Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 mqrc3l Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 18:01    #6491
A ja chciałbym zagrać w Anglii, zespołem który jest mocny i jest nim możliwość dołączenia się do topu.
Nie chciałbym jednak grać samą czołówką, tzn. odpadają kluby takie jak: ManU, ManCity, Arsenal, Chelsea, Liverpool, Tottenham.
Który prócz z tych zespołów mógłby powalczyć o miejsce w czołówce? Chodzi mi przede wszystkim o dobre perspektywy finansowe, żebym mógł wzmacniać swój zespół. No i dobry początkowy skład też jest istotny.

 amebus Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 18:06    #6492
^^ pierwsze co przychodzi mi na myśl to Newcastle albo Everton :)

a, no i Southampton- "Święci" mają BARDZO perspektywiczny skład.
ewentualnie Cardiff, też mają potencjał, ale to zabawa na trochę dłużej wtedy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2013 o godz. 18:09

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2013 19:45    #6493
Witam Was serdecznie, po długiej przerwie postanowiłem wrócić na forum z pierwszym pytaniem. Jakim klubem rozpocząć rozgrywkę? Szukam kluby średniego który może być czarnym koniem rozgrywek, ale też nie chce bronić się przed strefą spadkową. Bez problemów finansowych, ogólnie zespół który można szybko stworzyć. Interesują mnie najwyższe ligi Angielska, Włoska ewentualnie Niemiecka i Francuska, Hiszpańska odpada bo tam zawsze tylko Real :D

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 09:52    #6494
[quote="zollw"]Witam Was serdecznie, po długiej przerwie postanowiłem wrócić na forum z pierwszym pytaniem. Jakim klubem rozpocząć rozgrywkę? Szukam kluby średniego który może być czarnym koniem rozgrywek, ale też nie chce bronić się przed strefą spadkową. Bez problemów finansowych, ogólnie zespół który można szybko stworzyć. Interesują mnie najwyższe ligi Angielska, Włoska ewentualnie Niemiecka i Francuska, Hiszpańska odpada bo tam zawsze tylko Real :D[/quote]

Bardzo przyjemnie się gra Niceą albo Bastią.

 Pawi125 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 19:16    #6495
FM 14
Szukam średniaka z 1 ligi angielskiej (2. poziom rozgrywkowy) z dobra bazą i ciekawymi juniorami najlepiej niezadłużony do którego można ściągnąć ciekawych graczy w pierwszym sezonie (wypożyczyć z PL)

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 20:13    #6496
[quote="zollw"]Witam Was serdecznie, po długiej przerwie postanowiłem wrócić na forum z pierwszym pytaniem. Jakim klubem rozpocząć rozgrywkę? Szukam kluby średniego który może być czarnym koniem rozgrywek, ale też nie chce bronić się przed strefą spadkową. Bez problemów finansowych, ogólnie zespół który można szybko stworzyć. Interesują mnie najwyższe ligi Angielska, Włoska ewentualnie Niemiecka i Francuska, Hiszpańska odpada bo tam zawsze tylko Real :D[/quote]

Polecam grę FC Lorient

 marian_696 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2009
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 21:46    #6497
małe pytanie opłaca sie zagrac FC Porto albo Anderlechtem Bruksela ?

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 12:46    #6498
[quote="zollw"]Witam Was serdecznie, po długiej przerwie postanowiłem wrócić na forum z pierwszym pytaniem. Jakim klubem rozpocząć rozgrywkę? Szukam kluby średniego który może być czarnym koniem rozgrywek, ale też nie chce bronić się przed strefą spadkową. Bez problemów finansowych, ogólnie zespół który można szybko stworzyć. Interesują mnie najwyższe ligi Angielska, Włoska ewentualnie Niemiecka i Francuska, Hiszpańska odpada bo tam zawsze tylko Real :D[/quote]

Sampdoria lub Atalanta jeśli chodzi o Włochy :D

 arfa2 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 19:45    #6499
siema , wiece może które kluby mają suggar daddy to się chyba nazywa. Takie które dostają podczas gry sporo pieniędzy?

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 20:12    #6500
http://www.footb(...)ubs.html - google nie boli.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.