FM14 - zawodnik pauzuje za dwie żółte kartki

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013, 18:30    #1
Mam do Was małe pytanie. Nie znalazłem nic podobnego na forum, albo nie ma, albo nie umiem szukać... w polskiej lidze mój zawodnik otrzymał dwie żółte kartki w meczu i automatycznie czerwoną. Po meczu dostaję informację, że został odsunięty na jeden mecz za czerowną kartkę... Czy ten błąd jest wam znany? Niby pierdoła, ale lubię pełen realizm...

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 19:56    #2
To nie jest błąd. W życiu też tak przecież jest, ze po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej zawodnik pauzuje jeden mecz.

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 20:09    #3
To teraz trochę się zdziwiłem... interesuję się piłką nożną kilkadziesiąt lat i z tego co kojarzę to czerwona kartka w meczu wynikająca z dwóch żółtych później w statystykach zapisywana jest jako dwie żółte, a nie czerwona... I liczą się jako dwie żółte a później pauzuje się w sumie za cztery... A kiedy takowy przepis się ewentualnie zmienił?

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 21:42    #4
Nie zmienił się. Jak już to błąd. Podeślij screena
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 11:26    #5
Nie ma co podsyłać screena, bo on nic nie wyjaśni. Po prostu zawodnik w jednym meczu dostaje dwie żółte kartki, wylatuje z boiska a po meczu jest to traktowane jako czerwona kartka i pauza w następnym spotkaniu. w realu tego nie ma... a jeszcze jedna kwestia. Zauważyłem, że dotychczasowe wyniki w El. Mistrzostwa Świata są inne od tych w rzeczywistości. A poza tym terminarz różni się od faktycznego. W mojej rozgrywce z Anglią Polska grała w środku eliminacji i oba mecze przegrała 0:1. Tymczasem mecz z Anglią kończył całe eliminacje, a w pierwszym meczu był remis 1:1!

Po pierwszej euforii związanej z najnowszą wersją zaczynam się wkurzać. Brak realizmu mnie irytuje...

Czy przewidziane jest jakieś uaktualnienie gry, które naprawia te i pewnie jeszcze inne błędy?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.11.2013 o godz. 11:30

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:22    #6
a moze to byla jego czwarta, osma albo ktoras tam zolta kartka? tak szczerze powiedziawszy to tez bym powiedzial, ze za taka czerwien jest mecz pauzy, ale reki nie dam sobie uciac

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:35    #7
To była jego pierwsza i druga. Sprawidziłem. Sprawdziłem również przepisy. Dwie żółte w meczu skutkują czerwoną ale tylko w tym meczu konkretnym. Po spotkaniu liczone są jako dwie żółte! Tak zresztą było w poprzednich wersjach FMa. A osobna kwestia dotyczy el. MŚ. dla mnie to tragedia. Za każdym razem jak zaczynam nową rozgrywkę terminarz eliminacji jest inny i są inne wyniki. Raz Polska jest na 5 miejscu, a raz na pierwszym, bo dwa razy pokonała Anglię i tylko zremisowała z Czarnogórą... To jakaś paranowa. w poprzednich wersjach terminarz był rzeczywisty! Też macie ten problem czy ja jestem jaiś inny? Może to jakiś błąd przy istalacji czy konfiguracji Steam?! Sam wiem , że to raczej nie jest możliwe, a cholernie mnie irytują te błędy i ta nierealność... Nadmieniam, że oczywiście zakupiłem oryginalnego FMa

 domino.21 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:36    #8
Człowieku wszędzie tak masz, że 2 żółte kartki w JEDNYM meczu = pauza w następnym(jednym) meczu. Interesujesz się piłką nożną od paru lat ? To chyba w tych latach utknąłeś. Co do terminarza, to gra, która automatycznie go rozlosowuje, nie patrzy na rzeczywistość, bo tak jest zaprogramowana. Może jeszcze chciałbyś tych samych transferów w karierze, które odbędą się w przyszłym okienku transferowym w rzeczywistości ?

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:41    #9
To zapraszam Cię do przepisów, bo dokładnie sprawdziłem. Czerwona kartka wynikająca z dwóch żółtych skutkuje wyrzuceniem z boiska, a nie pauzą w kolejnych meczach! Zawodnikowi zapisane są dwie żółte kartki a nie czerwona, bo bezpośredniej nie dostał. A co do eliminacji to zawsze było tak, że mecze, które były rozegrane przed wydaniem FMa i przed datą nowej rozgrywki pokrywały się z rzeczywistością i terminarz rozgrywek też był identyczny. Gram w FMa od samego początku powstania tej serii, grałem jeszcze w Championship Manager i zdarzały się owszem błędy, ale szybko były naprawiane i oddawały większy realizm.

 domino.21 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:47    #10
Co to twojej irytacji z powodu innego terminarza i wyników reprezentacji to widać, że brak ci logicznego myślenia.

Nowa gra ---> gra losuje nowy terminarz
Nowa gra ---> inni zawodnicy mogą doznać kontuzji niż w poprzedniej ---> inne powołania ---> inny skład ---> inne wyniki

Tak wiem, że w FMie są już kontuzjowani na początku kariery ci, którzy doznali kontuzji na początku sezonu w rzeczywistości, ale nie oznacza to, że skoro reszta zawodników jest zdrowa w realu to w FMie nie będą mieli urazów.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.