Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 simonldz Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: ŁDZ
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 19:17    #741
W poprzednich wersjach była opcja z ławki "Podania między obrońców" z której zawsze korzystałem a w tej wersji tego polecenia nie ma. Pytanie tylko czy jest jakieś polecenie co je może zastąpic? Oraz czy w trybie classic drużyna "uczy" się taktyki tak jak to było w trzynastce? bo tutaj też nie widzę tego paska.

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 19:46    #742
Polo i pSsi, zmieńcie nazwę folderu graphic na jakąś inną i wtedy spróbujcie. Po załatwieniu spraw powróćcie do starej nazwy.
Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 Polo07 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 20:24    #743
Dzięki :D pomogło

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 23:50    #744
Nie wiem jak, ale jako beniaminek, w swoim pierwszym meczu w sezonie upokorzyłem Real Madryt. W sumie mogłem wygrać więcej:P Natomiast Real nie miał żadnej stuprocentowej sytuacji. Strzelili mi gola dopiero po czerwonej kartce, a tak by było 2:0:D

Statystyki - http://zapod(...)png.html
Skład+formacja - http://zapod(...)png.html
Gole - http://www.youtu(...)TuGsSNW0

A może ligę wygram tym składem? Pomarzyć zawsze można po dobrym początku. W końcu w zeszłym roku zdobyłem 111 pkt:D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 mi(L)an Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2013 09:35    #745
Czy można gdzieś pobrać poza susie- megapck face ? Na susie part 1 ściąga się 1 dzień ...

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 09:36    #746
Ta gra to jakaś kpina, jaki jest sens sprzedawać kompletnie nieprzygotowaną gre? po to żeby sie wszyscy wkurzali i czekali na jakieś kolejne patche niewiadomo kiedy? Dla mnie na logike to powinno sie conajmniej we wrześniu wrzucić dla wszystkich wersje demo żeby wyłapywać wszystkie błedy itp. żeby w kńcu w listopadzie na premiere wydac jak najbardziej kompletna wersje no tak? Zagralem przez tydzien Barceloną, cisne rywali przez cały mecz oddaje ok. 30 strzałow z czego ok 20 celnych a strzele może z jedną bramkę i to czasami pod koniec meczu, totalna dominacja rywal odda ze 2-3 strzały przez cały mecz czasem nawet wbije gola, no rozumiem ze czasami tak sie zdaza ale nie co mecz !!! Messi najlepszy zawodnik w meczu a ma srednią w meczu 6.5 jak dostaje piłe sam na sam to oczywiście nie strzeli na kilkanaście meczów strzelil moze z 4 bramki, skrzydlowi to tragedia i to nawet jako schodzący napastnicy. Wiec co mam grac kombinowac jakies dziwne formacje zeby jakos oszukac kompa zeby z nim wygrac czy grac realistycznie? WTF???

 KamilinhoCFC Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 11:22    #747
Buhahahah WTF gram mecz jest 2-2 i właściwie koniec meczu przechodzę do analizy meczu a tam widze wygrałem 3-2 hahahaha jakim cudem jak wynik był 2-2 do końca meczu? . Kolejna kwestia czemu angielscy zawodnicy sa tak zeszmaceni ich staty to kpina np Sturridge AOX czy inni praktycznie nie nadają się do niczego?

 darecki522 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2013
Skąd: nowedwory
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 11:29    #748
Co jest z kolejka.dlaczegojej niema

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 12:26    #749
Nie wiem ludzie macie jakieś problemy wymyślone z dupy! albo gracie na piracie albo już nie wiem. Ja tam gram i nie widzę, ŻADNYCH problemów. A za to mnóstwo plusów. Co do dziwnych wyników to chyba normalne? zobaczcie wczoraj Górnik dostawał 0:2 od Wisły a strzelił 3 gole w drugiej połowie i wygrał mecz 3:2. Więc się nie dzwicie jak będziecie wygrywać 3:1 a przegracie 3:4 w 20 minut. W fm trzeba myśleć! wiadomo, że jak wygrywasz 2:0 lub więcej to przeciwnik zmieni taktykę na bardziej ofensywną w tedy ty zmieniasz na kontrataki i cofasz się proste chyba? Albo narzekacie, że macie 15 strzałów i żadnego gola a przeciwnik 2 strzały i 2 gole. Macie przykład meczu Legia - Trabzanspor gdzie Legia strzelała i strzelała i Guzik a Turcy oddali 2 strzały i strzelili 2 gole. To jest piłka wszystko jest możliwe więc nie róbcie z dupy wiatru!. Co do nowości, to podoba mi się opcja że w końcu dyrektor sportowy, ma większą role w klubie rekomenduje zawodników na daną pozycje ściąga tych do klubu których chcesz . Dalej podoba mi się to, że jak sprzedajesz zawodnika to możesz go pożegnać w rozmowie prywatniej przez co czasami otwierasz sobie furtkę, że jak zawodnik nie poradzi sobie w innym klubie to z chęcią do ciebie wróci. Albo inna fajna opcja że możesz dać zawodnikowi nagrodę pieniężną za dobrą grę, lub to, że jak wkurza cię agent zawodnika to możesz poprosić o jego zmianę. Jest wiele ciekawych smaczków i powiem wam, że gra mi się niezwykle przyjemnie i gra jest najlepsza w historii a wiem co mówię ponieważ. Zaczełem przygodę jeszcze od cm4 i co roku nowa wersja tak, że dla mnie gra w FM 14 to czysta PRZYJEMNOŚĆ!

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 12:38    #750
[quote="rafapietrzyk"]Nie wiem ludzie macie jakieś problemy wymyślone z dupy! albo gracie na piracie albo już nie wiem. Ja tam gram i nie widzę, ŻADNYCH problemów. A za to mnóstwo plusów. Co do dziwnych wyników to chyba normalne? zobaczcie wczoraj Górnik dostawał 0:2 od Wisły a strzelił 3 gole w drugiej połowie i wygrał mecz 3:2. Więc się nie dzwicie jak będziecie wygrywać 3:1 a przegracie 3:4 w 20 minut. W fm trzeba myśleć! wiadomo, że jak wygrywasz 2:0 lub więcej to przeciwnik zmieni taktykę na bardziej ofensywną w tedy ty zmieniasz na kontrataki i cofasz się proste chyba? Albo narzekacie, że macie 15 strzałów i żadnego gola a przeciwnik 2 strzały i 2 gole. Macie przykład meczu Legia - Trabzanspor gdzie Legia strzelała i strzelała i Guzik a Turcy oddali 2 strzały i strzelili 2 gole. To jest piłka wszystko jest możliwe więc nie róbcie z dupy wiatru!. Co do nowości, to podoba mi się opcja że w końcu dyrektor sportowy, ma większą role w klubie rekomenduje zawodników na daną pozycje ściąga tych do klubu których chcesz . Dalej podoba mi się to, że jak sprzedajesz zawodnika to możesz go pożegnać w rozmowie prywatniej przez co czasami otwierasz sobie furtkę, że jak zawodnik nie poradzi sobie w innym klubie to z chęcią do ciebie wróci. Albo inna fajna opcja że możesz dać zawodnikowi nagrodę pieniężną za dobrą grę, lub to, że jak wkurza cię agent zawodnika to możesz poprosić o jego zmianę. Jest wiele ciekawych smaczków i powiem wam, że gra mi się niezwykle przyjemnie i gra jest najlepsza w historii a wiem co mówię ponieważ. Zaczełem przygodę jeszcze od cm4 i co roku nowa wersja tak, że dla mnie gra w FM 14 to czysta PRZYJEMNOŚĆ![/quote]
Turcy oddali jeden celny strzał :-) CO do Fm'a mi też przyjemnie się gra, nie narzekam. Są co prawda niedociągnięcia ale to wyjaśni się (mam nadzieje) wraz z nową łatką

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.