority of our users are generally happy with this release but you know we always continue to improve each game through and beyond Christmas.

We'd like to do an ME update ASAP but as yet we are not ready. It could be one week it could be two or three or more. I just don't know right now.

Nie chce mi się tego nawet komentować. Takiego tekstu nie wrzucą na forum publiczne, czyli jednak... Sprzedaż już jest zrobiona, niby da się grać, bo przecież "nie ma" błędów. Trochę ludzi jeszcze dokupi, a na razie grają na czas. Aktualizacja będzie, ale na razie nie są gotowi (czytaj nie zabrali się za to). W takim razie nie pozostaje nic innego..... przedstawie mu wszystkie najważniejsze błędy, gdzie będą przedstawione do nich screeny jak i filmy video. Z resztą śmieszne to jest, bo setki ludzi o tym pisze na forum SI. Widocznie zdawkowo odpowiadają i może w ogóle tego nie czytają. Czas na odpoczynek, w końcu wykonali ciężką pracę. Już wcześniej, w ubiegłych latach trochę korespondowaliśmy więc jest szansa, że napiszę mi coś konstruktywnego.

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 23:17    #670
Problem: my striker doesn't score, and finishes even the games I win with a 6.1 rating.

Solution: There is no "solution" to this exactly. What happened, basically, is that it became clear early on that tackling, particularly along the flanks, is totally borked. WAY too many goals were flying in, and so they made strikers less accurate. Now, when on the edge of the box and nobody between him and the keeper, a striker will immediately pull up and shoot over the bar from 17 yards, rather than dribble forwards and finish easily. SI has actually stated that they considered fixing this, but can't, because it will result in too many goals.


I to tyle jesli chodzi o wykorzystywanie szans przez napastnikow oraz stosunek okazji do goli :/

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.