Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 22:53    #2
[quote="spit"]Co jak co, ale to jest duży błąd. Polecam bramki 1 i 3.

http://youtu.be/hQqC060zdbA[/quote]

No, oglądam i mnie w tych bramkach nieszczególnie coś dziwi. Akurat poziom zespołów odpowiada niezbyt rozgarniętym obrońcom.
Błędy FM 14 dotyczą takich zachowań, ale obrońców klubów z najwyższej półki( i to niemal co mecz)
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 22:59    #3
Ale piłkarz nawet z B-Klasy by się lepiej zachował i podbiegł do zawodnika z piłką (w końcu to piłkę się goni, a nie ogląda muchy, albo udaje drzewo?)
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 23:05    #4
No właśnie nie. Z b-klasy ma podbiec skoro w naszej Ekstraklapie nie potrafi?
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 23:14    #5
No ale bez przesady, przecież nie ma takich sytuacji, że ktoś sobie wjeżdża ze skrzydła jak w masło, obrońcy stoją i patrzą czy buty mają czyste, a przeciwnik strzela bramkę. Pokaż mi proszę taką bramkę w realnym świecie, czekam.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 00:12    #6
Niech Neymar albo Hazard zagra w polskiej lidze to wjedzie w pole karne jak w masło :) Co do błędów obrony mam taktykę już opanowaną i mam najlepszą formacje defensywną w lidze... A bramkarz ma najwięcej czystych kont. Można ? Można :) Wkurzają mnie tylko te strzały na bramke moich zawodników za częste i mało celne szkoda że nie ma żadnego polecenia by tylko strzelali gdy są np pewni że wejdzie w obrys bramki itp.

Mogli by tylko poprawić, to że gdy remisuje na wyjeździe nie będąc faworytem mimo ofensywnego nastawienia moi zawodnicy przedłużali gre ;/ To powinno być właśnie od nastawienia zależne a nie jest.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2013 o godz. 00:14

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 00:14    #7
Ja też już mam w miarę taktykę, również najmniej straconych i najwięcej CK, ale denerwują mnie wahania formy, ale gram w pierwszej lidze białoruskiej (czyli w drugiej), więc nie ma co narzekać, ale te wjazdy ze skrzydła co dałem wcześniej to nie możliwe są i straszny błąd.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 02:49    #8
z tą waszą zajebistą obroną to powiedzcie mi jedno - ustawiacie wysoko defensywę z mocnym pressingiem, czy defensywa raczej trzyma się tyłów?
Glory, Glory MAN UNITED !!

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 02:51    #9
Ja ustawiłem tylko wysoko obronę, nic więcej.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 03:34    #10
w sumie przy moich wolnych, acz dobrze grających głową obrońców, może być to nóż w plecy dla mnie...
Glory, Glory MAN UNITED !!

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 03:41    #11
No właśnie to samo chciałem napisać, to wszystko zależy czy jesteś faworytem, czy grasz z kontry, czy 195cm czy szybkość: 9.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.