Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 marvinmartin Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2013
Skąd: leverkusen
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 14:51    #6471
jest tego troche
francja- rennes,lille,montpelier,
niemcy-nurnberg,werder,hertha,hoffenhaim
włochy-parma,sampdoria,udinese
anglia-southampton,newcastle,sweanse,fulham
mozna tez sprobowac ze sportingiem lizbona,ajaxem,vitesse,panathinaikos,spartak moskwa
ja osobiscie polecilbym 1fc nurnberg gralem ostatnio w fm 2012 na uaktualnionych skladach..maja juz..
dobrych mlodych jak stark,frantz,platenchard,chandler,kiyoko mozna fajnie namieszac

 Dramedy Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 16:00    #6472
Też polecam Nurnberg, tylko budżet transferowy nie koniecznie pasuje do waszych wymagań :)

 arfa2 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 22:04    #6473
a jak wygląda w ligach kasa za wygraną lige. Czy nadal w tym fm w angli można zarobić zdecydowanie najwięcej za zajęte miejsce na koniec sezonu?
z tego co pamiętam liga hiszpańska czy włoska były daleko w tyle pod tym względem

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 22:50    #6474
Witam
Szukam klubu z drugiej klasy rozgrywkowej (odpowiednik naszej I ligi) z krajów z obszaru nad morzem śródziemnym na wschód od Włoch (wyłączając je). Zależy mi na co najmniej dobrym systemie szkolenia młodzieży. Budżet nie musi być duży (taki, żeby starczyły na kilka kontraktów po 1/2tys. na tydzień). Fajnie by było, gdyby skład potrzebował wzmocnień, ale nie całkowitej przebudowy.

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 22:55    #6475
W FM 2012 premia za zajęcie 1 miejsca wynosiła 18 mln w Anglii i 30 mln w Niemczech.

Panowie moja ostatnia przygoda z FM 2012 Parmą zakończyła się moim zwolnieniem i spadkiem klubu. Nie chcę już mieć nic wspólnego z Italią.
Pomóżcie znaleźć klub, rozgrywka którym mnie wciągnie na więcej niż 2 sezony, żebym mógł zobaczyć jak rozwijają się zawodnicy, spróbować awansować do europejskich pucharów albo od razu zawalczyć o majstra.

Preferowane kraje: Anglia, Francja, Niemcy, Holandia, ewentualnie Belgia i Hiszpania.
Z góry dziękuje za propozycje

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 23:28    #6476
[quote="saharicus"]Witam
Szukam klubu z drugiej klasy rozgrywkowej (odpowiednik naszej I ligi) z krajów z obszaru nad morzem śródziemnym (no i może kaspijskiego) na wschód od Włoch (wyłączając je). Zależy mi na co najmniej dobrym systemie szkolenia młodzieży. Budżet nie musi być duży (taki, żeby starczyły na kilka kontraktów po 1/2tys. na tydzień). Fajnie by było, gdyby skład potrzebował wzmocnień, ale nie całkowitej przebudowy.[/quote]

Sorry, ale zapomniałem o najważniejszym FM14

 suchy92 Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2013 01:03    #6477
[quote="sebastiano399"]W FM 2012 premia za zajęcie 1 miejsca wynosiła 18 mln w Anglii i 30 mln w Niemczech.

Panowie moja ostatnia przygoda z FM 2012 Parmą zakończyła się moim zwolnieniem i spadkiem klubu. Nie chcę już mieć nic wspólnego z Italią.
Pomóżcie znaleźć klub, rozgrywka którym mnie wciągnie na więcej niż 2 sezony, żebym mógł zobaczyć jak rozwijają się zawodnicy, spróbować awansować do europejskich pucharów albo od razu zawalczyć o majstra.

Preferowane kraje: Anglia, Francja, Niemcy, Holandia, ewentualnie Belgia i Hiszpania.
Z góry dziękuje za propozycje[/quote]

Może Olympique Lyon? (Sam zastanawiam się nad tym, czy nie spróbować odbudować "potęgi" tego klubu). Albo Schalke? Utrzyj nosa "Trio z Borussii" w derbach Westfalii :P

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 23:51    #6478
Witam, poszukuje klubu do którego będą chcieli krótko mówiąc przychodzić dobrzy zawodnicy aby za kilka sezonów móc powalczyć w LM.
Problem w tym że nie chcę grać gigantami a do tych klubów z niższych półek nie chcą przychodzić satysfakcjonujący mnie piłkarze, tak więc może ktoś zna taki klub ?

 DanNSC Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2010
Skąd: Ostrołeka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 10:33    #6479
Po kilku nieudanych próbach gry w FM 13 postanowilem odstawic gre na kilka ladnych tygodni, nie gralem kompletnie w ogole, po jakims czasie znowu zaczałem i nic, trzynastka to jest nie to, depresja moze mnie wziac grajac w ta wersje. Zauwazyłem nastepnie ze moj brat gra w FM 12 i to calkiem ładna kariere, no i tu rodzi sie moje pytanie. Kim grac? Jesli mozecie tozasugerujcie mi kim grac... Myslalem o Fiorentinie, Lazio, coś w taka strone, ligi obojetnie jakie ale sam nie wiem kim konkretnie.. Licze na Was, z góry dzieki:)

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 12:00    #6480
[quote="sebastiano399"]W FM 2012 premia za zajęcie 1 miejsca wynosiła 18 mln w Anglii i 30 mln w Niemczech.

Panowie moja ostatnia przygoda z FM 2012 Parmą zakończyła się moim zwolnieniem i spadkiem klubu. Nie chcę już mieć nic wspólnego z Italią.
Pomóżcie znaleźć klub, rozgrywka którym mnie wciągnie na więcej niż 2 sezony, żebym mógł zobaczyć jak rozwijają się zawodnicy, spróbować awansować do europejskich pucharów albo od razu zawalczyć o majstra.

Preferowane kraje: Anglia, Francja, Niemcy, Holandia, ewentualnie Belgia i Hiszpania.
Z góry dziękuje za propozycje[/quote]

Anglia: Aston Villa, West ham United
Francja: OL, AS Saint Etienne
Niemcy:Borussia Moenchengladbach, Hannover, Nurnberg, HSV, Schalke
Holandia: Vitesse, AZ, PEC Zwolle, Twente.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.