Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 12:47    #691
Cześć Panowie, możecie mi pomóc? Otóz pobrałem ze Steam Workshop ciemną skórkę, oraz jedno nowe wyzwanie, zainstalowałem po czym nie ma tych produktów w grze. Wie ktoś gdzie może leżeć problem? Sprawdzałem też foldery w dokumentach i tam wszystko jest na swoim miejscu. Dzieki za pomoc;)

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:00    #692
[quote="Aldor"]Dopoki "killer taktyka" ma cokolwiek wspolnego z rzeczywistoscia to jeszcze przyjmuje to z przymruzeniem oka. Ale kiedy jest to formacja opierajaca sie na 6 obroncach w tym 4 bocznych to cos chyba nie halo. Sprobowalem tez gre bez ofensywnego pomocnika i bez srodkowego przesuwajac ich na skrzydla. Wygralem.

W ogole mam wrazenie, ze bezsensu jest miec kogokolwiek w srodku, musze to dzis wieczor sprobowac. :)[/quote]

Właśnie to jest popierzone, że jeżeli nawet ktoś chce na upartego zagrać, to aby odnaleźć się w nowym FM musi wymyślać taktyki, którymi w realnej piłce nikt się nie posługuje. Krótko mówiąc zaliczyłbyś wpier.... Chore. Silnik jest spieprzony, a gracze kombinują jak go obejść aby były wyniki. Może w ogóle bramkarz jest niepotrzebny. :) Próbowałeś? :) Wystaw go w ataku.

Ja rozumiem sytuację, kiedy grę kupuję na całym świecie 10.000 ludzi, jest niski budżet, mało pracowników i trzeba czekać na aktualizację, ale przy tak wielkim produkcie jakim jest Football Manager jest to niepojęte. Z resztą pisałem o tym do Paula. Nie chcę nikogo obrażać, ale chyba też średnia wieku ludzi którzy najczęściej kupują FM teraz to 10-12 lat. Cieszy, że dochodzą nowi fani, sam mam nadzieję, że kiedyś mój syn będzie nim również, jednak młodzi gracze często nie mają porównania, bazują na dwóch ostatnich wersjach i wydaję im się, że jest wszystko w porządku. Chyba, że mają takie pojęcie o piłce.... Gra jest spaprana i nie trzeba być geniuszem aby tego nie dostrzec.

Zastawiam się czy z tych większych tytułów jest jakaś gra, która ma premierę, a następnie ostatnia łatka jest do niej po pół roku i wtedy można w nią grać. Chyba tylko Football Manager. Owszem, żadna gra nie jest idealna, ale przynajmniej ma jakiś sens i można ją ukończyć. W FM nie można nawet zacząć...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.11.2013 o godz. 13:03

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:15    #693
Ja nie rozumiem jednej rzeczy, jak można wypuśić taką grę przecież gołym okiem widać, że są błedy, silnik meczowy nie funcjonuje tak jak powinien, jest strasznie dużo rażący systuacji. Poza tym problem z silnikiem meczowym itp, był już w tamtym roku na początku, to mając tyle czasu i czytając zgłoszone błędy użytkowników wydaje mi sie że mieli wystarczająco czasu by to naprawić, by ten silnik poszedł w 14 do przodu, a nie do tyłu lub po prostu stał w miejscu z takimi samymi lub jeszcze większą ilośćią błedów.

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:21    #694
[quote="Mimos"]Ja nie rozumiem jednej rzeczy, jak można wypuśić taką grę przecież gołym okiem widać, że są błedy, silnik meczowy nie funcjonuje tak jak powinien, jest strasznie dużo rażący systuacji. Poza tym problem z silnikiem meczowym itp, był już w tamtym roku na początku, to mając tyle czasu i czytając zgłoszone błędy użytkowników wydaje mi sie że mieli wystarczająco czasu by to naprawić, by ten silnik poszedł w 14 do przodu, a nie do tyłu lub po prostu stał w miejscu z takimi samymi lub jeszcze większą ilośćią błedów.[/quote]

To pomogę Ci odpowiedzieć:
1.000.000 sprzedanych gier x 110 PLN (średnia cena) = 110 milionów PLN , a to jest ponad 26 milionów EURO.
A może jest jeszcze więcej sprzedanych... Ktoś wie ile np było sprzedanych rok temu?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.11.2013 o godz. 13:21

 bimbass Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:23    #695
Wypróbował ktoś już ktoś tą taktykę DaroRUT - a? Faktycznie taki killer? Bo nie mam czasu przysiąść do fm-a a dodatkowo takie newsy mnie skutecznie zniechęcają żeby zaczynać nową karierę.

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:26    #696
To jeśli tak na to wszystko patrzą to gratuluje grupie SI.

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:29    #697
[quote="bimbass"]Wypróbował ktoś już ktoś tą taktykę DaroRUT - a? Faktycznie taki killer? Bo nie mam czasu przysiąść do fm-a a dodatkowo takie newsy mnie skutecznie zniechęcają żeby zaczynać nową karierę.[/quote]

Bimbass ale to była ironia a nie żadna taktyka. hahaha :) Jeżeli silnik jest spaprany to można się pobawić czy też przestawiając wszystkich do obrony, czy też wszystkich do ataku, bo w końcu obrona to tylko tyczki. TO była ironia, chyba aż tak zrąbana nie jest że gramy bez bramkarza.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:34    #698
[quote="DaroRUT"]Może w ogóle bramkarz jest niepotrzebny. :) Próbowałeś? :) Wystaw go w ataku. [/quote]

Proszę bardzo. Ogólnie streamer się wkurzył na Fierro, bo strzelił mu tylko 1 bramkę w 30 meczach, więc włożył na atak Valdesa. I co? I gol:D

Podsumowując, statystyki to mit.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:39    #699
[quote="Mimos"]To jeśli tak na to wszystko patrzą to gratuluje grupie SI.[/quote]

Tak to niestety wygląda, a jak myślisz dlaczego np. co roku są jakieś nowe opcje?

Głównie dlatego, żeby wszyscy rzucili się na nowy produkt, każdy chce zobaczyć i sprawdzić co dają nowe możliwości. Poza tym nowości można wykorzystać przy reklamach, recenzjach, na pudełku itp. Powodują, że produkt lepiej się sprzedaję.

Moim zdaniem powinni teraz poświęcić cały rok na poprawę silnika i wyeliminowanie błędów, jak również udoskonalenie graficzne, bo skoro już zdecydowali się parę lat temu na 3d, to zróbcie to jak należy. Do tego tylko aktualizacja składów i mielibyśmy pierwszego menadżera grywalnego po premierze od iluś tam lat. Dodatkowo jeśli już są tacy którzy nie potrafią wytrzymać bez tych nowych opcji to mogliby dorzuć swoją aktualizację składów po okienku transferowym na koniec stycznia. To jest tylko propozycja. Najważniejszą sprawą w grze jest silnik meczowy, jest to serce tej gry. Powinno działać bez zarzutów. I wokół tego serca można dodawać wszystkie inne opcje. A tuta jest na odwrót, tysiące opcji, wszystko pięknie ładnie, a serce silnik - po zawale. :)

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 13:40    #700
[quote="robal15"][quote="DaroRUT"]Może w ogóle bramkarz jest niepotrzebny. :) Próbowałeś? :) Wystaw go w ataku. [/quote]

Proszę bardzo. Ogólnie streamer się wkurzył na Fierro, bo strzelił mu tylko 1 bramkę w 30 meczach, więc włożył na atak Valdesa. I co? I gol:D

Podsumowując, statystyki to mit.[/quote]

Daj screena.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.