Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 13:12    #751
jak narazie po kilku meczach, silnik meczowy nie jest rewelacyjny, ale nie ma tragedii, troche wkurzają wysokie wyniki, chociąz nie ma ich jakoś multum ale trochę jest, myślę, że po kolejnej łatce będzie bardzo dobry produkt. Kwestia czy nowe uaktualnienie bedzie w marcu czy za niedługo ? Ogólnie myślałem, że będzie gorzej. Panowie co to jest to opcjonalne przedłużenie kontraktu przez klub, rozumiem, że przedłużenie kontraktu na tych samych warunkach tak ? Bo jeżeli tak to fajna sprawa można usidlic zawonika na 8 lat w klubie hahh :D

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 13:23    #752
Zgadzam sie z Rafalem Pietrzykiem,gra jest bardzo dobra..ani wysokich wynikow nie mam,poza parom we wstepnych rundach pucharu Anglii ale to nic dziwnego,silenik meczowych tez mi sie podoba,no coz,kazdy ma inne zdanie,ale jet duzo lepiej niz w 2013

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 15:43    #753
U mnie za to co kolejke sa wyniki z kosmosu. A to Liverpool dostaje 6-0 od City, a to Chelsea rozbija 5-0 Arsenal albo Southampton jak zwykle klepie Man United 0-3.
Zagralem juz w sumie 4 sezony i wg. mnie jest naprawde sporo rzeczy do poprawy... jednak gra mi sie calkiem przyjemnie (pewnie przez to, ze w pierwszym sezonie Soton bede mistrzem lub vice-mistrzem ;) ). Pomijajac silnik meczowy, ktory jestem przekonany zostanie poprawiony to wszystkie zmiany na ogromny plus. Jeszcze tylko transfery troche mogliby dopracowac i byloby idealnie.

Z tymi transferami to w ogole sa jaja. Mam Pablo Osvaldo, ktory zagral moze 3 mecze przez ponad pol sezonu. Poklocil sie ze mna, obrazil na caly swiat i zarzadal transferu - mowie mu "ok jak najszybciej bedziesz mial nowy klub"... Niestety odrzucil juz 5 ofer z innych klubow. I to nie byle jakich! Min. PSG czy City. W efekcie mam pilkarza, ktory chce odejsc, psuje mi atmosfere, ale za cholere do zadnego innego klubu nie pojdzie. Paradoks.
Mimo, ze byl wart 10 mln to przed chwila udalo mi sie go wymienic z monaco za jakiegos dzieciaka wartego 10 tysiecy tylko po to zeby nie placic mu kosmicznej tygodniowki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.11.2013 o godz. 15:49

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 21:15    #754
Wyniki w ligach rzeczywiście kosmiczne chociaż mecze dzięki temu staja się ciekawsze. Zapodam link niżej. Po 20 minutach bylo 4:0 i myslałem że wynik jest już ustawiony do końca mecz i jedynie co będę oglądał to kolejne bramki swoich podopiecznych. Silnik meczowy jednak lubi płatać figle. Oczywiście gram Legią Warszawa
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 21:27    #755
I właśnie tym screenem pokazałeś całe zło w najnowszym eFeMie:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 21:27    #756
kocham takie wyniki z takimi statystykami <3 "jak w realu", tak to chyba szlo...

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 21:35    #757
Naprawią oni w końcu ten śmieszno-straszny błąd, kiedy przy wznawianiu gry od środka, zawodnicy rozpoczynający grę wpadają na siebie i tracą piłkę?

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 21:37    #758
[quote="Lypton"]Naprawią oni w końcu ten śmieszno-straszny błąd, kiedy przy wznawianiu gry od środka, zawodnicy rozpoczynający grę wpadają na siebie i tracą piłkę?[/quote]

Ja czesciej spotykam sie z sytuacja kopniecia pilki z wlasnej polowy na polowe przeciwnika do ich bramkarza ;P
.

 kijopek Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 21:47    #759
[quote="rafapietrzyk"]Nie wiem ludzie macie jakieś problemy wymyślone z dupy! albo gracie na piracie albo już nie wiem. Ja tam gram i nie widzę, ŻADNYCH problemów. A za to mnóstwo plusów. Co do dziwnych wyników to chyba normalne? zobaczcie wczoraj Górnik dostawał 0:2 od Wisły a strzelił 3 gole w drugiej połowie i wygrał mecz 3:2. Więc się nie dzwicie jak będziecie wygrywać 3:1 a przegracie 3:4 w 20 minut. W fm trzeba myśleć! wiadomo, że jak wygrywasz 2:0 lub więcej to przeciwnik zmieni taktykę na bardziej ofensywną w tedy ty zmieniasz na kontrataki i cofasz się proste chyba? Albo narzekacie, że macie 15 strzałów i żadnego gola a przeciwnik 2 strzały i 2 gole. Macie przykład meczu Legia - Trabzanspor gdzie Legia strzelała i strzelała i Guzik a Turcy oddali 2 strzały i strzelili 2 gole. To jest piłka wszystko jest możliwe więc nie róbcie z dupy wiatru!. Co do nowości, to podoba mi się opcja że w końcu dyrektor sportowy, ma większą role w klubie rekomenduje zawodników na daną pozycje ściąga tych do klubu których chcesz . Dalej podoba mi się to, że jak sprzedajesz zawodnika to możesz go pożegnać w rozmowie prywatniej przez co czasami otwierasz sobie furtkę, że jak zawodnik nie poradzi sobie w innym klubie to z chęcią do ciebie wróci. Albo inna fajna opcja że możesz dać zawodnikowi nagrodę pieniężną za dobrą grę, lub to, że jak wkurza cię agent zawodnika to możesz poprosić o jego zmianę. Jest wiele ciekawych smaczków i powiem wam, że gra mi się niezwykle przyjemnie i gra jest najlepsza w historii a wiem co mówię ponieważ. Zaczełem przygodę jeszcze od cm4 i co roku nowa wersja tak, że dla mnie gra w FM 14 to czysta PRZYJEMNOŚĆ![/quote]


A jak u ciebie z obrońcami ? bronią czy stoją jak tyczki dając się ominąć ?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013 21:55    #760
[quote="zolahc"]kocham takie wyniki z takimi statystykami <3 "jak w realu", tak to chyba szlo...[/quote]


Cicho, bo zaraz znafcy się tu zlecą, i będą nam prawić kazania, że takie mecze zdarzają się w realu albo to wina jego taktyki:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.