Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 10:55    #721
[quote="robal15"]
4. Kontrakty. Zawodnik chce ze mną podpisać kontrakt za 20 tyś. tygodniowo i nie chce zarabiać ani grosza mniej. Jak na mój klub ten zarobek jest za duży, więc zrywam z nim rozmowy. Po paru dniach przychodzi informacja, że jakiś klub go podpisał, patrzę na jego tygodniówkę - 4 tyś. WTF? Dlaczego u mnie nie chciał tyle zarabiać? [/quote]


Może Twój klub lub Ty masz mniejszą reputację niż ten z którym podpisał kontrakt, a zawodnik ma trochę ambicji?
Potrafię sobie wyobrazić sytuację, gdy np. Lewemu proponuje dajmy na to Zenit 100 mln, a on woli do powiedzmy Man Utd za 50 mln. lub do Bayernu za 10 mln ;)

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 11:36    #722
[quote="jaqb"][quote="robal15"]
4. Kontrakty. Zawodnik chce ze mną podpisać kontrakt za 20 tyś. tygodniowo i nie chce zarabiać ani grosza mniej. Jak na mój klub ten zarobek jest za duży, więc zrywam z nim rozmowy. Po paru dniach przychodzi informacja, że jakiś klub go podpisał, patrzę na jego tygodniówkę - 4 tyś. WTF? Dlaczego u mnie nie chciał tyle zarabiać? [/quote]


Może Twój klub lub Ty masz mniejszą reputację niż ten z którym podpisał kontrakt, a zawodnik ma trochę ambicji?
Potrafię sobie wyobrazić sytuację, gdy np. Lewemu proponuje dajmy na to Zenit 100 mln, a on woli do powiedzmy Man Utd za 50 mln. lub do Bayernu za 10 mln ;)[/quote]

Albo Ty proponowałeś mu 20 tys. czystego wynagrodzenia, a tam może liczyć na 4 tys. + szereg premii, klauzul, bonusów..

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 11:40    #723
Wie ktoś może czy poprawiono błąd (albo i nie), w którym to po załadowaniu gry od nowa (ewentualnie wyłączeniu/włączeniu), nagle po świetnej passie zwycięstw zaczynało się przegrywać z klubami z niższych lig i tymi z dołu tabeli? Było to dość irytujące kiedy 3-4 mecze wygrywałem z liderami, po czym grałem dnia następnego i przegrywałem remisowałem z każdym. To samo dotyczyło też pasma porażek, 4-5 porażek z rzędu, włączenie gry innym razem i nagle same zwycięstwa. To było żałosne, i bardzo przewidywalne..

 alq Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2012
Skąd: Jabłonowo Pom.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 11:46    #724
Z tymi kontraktami mam tak od FM12. Ilekroć ktoś odrzucał moją propozycję, kilka dni później akceptował oferty znacznie mniej korzystne pod względem wynagrodzenia i zazwyczaj także premii (jeśli były wyższe to po zsumowanie wszystkiego, moja oferta była i tak lepsza). Z reguły oferowałem bardzo wysoki status w drużynie (Pierwszy Skład/Kluczowy Zawodnik), a reputacja mojego klubu była jedną z najwyższych na Świecie (po pewnym czasie i najwyższa). Tak więc, pachnie to jednak jakimś niedociągnięciem lub skopanymi algorytmami.

Co do moich odczuć odnośnie FM14, sporo grywałem w Betę. W produkt finalny, z powodu licznych obowiązków, zagrałem dopiero wczoraj pierwsze mecze i o dziwo stwierdzam, że przyjemniej grało mi się właśnie w ten pierwszy, surowy produkt. W obecnej wersji załatanie starych błędów spowodowało jeszcze więcej dziur. Jestem troszkę rozczarowany.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 12:57    #725
[quote="sCan"][quote="jaqb"][quote="robal15"]
4. Kontrakty. Zawodnik chce ze mną podpisać kontrakt za 20 tyś. tygodniowo i nie chce zarabiać ani grosza mniej. Jak na mój klub ten zarobek jest za duży, więc zrywam z nim rozmowy. Po paru dniach przychodzi informacja, że jakiś klub go podpisał, patrzę na jego tygodniówkę - 4 tyś. WTF? Dlaczego u mnie nie chciał tyle zarabiać? [/quote]

Może Twój klub lub Ty masz mniejszą reputację niż ten z którym podpisał kontrakt, a zawodnik ma trochę ambicji?
Potrafię sobie wyobrazić sytuację, gdy np. Lewemu proponuje dajmy na to Zenit 100 mln, a on woli do powiedzmy Man Utd za 50 mln. lub do Bayernu za 10 mln ;)[/quote]

Albo Ty proponowałeś mu 20 tys. czystego wynagrodzenia, a tam może liczyć na 4 tys. + szereg premii, klauzul, bonusów..[/quote]

Kretynem nie jestem, aby o takich rzeczach nie wiedzieć:P

Odpowiem Wam: NIE. Sam używam rozmaitych klauzul, aby mieć kontrakt jak najniższy. To teraz ja zapodam przykładem: Gdzieś na świecie żyję sobie młody Hiszpan. Pewnego dnia zdecydował, że chce zmienić klub na lepszy. Jednocześnie wpłynęły dwie oferty. Z zasłużonego klubu Deportivo oraz z jakiegoś zadupia z Rumunii, który nigdy europejskiej piłki nie widział na oczy. Po dłuższym zastanowieniu się młody Hiszpan wybiera Rumunię, gdzie będzie zarabiać mniej, będzie daleko od domu, nie będzie znał ani języka ani kultury oraz nigdy nie zazna piłki z prawdziwego zdarzenia. Koniec.

[quote="alq"] W produkt finalny, z powodu licznych obowiązków, zagrałem dopiero wczoraj pierwsze mecze i o dziwo stwierdzam, że przyjemniej grało mi się właśnie w ten pierwszy, surowy produkt. W obecnej wersji załatanie starych błędów spowodowało jeszcze więcej dziur. Jestem troszkę rozczarowany.[/quote]

Mam takie same odczucia. Beta była lepsza niż finalny produkt. [facepalm]

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 07.11.2013 o godz. 13:03

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 mb15juve Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 14:13    #726
U mnie dosc dziwne problemy, za kazdym razem gdy wykorzystam komplet zmian po chwili jakis zawodnik dostaje kontuzje i koncze w 10. Mialem tak w 4 meczach z rzedu. Nie wazne czy zmiany konczyly mi sie juz w 60min czy 80min.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 14:32    #727
Ale ponoć jest taki bug, że można wtedy dokonać czwartej zmiany:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 14:36    #728
Jakieś info odnośnie patcha ???

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 14:50    #729
Kupuje dzisiaj wieczorem fm :D i mam pytanie, czy można zagrać na uaktualnieni Gietza i bartekr jednoczesnie czy sa kompatybilne z sobą? I czy trzeba sciagać vetre aby była reprezentacja niemiec i japoni ?

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 14:59    #730
Pliki są kompatybilne ;)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.