Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.11.2013 17:26    #831
[quote="robal15"][quote="Szarlatan"][quote="robal15"]Patrzcie na to - http://zapod(...)png.html

Naprawdę, mój zawodnik zajebiście się rozwinął - http://zapod(...)png.html[/quote]
: D 21 lat, środkowy obrońca, a widzę, że siłą też wymiata. te generowane atrybuty zawsze mnie cieszą. chłopy jak dęby, perspektywiczni obrońcy, a atrybut siły wygenerowany w przedziale 4-10.[/quote]

Gdybyś tylko widział jego początkowe atrybuty:D

siła - 2
determinacja - 4
opanowanie - 6

I ja się pytam: jak takim zawodnikiem grać? Przecież to bardzo dobry zawodnik. Trzy lata temu Chelsea go chciała kupić, a w tym sezonie już 2. bramki strzelił z główki. Naprawdę, zasługuje chłopak na atrybut 2 z siły.[/quote]

siła - 2 - haha. mogli jeszcze dodać w opisie, że chorował na astmę, gruźlicę, i bezwład mięśni. poza tym SI stawia na wszechstronność - jest szybki, dobre podanie, kreatywność ok, zrób sobie z niego schodzącego napastnika ; D

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 17:35    #832
[quote="franas"][quote="Szarlatan"][quote="franas"]Zagadka. Co dziwnego stało się w tym spotkaniu? ;) : http://steam(...)94882130[/quote]
to, że michal golinski zanotował 25 dośrodkowań ; ) człowiek maszyna.[/quote]

Prawdę powiedziawszy chodziło mi o 4 zmiany w czasie spotkania, bo tych dośrodkowań nawet nie zauważyłem. :D Nieźle jak na kogoś kto wystawiony jest na środku pomocy.[/quote]
niestety Franas, ale w drugiej lidze jest możlwość przeprowadzenia czwartej zmiany jeśli wchodzi młodzieżowiec, nie wiem jak jest to rozwiązane w grze bo nie mam tego dodatku, ale w rzeczywistości tak jest :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 17:36    #833
[quote="Szarlatan"][quote="robal15"][quote="Szarlatan"][quote="robal15"]Patrzcie na to - http://zapod(...)png.html

Naprawdę, mój zawodnik zajebiście się rozwinął - http://zapod(...)png.html[/quote]
: D 21 lat, środkowy obrońca, a widzę, że siłą też wymiata. te generowane atrybuty zawsze mnie cieszą. chłopy jak dęby, perspektywiczni obrońcy, a atrybut siły wygenerowany w przedziale 4-10.[/quote]

Gdybyś tylko widział jego początkowe atrybuty:D

siła - 2
determinacja - 4
opanowanie - 6

I ja się pytam: jak takim zawodnikiem grać? Przecież to bardzo dobry zawodnik. Trzy lata temu Chelsea go chciała kupić, a w tym sezonie już 2. bramki strzelił z główki. Naprawdę, zasługuje chłopak na atrybut 2 z siły.[/quote]

siła - 2 - haha. mogli jeszcze dodać w opisie, że chorował na astmę, gruźlicę, i bezwład mięśni. poza tym SI stawia na wszechstronność - jest szybki, dobre podanie, kreatywność ok, zrób sobie z niego schodzącego napastnika ; D[/quote]

Ja pierniczę:P Ja tu ubolewam nad jego atrybutami, a Ty się śmiejesz z aktualnego reprezentanta młodzieżówki. :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 17:37    #834
[quote="franas"][quote="Szarlatan"][quote="franas"]Zagadka. Co dziwnego stało się w tym spotkaniu? ;) : http://steam(...)94882130[/quote]
to, że michal golinski zanotował 25 dośrodkowań ; ) człowiek maszyna.[/quote]

Prawdę powiedziawszy chodziło mi o 4 zmiany w czasie spotkania, bo tych dośrodkowań nawet nie zauważyłem. :D Nieźle jak na kogoś kto wystawiony jest na środku pomocy.[/quote]

Bo pewnie rogi u Ciebie wykonuje:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.11.2013 17:48    #835
gdzie się nie wejdzie, to można się pośmiać z tego produktu : ) każdy ma jakieś chore sytuacje do zaprezentowania. "u monopolisty bez zmian" - to hasło z newsów nabiera nowego znaczenia... ; ) super stronka : )

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 20:44    #836
Nikt nie wspominał o niedorobionych mediach. Np Piłkarzem roku na świecie został u mnie jakiś 35 letni brazylijczyk w lidze brazylijskiej ponieważ strzelił 35 goli. Mało realne. Wygrałem 11 spotkań tracąc mało goli ale moja obrona została okrzyknięta tą najgorszą w lidze ponieważ ? Mam w drużynie rezerw Kallasa !! Co on ma do 1 zespołu rozumiem swoja osobą sprawia że moja obrona jest najgorsza haha ? Przecież nie wystawiłem go ani razu w 1 składzie. A dodam tylko że bramkarz ma najwięcej czystych kont w lidze więc uznanie mojej obrony za najgorsza z uwagi na Kallasa to jakaś kpina i głupi błąd gry. W poprzednich FM takich bugów było dużo mniej !! Nie dość że silnik jest skopany to nie mogę się dobrze wczuć wklimat przez te media...

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.11.2013 o godz. 20:45

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 20:49    #837
W Realu jako najsłabsze ogniwo wszyscy wskazują zawsze biednego Nacho...

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 21:10    #838
Po wielu próbach i druzgocących porażkach wreszcie udało mi się opracować taktykę oparta o grę środkiem pola, która w miare się sprawdza. Po 10 kolejkach jestem 4 w tabeli grając Newcastle i po 3 pierwszych porażkach odniosłem 7 zwycięstw z rzędu. Zobaczymy jak będzie to wyglądało pod koniec sezonu.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 22:03    #839
Za parę dni (miejmy nadzieję) wyjdzie patch, i swoją taktykę będziesz mógł.......
Zastanawia mnie co tym razem spieprzą?
Obawiam się ,że dla SI nie ma stanów pośrednich. Ludzie wskazywali na za wysokie oceny bocznych obrońcow--> to ucięli je na maksa.
Teraz ludzie narzekają, że taktyka tylko skrzydła....to po patchu skrzydłowi do wyrzucenia.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 22:13    #840
Po patchu będzie można puszczaki strzelać:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.