Nie mogę znaleźć opcji kontrataków, odgrywającego...

 gressart Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013, 19:47    #1
Witam, normalnie w dziale Taktyka-Zespół można było ustalić rzeczy takie jak gra na czas, czy grać z kontry czy nie, odgrywającego i typy podań do niego, rozgrywającego i inne takie rzeczy, a teraz nie mogę tego znaleźć. Gdzie to może być? W ogóle też zdziwiłem się, bo normalnie gram na rozdzielczości 1366x768, a w tej edycji obcina mi na przykład w ekranie taktyki dolną połowę nazwiska bramkarza.

 gressart Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 22:19    #2
50 osób to przeczytało i nikt nie umie mi powiedzieć gdzie te rzeczy znajdę? ;]

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 22:32    #3
I jeszcze ze sto przeczyta i tak żaden ci nie odpisze bo w tej wersji nie ma opcji "graj z kontry" tak jak to było w poprzedniej, jedynie co możesz ustawić to mentalność na "kontratak" i nic więcej

 gressart Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 22:44    #4
to chociaż tak mogli odpisać :D dziwna zmiana, zawsze lubiłem mieć włączone kontrataki niezależnie od strategii. rozumiem, że odgrywającego można ustawić też wyłącznie wybierając napastnikowi rolę odgrywający, nie tak jak poprzednio, że np kompletny napastnik mógł być zaznaczony jako odgrywający i podania na niego na dobieg, głowę itp? Niby to wszystko bardziej realistyczne, ale zajeżdża mi to trochę FIFA Managerami ;/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.11.2013 o godz. 22:46

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.