Strona

Łatka do FM 2014

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 21:43    #2
Orientuje się ktoś, czy dalej nie da się atakować środkiem pola?

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 21:44    #3
[quote="Perszing"][quote="ukipuki"][quote="Perszing"]hehe wystarczy napisac "mam pirata" zeby ktos sie dosral.. zbanujcie mnie bo nie mam pieniedzy na gre. a tak poza tym ktos juz wyzej pisal ze przez steama sie pobiera to skoro napisalem czy jest jakis link do pobrania to jasne ze mam pirata no ale nie bede tego komentowal :) przyzwyczailem sie juz do wiekszosci "ludzi" w tym kraju[/quote]


Jasne jest to, że jesteś złodziejem. Nic więcej innego. Jak nie masz kasy na nową komórkę, a ktoś w tramwaju ma, to dasz w pysk i zabierzesz?

Ja natomiast w przeciwieństwie do Ciebie nie moge się do "niektórych" ludzi przyzwyczaić...[/quote]



czlowieczku ile masz lat? 10, 15? idz sobie pograc i szpanowac kupioną grą przez mamusie i nie pisz mi tu ze jestem zlodziejem bo narazie zlodziejami sa producenci gry ktorzy okradli m.in. takiego laika jak ty wydajac cos co powinno jeszcze przez dluzszy czas byc dopracowywane. Jezeli nie jestes dzieckiem w przedziale od 10-15 a wyzej to stwierdzam ze jestes glupi bo po pierwsze - nie zrozumiales calkowicie mojej wypowiedzi, po drugie - piszesz ze jestem zlodziejem a poki co zlodziejami sa producenci gry ktorzy okradli ciebie glupcze... po trzecie - nie bede ci tlumaczyl jaka jest roznica miedzy "kradzieza" gry gdy od czasu do czasu pograsz sobie na piracie a tym ze zaczepiasz kogos na miescie, lejesz go w morde i kradniesz telefon.. mialbys odrobine oleju w glowie to bys wiedzial przynajmniej co piszesz.. nie mowiac juz o zrozumieniu czyjes wypowiedzi. pozdrawiam[/quote]


Oj chłopcze. Na wstępie to zanim zaczniesz pouczać, to naucz się poprawnie pisać po polsku. Jak na razie, to robisz same błędy ortograficzne i składniowe, ale nieważne. Po drugie, to nikt Cię nie okradł i należy wyznawać zasadę "nie mam, to nie jem". Po trzecie, to za daleko troszeczkę synku wyszedłeś z wypowiedzią, ale skąd masz znać starsze CM i FM, skoro jak ja grałem w CM 3, to Ty zapewne miałeś mniej więcej 8 lat... Może mniej. Nie wnikam. Co do gry, to kupiłem sobie sam, bo w przeciwieństwie do Ciebie mam pracę i uczciwe zarabiam na chleb ioraz przyjemności. Życzę zdrowia i koniecznie kup słownik, bo błędy dają po oczach...

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 21:45    #4
można, i to całkiem niezłe akcje wychodza :d

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 21:46    #5
[quote="Perszing"][quote="ukipuki"][quote="Perszing"]hehe wystarczy napisac "mam pirata" zeby ktos sie dosral.. zbanujcie mnie bo nie mam pieniedzy na gre. a tak poza tym ktos juz wyzej pisal ze przez steama sie pobiera to skoro napisalem czy jest jakis link do pobrania to jasne ze mam pirata no ale nie bede tego komentowal :) przyzwyczailem sie juz do wiekszosci "ludzi" w tym kraju[/quote]


Jasne jest to, że jesteś złodziejem. Nic więcej innego. Jak nie masz kasy na nową komórkę, a ktoś w tramwaju ma, to dasz w pysk i zabierzesz?

Ja natomiast w przeciwieństwie do Ciebie nie moge się do "niektórych" ludzi przyzwyczaić...[/quote]



czlowieczku ile masz lat? 10, 15? idz sobie pograc i szpanowac kupioną grą przez mamusie i nie pisz mi tu ze jestem zlodziejem bo narazie zlodziejami sa producenci gry ktorzy okradli m.in. takiego laika jak ty wydajac cos co powinno jeszcze przez dluzszy czas byc dopracowywane. Jezeli nie jestes dzieckiem w przedziale od 10-15 a wyzej to stwierdzam ze jestes glupi bo po pierwsze - nie zrozumiales calkowicie mojej wypowiedzi, po drugie - piszesz ze jestem zlodziejem a poki co zlodziejami sa producenci gry ktorzy okradli ciebie glupcze... po trzecie - nie bede ci tlumaczyl jaka jest roznica miedzy "kradzieza" gry gdy od czasu do czasu pograsz sobie na piracie a tym ze zaczepiasz kogos na miescie, lejesz go w morde i kradniesz telefon.. mialbys odrobine oleju w glowie to bys wiedzial przynajmniej co piszesz.. nie mowiac juz o zrozumieniu czyjes wypowiedzi. pozdrawiam[/quote]


Oj chłopcze. Na wstępie to zanim zaczniesz pouczać, to naucz się poprawnie pisać po polsku. Jak na razie, to robisz same błędy ortograficzne i składniowe, ale nieważne. Po drugie, to nikt Cię nie okradł i należy wyznawać zasadę "nie mam, to nie jem". Po trzecie, to za daleko troszeczkę synku wyszedłeś z wypowiedzią, ale skąd masz znać starsze CM i FM, skoro jak ja grałem w CM 3, to Ty zapewne miałeś mniej więcej 8 lat... Może mniej. Nie wnikam. Co do gry, to kupiłem sobie sam, bo w przeciwieństwie do Ciebie mam pracę i uczciwe zarabiam na chleb ioraz przyjemności. Życzę zdrowia i koniecznie kup słownik, bo błędy dają po oczach...

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 21:46    #6
nie odpowiem na pytanie,bo....gram skrzydlami,ale fakt,zainspirowales mnie do sprawdzenia czegos innego w jakims sparingu;)taki OT,Polska na MŚ w Brazylii,po wygranym barazu z Irlandia;)

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 21:50    #7
Panowie. Zadaję pytanie. Nowa kariera czy śmiało można grać na starym sejwie? Ok, opis patcha jasno wyjaśnia, że można, ale wiadomo jak w praktyce...

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 21:52    #8
Absolutnie można, ale licz się z tym, że dotychczas działające ustawienie zespołu wcale nie musi teraz przynosić efektów.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 22:09    #9
Gra środkiem pola

https://www.youtu(...)cn2wgjsY
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 00:38    #10
To czas najwyższy wrócić do tej gry i ocenić nową łatkę:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 01:01    #11
Ja zacząłem nową karierę i jestem na etapie przygotowań do sezonu. Może mi się wydaję, ale poprawiono system transferowy i zwiększono kontrast między kiepskimi, a dobrymi zawodnikami. Mam na myśli oceny asystenta w postaci gwiazdek.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.