Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 szoon20 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 15:35    #6481
siema, dawno nie gralem w FM i mam ochote zaczac rozgrywke w lidze argentynskiej, lecz nie wiem kogo wybrac.
moze ktos poleci mi ciekawy klub z mlodymi, obiecujacymi pilkarzami, wersja gry FM13.
dzieki z gory za pomoc, pzdr.

 CLK4 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Skąd: Wigan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 16:48    #6482
Witam.Chciałbym rozpocząc rozgrywke w lidze francuskiej (FM 13),zastanawiam sie nad As Nancy Lorraine lub Fc Lorient..Grał moze ktos wczesniej tymi druzynami?Jak wyglada rozgrywka i czy warto grrac nimi?Ewentualnie Montpellier lub Rennes.(ALe bardziej jestem za pierwszymi dwoma.)Prosze o rade, z góry Dziękuje.

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 16:51    #6483
Ja obecnie gram Lorient w FM 14 i jest to bardzo przyjemna rozgrywka. Masz paru dobrych graczy (Ecuele Manga, Aliadiere, Traore), jakieś pieniądze na wzmocnienia (w pierwszym okienku dostałem od zarządu 1,5 mln) i ogólnie niezłą drużynę.

 klusek88 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 21:49    #6484
Witam,
Czym zacząć?? chyba najważniejsze pytanie w FM :) Pytanie podstawowe czy nastawiamy się na długą rozgrywkę i ciekawą rywalizację czy chcemy objąć znany klub i szybko włączyć się do walki o najwyższe trofea. Ja zawsze preferuje kluby słabsze w niższych ligach gdzie stopniowo można budować zespół i z sezonu na sezon stawiać wyższe cele. Co do wyboru ligi, myślę że nie ma się co oszukiwać że Premier League jest ligą najbardziej wymagającą i prezentuje najwyższy poziom, co na pewno gwarantuje nam sezony pełne emocji. Zdobycie mistrzostwa w Anglii zespołem spoza czołówki jest dużym osiągnięciem dlatego zawsze pierwsze rozgrywki zaczynam właśnie w Anglii grając zespołem z dołu tabeli lub jak w FM14 Wigan z Championship. Reszta lig takich jak. Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja wg. mnie są na niższym poziomie i aby tam osiągnąć coś zdecydowanie potrzebujemy mniej czasu co sprawia że rozgrywka w tych ligach może się szybko znudzić. Osobiście bardzo lubię wyzwania i obecnie zastanawiam się nad rozgrywką w naszej ekstraklasie i rywalizacją w europejskich rozgrywkach ale jedno co mnie zniechęca to że po 2-3 sezonach w lidze nie będzie drużyny z którą będzie można powalczyć a rywalizacja w lidze lub jej brak spowoduje znudzenie :)
Może ktoś ma jakieś pomysły na ciekawe wyzwania w FM 14 ??? :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.11.2013 o godz. 21:50

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 23:31    #6485
Milan czy Fiorentina?

 Krzysiu1340 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Skąd: Piechcin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 23:54    #6486
[quote="Nones"]Witam, poszukuje klubu do którego będą chcieli krótko mówiąc przychodzić dobrzy zawodnicy aby za kilka sezonów móc powalczyć w LM.
Problem w tym że nie chcę grać gigantami a do tych klubów z niższych półek nie chcą przychodzić satysfakcjonujący mnie piłkarze, tak więc może ktoś zna taki klub ?[/quote]
Spróbuj może AS Monaco. Duży budżet, to i dobrzy zawodnicy będą. Później Schalke, Liverpool, Bayer, z ligi francuskiej jeszcze OM, Lyon.

 klusek88 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 00:35    #6487
[quote="Krzysiu1340"][quote="Nones"]Witam, poszukuje klubu do którego będą chcieli krótko mówiąc przychodzić dobrzy zawodnicy aby za kilka sezonów móc powalczyć w LM.
Problem w tym że nie chcę grać gigantami a do tych klubów z niższych półek nie chcą przychodzić satysfakcjonujący mnie piłkarze, tak więc może ktoś zna taki klub ?[/quote]
Spróbuj może AS Monaco. Duży budżet, to i dobrzy zawodnicy będą. Później Schalke, Liverpool, Bayer, z ligi francuskiej jeszcze OM, Lyon.[/quote]

Newcastle, Tottenham, A.Madrid,

Obecnie kończę 5 sezon z Wigan i raz udało mi się zająć 4 miejsce i grać w LM ale poziom rewelacja, Man Utd, City, Tottenham, Chelsea mniej Arsenal i Liverpool o mistrzostwie nie ma co marzyć, ogromna kasa jaką dysponuję czołówka sprawia że przepaść jest ogromna ale do ostatnich kolejek o mistrza walczą po 3-4 drużyny i Lewy w City robi furorę :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2013 o godz. 00:43

 amebus Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 20:25    #6488
panocki szukam takiego klubu: 1. liga obojętna 2. świetna szkółka, rekrutacja juniorów i obiekty młodzieżowe- powiedzmy tak na poziomie 16-17/20; 3. raczej średniak niż mocarz 4. nie byłby bidny jak mysz kościelna 4. posiada kilku zawodników młodych z poważnymi papierami na granie 5. nie jest on Realem Sociedad bo raczej za łatwo.

znacie jakiś taki?

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 10:30    #6489
[quote="amebus"]panocki szukam takiego klubu: 1. liga obojętna 2. świetna szkółka, rekrutacja juniorów i obiekty młodzieżowe- powiedzmy tak na poziomie 16-17/20; 3. raczej średniak niż mocarz 4. nie byłby bidny jak mysz kościelna 4. posiada kilku zawodników młodych z poważnymi papierami na granie 5. nie jest on Realem Sociedad bo raczej za łatwo.

znacie jakiś taki?[/quote]

FC Twente (tyle że raczej czołówka niż średniak), ewentualnie Hibernian.

 xkemalx Partyzant

Postów: 155
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2008
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 11:56    #6490
[quote="klusek88"]Witam,
......................
Może ktoś ma jakieś pomysły na ciekawe wyzwania w FM 14 ??? :)[/quote]

Klusek wydaj mi się że jedynym wyzwaniem które może dać Ci świetną zabawę a i czasowo zajmie trochę czasu jest zabawa w zdobycie magicznego kwartetu :) Zadanie jest proste ( :) ) zdobyć mistrzostwo w 4 największych ligach europejskich - Anglia, Niemcy, Włochy, Hiszpania.
Robisz to albo mocnymi klubami (Jak Murinho) albo słabymi (jak nikt inny :) ). Trzeba ładnie przemyśleć gdzie zacząć aby jak najszybciej dojść do innej ligi... czy silna Anglia na początek? Czy może najsłabsze Niemcy? Itp itd :) Gram w FM tyle lat a jeszcze nie miałem okazji tego doświadczyć, podwodnie jak to że nie byłem nigdy najlepszym managerem w grze :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.