Strona

Łatka do FM 2014

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 12:12    #2
[quote="ladygaga"][quote="dziobson"]Czyli można z pełnym przekonaniem stwierdzic, że gra jest już grywalna ? Czekałem na tego FM'a ale po przeczytaniu setek komentarzy powiedziałem sobie, że nie kupuję tej gry dopóki nie wyjdzie jakaś łatka poprawiająca silnik meczowy, brak gry środkiem etc. Wychodzi na to, że łatka 14.1.4 poprawiła większośc błędów i można z satysfakcją zaczynac karierę ? Bo jeśli tak to jeszcze dziś polecę do empiku :)[/quote]
Tak śmiało kupuj gra jest zajebista po latce.[/quote]

Dzięki !
Tak zrobię :)

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 12:12    #3
[quote="dziobson"]Czyli można z pełnym przekonaniem stwierdzic, że gra jest już grywalna ? Czekałem na tego FM'a ale po przeczytaniu setek komentarzy powiedziałem sobie, że nie kupuję tej gry dopóki nie wyjdzie jakaś łatka poprawiająca silnik meczowy, brak gry środkiem etc. Wychodzi na to, że łatka 14.1.4 poprawiła większośc błędów i można z satysfakcją zaczynac karierę ? Bo jeśli tak to jeszcze dziś polecę do empiku :)[/quote]

Czy jest grywalna na 100 to odpowiedzieć nie mogę, ale mogę Ci poradzić żebyś nie kupował w Empiku bo tam cean jest 139 zł a np w Saturnie czy innych sklepach tego typu jest po 100 zł :-)

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 12:14    #4
[quote="DanielloIII"][quote="dziobson"]Czyli można z pełnym przekonaniem stwierdzic, że gra jest już grywalna ? Czekałem na tego FM'a ale po przeczytaniu setek komentarzy powiedziałem sobie, że nie kupuję tej gry dopóki nie wyjdzie jakaś łatka poprawiająca silnik meczowy, brak gry środkiem etc. Wychodzi na to, że łatka 14.1.4 poprawiła większośc błędów i można z satysfakcją zaczynac karierę ? Bo jeśli tak to jeszcze dziś polecę do empiku :)[/quote]

Czy jest grywalna na 100 to odpowiedzieć nie mogę, ale mogę Ci poradzić żebyś nie kupował w Empiku bo tam cean jest 139 zł a np w Saturnie czy innych sklepach tego typu jest po 100 zł :-)[/quote]

Co Ty gadasz ?! A myślałem, że cena jest w każdym sklepie taka sama. No dobra, można zbliżona ale nie różnica 40 zł. W takim razie walic empik, skoczę do saturna :)

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 12:35    #5
[quote="dziobson"][quote="DanielloIII"][quote="dziobson"]Czyli można z pełnym przekonaniem stwierdzic, że gra jest już grywalna ? Czekałem na tego FM'a ale po przeczytaniu setek komentarzy powiedziałem sobie, że nie kupuję tej gry dopóki nie wyjdzie jakaś łatka poprawiająca silnik meczowy, brak gry środkiem etc. Wychodzi na to, że łatka 14.1.4 poprawiła większośc błędów i można z satysfakcją zaczynac karierę ? Bo jeśli tak to jeszcze dziś polecę do empiku :)[/quote]

Czy jest grywalna na 100 to odpowiedzieć nie mogę, ale mogę Ci poradzić żebyś nie kupował w Empiku bo tam cean jest 139 zł a np w Saturnie czy innych sklepach tego typu jest po 100 zł :-)[/quote]

Co Ty gadasz ?! A myślałem, że cena jest w każdym sklepie taka sama. No dobra, można zbliżona ale nie różnica 40 zł. W takim razie walic empik, skoczę do saturna :)[/quote]

No niestety :-) Tak jest :-) Na 2 piętrze w empiku gra kosztuje 140 zł a po wjechaniu schodami na 3 piętro ta sama gra kosztuje 40 dychy mniej :-)

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 13:23    #6
Moim zdaniem, to gra była grywalna również przed łatką, ale teraz to juz mega petarda!

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 13:32    #7
Osobiście wolę rozegrać chociaż z pół sezonu, by sprawdzić, czy nie ma jakichś większych błędów. :)
Uśpiony revolucjonista ;)

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 14:29    #8
Dlatego proszę jeszcze o opinię osób które rozegrały kilka/kilkanaście meczów na nowej łatce i są w stanie potwierdzic, że błędy które występowały wcześniej zostały wyeliminowane, tudzież zminimalizowane :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.11.2013 o godz. 14:30

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 14:54    #9
Nie można grać już krótkimi rogami, bo podchodzi jeden rywal, który automatycznie pressinguje nam zawodnika,
piłkarze są żywsi, szybciej reagują na sytuacje boiskowe, więcej prostopadłych podań środkiem pola, zróżnicowane dośrodkowania, po ktorych nie zawsze pada bramka, mniej strzałów.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 15:21    #10
Po rozegraniu rundy jesiennej Lechem Poznań.

Gra środkiem pola w końcu wygląda dobrze, brak wyników hokejowych w każdym spotkaniu, nie ma już ciągłych obić słupków i poprzeczek, boczni obrońcy nareszcie otrzymują oceny adekwatne do ich gry.

Z tego co zauważyłem dalej nie poprawiono błędu związanego z czerwonymi kartkami (zawodnicy o wysokim współczynniku agresywności dostjają je nad wyraz często) i chyba dalej sam pressing obrońców AI przy kontrataku nie jest idealny, ale to nie przeszkadza.

Podsumowując. Jest b.dobrze.
Uśpiony revolucjonista ;)

 fanatykhxc Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 09.11.2013
Skąd: Tirana
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 15:40    #11
ludzie, kupiłem fm14 na płycie dvd , czy ja muszę czekać aż całą grę ściągnie mi przez STEAM? PRZECIEŻ TO JAKIEŚ SZALEŃSTWO, mam mobilny internet z gównianego orange, nie da się tego jakoś obejść?Przecież to jest jakaś kpina...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.