Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 felli Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 21:26    #6501
[quote="zollw"]Witam Was serdecznie, po długiej przerwie postanowiłem wrócić na forum z pierwszym pytaniem. Jakim klubem rozpocząć rozgrywkę? Szukam kluby średniego który może być czarnym koniem rozgrywek, ale też nie chce bronić się przed strefą spadkową. Bez problemów finansowych, ogólnie zespół który można szybko stworzyć. Interesują mnie najwyższe ligi Angielska, Włoska ewentualnie Niemiecka i Francuska, Hiszpańska odpada bo tam zawsze tylko Real :D[/quote]
polecam Southampton :D

to ja tez spytam poszukuje zespolu z nizszej ligi angielskiej ktora ma bardzo dobra szkolke juniorska najlepiej zeby to byl biedak albo nawet majacy problemy finansowe. Niestety odpada ukochane Crewe bo w 2 sezony awansowalem do PL i mam na transfery tyle kasy ze nie wiem co zrobic, a nie o kupowanie mi chodzi jak juz nadmienilem. :)

 felli Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 21:28    #6502
[quote="Pawi125"]FM 14
Szukam średniaka z 1 ligi angielskiej (2. poziom rozgrywkowy) z dobra bazą i ciekawymi juniorami najlepiej niezadłużony do którego można ściągnąć ciekawych graczy w pierwszym sezonie (wypożyczyć z PL)[/quote]
nie wiem jak z finansami ale chyba Leeds pasuje do tego profilu :)

 Barthez16 Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
18.11.2013 19:19    #6503
No więc 3 ligi angielska,włoska,hiszpanska i ma być to średniak pomozcie w gre wchodzą Everton,Swansea,Fiorentina i inne ale takie co mają prognoze max 6 miejsce wyzej juz nie moze byc, nawet ponizej 10 moze byc ma byc to sredniak albo spadkowicz który ma potencjał aby za kilka sezonów bić się o czołówkę

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 19:23    #6504
[quote="Barthez16"]No więc 3 ligi angielska,włoska,hiszpanska i ma być to średniak pomozcie w gre wchodzą Everton,Swansea,Fiorentina i inne ale takie co mają prognoze max 6 miejsce wyzej juz nie moze byc, nawet ponizej 10 moze byc ma byc to sredniak albo spadkowicz który ma potencjał aby za kilka sezonów bić się o czołówkę[/quote]
Swansea jak najbardziej. Z La Liga polecam Villarreal, Rayo, Athletic (jeśli chcesz się pomęczyć z niemożnością piłkarza spoza Kraju Basków), Real Sociedad.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 Szupyr89 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 11:31    #6505
Witam. Chciałbym zacząć grać w FM 14 Wigan i mam pytanie czy ktoś już zaczął grać Wigan ?? jaka jest najlepsza taktyka dla tego zespołu i jakich zawodników można kupić ? Proszę o odpowiedź,dzięki. Pozdrawiam

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 17:51    #6506
[quote="Szupyr89"]Witam. Chciałbym zacząć grać w FM 14 Wigan i mam pytanie czy ktoś już zaczął grać Wigan ?? jaka jest najlepsza taktyka dla tego zespołu i jakich zawodników można kupić ? Proszę o odpowiedź,dzięki. Pozdrawiam[/quote]
Bardzo polecam Wigan. Ja grałem taktyką 4-3-3 z jednym DP i dwoma ŚP i łoiłem każdego, czy to w LE czy w Championship. Co do transferów to ja tylko kupiłem bramkarza, bo Al-Habsi długa kontuzja a rezerwowi golkiperzy mnie nie zadowolili.

 Mifsiu Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 18:42    #6507
Klub z mocnej ligi oprócz Hiszpanii , LE , mocny budżet , fajny skład , kogo polecacie ?

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 19:34    #6508
[quote="Mifsiu"]Klub z mocnej ligi oprócz Hiszpanii , LE , mocny budżet , fajny skład , kogo polecacie ?[/quote]

Francja - ASSE,
Niemcy - Eintracht Frankfurt, Stuttgart,
Anglia - Swansea, Tottenham,
Włochy - Fiorentina, Lazio, Udinese

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 23:09    #6509
Szukam ligi (europejskiej raczej) w której sezon trwa krótko, ale piłkarze nie kopią się tam po czołach. Czyli odpada Andora czy San Marino. Bardziej jakaś Islandia (tylko, że żaden klub nie przypadł mi specjalnie do gustu) czy Luksemburg. Ma ktoś jakieś doświadczenie w takiej rozgrywce?

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 01:01    #6510
[quote="MiKa"]Szukam ligi (europejskiej raczej) w której sezon trwa krótko, ale piłkarze nie kopią się tam po czołach. Czyli odpada Andora czy San Marino. Bardziej jakaś Islandia (tylko, że żaden klub nie przypadł mi specjalnie do gustu) czy Luksemburg. Ma ktoś jakieś doświadczenie w takiej rozgrywce?[/quote]
Spróbuj czwartą ligę szwedzką. Bodajże 24 kolejki. Spoko. Malta?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution