Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 22:48    #6511
Skończyłem kolejną karierę i teraz znów szukam czegoś nowego :)
Jestem zainteresowany średniakiem ze sporym potencjałem, który może sporo namieszać w ligowej tabeli.
Zastanawiałem się nad Fulham, Newcastle, Everton no i może Liverpool. Który z tych zespołów polecacie i dlaczego?
Ewentualnie może jakieś inne czołowe ligi pomijając hiszpańską?

FM 2012

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.11.2013 o godz. 22:48

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2013 11:09    #6512
Grałem w FM 2012 Liverpoolem i w pierwszym sezonie udało mi się zająć 3 miejsce. Po pierwszym sezonie tanio kupiłem Velę, dos Santosa, Rondona, Kayala, Nainaggolana i Lewandowskiego. Trzeba się nakombinować żeby uciułać jak największy budżet na transfery. Brakło mi cierpliwości do dalszej rozgrywki i w drugim sezonie przestałem grać w listopadzie. Klub jak najbardziej do grania.

 Godric212 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2013 00:42    #6513
Napoli, Borussia, Monaco, PSG. FM14, którą drużyne polecacie?

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2013 21:23    #6514
Witam. Mam pewien problem z wyborem ligi do fm14. Angielska mnie zraziła po niepowodzeniach w fm13 kolejno z Leeds, Nottingham, Wigan i Doncaster. :) Liga francuska mi się nie podoba, we włoskiej nie ogarniam współwłasności, ligi "wschodnie" (Serbia, Ukraina, itd.) drażnią mnie brakiem rezerw i absurdalną ilością zawodników w 1 składzie (przynajmniej u mnie w fm13) Jak wygląda sprawa w ligach polskich, belgijskich, holenderskich, rosyjskich, hiszpańskich, portugalskich, niemieckich, skandynawskich i czeskich? Czy ktoś grał holenderskim Zwolle i jaką ma opinię o tej drużynie? Z góry dzięki za odpowiedź.

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2013 23:21    #6515
Witam. Pomóżcie mi znaleźć klub, który wciągnie mnie na dłuuugo, chciałbym by była to najlepiej włoska liga, z opcją budowy nowego stadionu w niedalekiej przyszłości, może być też inna liga jednak z tych najlepszych krajów. Chciałbym perspektywiczną drużynę z dobrym zarządem (czyt. dość fajna kasa na transfery itp.) Kusi Milan... ale oni są mega zadłużeni i pewno o nowym stadionie zapomnij... Napoli - fajnie, ale właśnie mają trenera nowego i tak dziwnie by nagle po kilku dniach odszedł Benitez

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2013 23:32    #6516
[quote="Kamil Cierniak"]Witam. Pomóżcie mi znaleźć klub, który wciągnie mnie na dłuuugo, chciałbym by była to najlepiej włoska liga, z opcją budowy nowego stadionu w niedalekiej przyszłości, może być też inna liga jednak z tych najlepszych krajów. Chciałbym perspektywiczną drużynę z dobrym zarządem (czyt. dość fajna kasa na transfery itp.) Kusi Milan... ale oni są mega zadłużeni i pewno o nowym stadionie zapomnij... Napoli - fajnie, ale właśnie mają trenera nowego i tak dziwnie by nagle po kilku dniach odszedł Benitez[/quote]

Anglia - Nottingam Forest (hajs jest, skład może na początku nie prezentuje się może zbyt dobrze, ale spokojnie go możesz zmienić), West Ham United ( tu masz dobry hajs, niezły stadion, no i niezłych newgenów), Southampton (hajs też całkiem niezły, nie wiem jak tam stadion, ale skład ciekawy)
Niemcy - Wolfsburg, Schalke.
Włochy - Fiorentina? (nie wiem czy spełnia wymagania, ale akurat jakoś mi przypasowała na ciekawą rozgrywkę), AS Roma, Udinese

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2013 22:20    #6517
A co możecie powiedzieć mi o Milanie? chciałbym nimi zacząć tak w połowie sezonu, coś takiego jak w realu, że Allgeri odchodzi i ja na niego miejsce i jazda... tylko mam pytanie jak w Milanie wyglądają pieniążki na transfery, czy jest jakaśkolwiek szansa na nowy stadion? na spłacenie długów, Pan prezydent może sobie wreszcie odejść? czy raczej nie szykują się tam zmiany?

z góry dzięki!

 jackub13 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 18:40    #6518
Witam, szukam klubu, który fm14 spełniałby takie warunki:
-klub z Europy
-najwyższa klasa rozgrywkowa w swoim kraju
-klub, który w przeszłości odnosił sukcesy, ale w ostatnich sezonach nie był orłem :)
-zespół NIE grający w czołowych europejskich ligach (Hiszpania, Francja, Anglia, Włochy)
-miele widziana liga, w której rezerwy też mają swoje rozgrywki
Z góry dzięki :D

 Torcafm Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2013
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 23:53    #6519
Gornik Zabrze - pasuje idealnie!

 Barthez16 Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
28.11.2013 23:43    #6520
Witam mam fma 14 i postanowiłem rozpocząć kariere kogo polecacie? ligi najlepiej czołowe ale nie gigant tylko jakiś średniak w lidze ale co wciągnie na długo coś typu Montpellier z Francuskiej

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.