Strona

Łatka do FM 2014

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 21:49    #111
[quote="golabwaw"]Niestety teraz większość bramek traci się po kontratakach i nie mam pojęcia jak temu zapobiegać. Cofam linię obrony nie gram na spalone. Mam bardzo szybkich obrońców i nic. 80% traconych bramek to kontratak. Przed łatką w taki sposób aż tylu bramek nie traciłem.[/quote]

Traciłeś bramki po akcji skrzydłami źle, tracisz z kontry źle. Co ty chcesz bramek nie tracić ? tak sie nie da zawsze bramki będziesz tracił moze twoja taktyka z przed łatki nie sprawdza się tak dobrze jak wcześniej ? może masz linie obrony wysoko wysuniętą, pomyśl pokombinuj. Jak tak to przeżuć się na Ligę Polską Meneger a nie Fm'a. Tak wiem ludziom ciężko dogodzić !

 golabwaw Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 22:00    #112
ProblememanielloIII"][quote="golabwaw"]Niestety teraz większość bramek traci się po kontratakach i nie mam pojęcia jak temu zapobiegać. Cofam linię obrony nie gram na spalone. Mam bardzo szybkich obrońców i nic. 80% traconych bramek to kontratak. Przed łatką w taki sposób aż tylu bramek nie traciłem.

Traciłeś bramki po akcji skrzydłami źle, tracisz z kontry źle. Co ty chcesz bramek nie tracić ? tak sie nie da zawsze bramki będziesz tracił moze twoja taktyka z przed łatki nie sprawdza się tak dobrze jak wcześniej ? może masz linie obrony wysoko wysuniętą, pomyśl pokombinuj. Jak tak to przeżuć się na Ligę Polską Meneger a nie Fm'a. Tak wiem ludziom ciężko dogodzić ![/quote]

Problemem nie jest to że je tracę ale to że praktycznie wszystkie w ten sam sposób. To nie jest realistyczne i traktuje to jako błąd gry.

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 28.11.2013 o godz. 22:03

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 23:14    #113
Nie wiem gdzie ty to widzisz że tracisz bramki w ten sam sposob,chyba gramy w innego menagera ,u mnie przeciwnicy strzelaja po prostopadlych podaniach(wykorzystuja moją wysoko wysunietą obrone i do tego wolną) ,ze stalych fragmentow itp. Dla mnie wszystko jest ok akcje są różnorodne,bramki tak samo ,wyniki też różne ,strzelam też bramki po rzutach roznych (moj dogrywajacy ma atr na 16). Poprostu jak nie umiesz grać i nic ci nie pasuje sciagnij sobie Fife lub pesa ustaw trudnosc na low i graj.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 23:37    #114
[quote="Sierak"][quote="Willson"]Z peanami że jest Fm juz zajebisty bym się wstrzymał.
Po patchu 14.2.* będzie jeszcze lepiej, choć gra nadal ma wiele braków,które od lat nie sa naprawiane.
Ale grać się da.
Co nie oznacza, że wymagać nie można więcej.Dlatego podtrzymuję i zachęcam siebie i innych aby za rok nie płacili SI za grę niesprawdzoną.A nawet jeśli będzie grywalna a nie wprowadzą rewolucyjnych zmian to nie kupować. Głosujcie portfelami![/quote]

Jakich ty chcesz rewolucyjnych zmian ?[/quote]

Zmian "silnika" transferowego. Coś o co prosiłem dekadę temu,współtworząc Ligę Championship Managerów. Siłą rzeczy taka zmiana powinna przynieść poprawę myślenia sztucznej inteligencji gry.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 23:55    #115
Hahaha raptem trzeci mecz na nowym patchu i już dziwaczny samobój. Przysięgam, że jak gram w fm'a/cm'a ponad 10 lat, to ta edycja jest przesycona dziwnymi samobójami czy też łapaniem piłek przez bramkarzy za polem karnym itp. Myślałem, że patch wyeliminuje takie idiotyzmy, ale chyba jednak jeszcze nie ten...
http://www.youtu(...)8EHA3A9I

 lampard2 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 06:49    #116
Mam pytanie czyli nie trzeba zaczynać nowej kariery by patch i wszystkie jego częście działały w trakcie rozhrywki?

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 08:10    #117
[quote="lampard2"]Mam pytanie czyli nie trzeba zaczynać nowej kariery by patch i wszystkie jego częście działały w trakcie rozhrywki?[/quote]

Ten temat już był poruszany w wątku.
Nie, nie trzeba.

 amadeo Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 09:23    #118
A u mnie "pod rządami" nowej łatki dwukrotnie doszło do zawieszenia się gry. Sytuacje te miały miejsce tuż po zakończeniu meczów. Gdy wchodziłem do menedżera zadań, to w aplikacjach status FM-a widniał jako "uruchomiony", a w procesach "fm.exe" w użyciu procesora miał 0%. To dziwne, bo jeszcze nigdy FM mi się nie zawiesił, wyskakiwały co najwyżej "crash dumpy". Czy kogoś jeszcze też to spotkało? Pozdrawiam!

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 09:37    #119
A mnie osobiscie nowa latka rozlozyla calkowicie na lopatki. Jak przed nia atakowalem miejsca w Top4 w Anglii grajac slabym Liverpoolem tak po latce na 10 meczy udalo mi sie zremisowac jeden i wygrac jeden co poskutkowalo zwolnieniem. Najbardziej przerazajace bylo dla mnie to, ze zaczelo w moich meczach dziac sie strasznie. W kazdym meczu mialem posiadanie 80-20, 70-30 itp. w strzalach co najmniej 3-4 razy wiecej natomiast przeciwnik mogl oddac trzy strzaly i strzelic trzy gole co skutkowalo statami typu
Strzaly 25:3
Pos. pilki 77-23%
Gole 0:3
Wczesniej cos takiego nie wystepowalo, teraz pod tym wzgledem jest po prostu dramat . Uprzedzajac pytania - tak zmienilem taktyke po latce, nic mi to nie dalo. Jeszcze dlugo zajmie mi zanim rozpracuje jakos ta gre. :)
Rzuty rozne to dalej to samo z ta roznica, ze teraz ktos podbiega do tego zawodnika, ale jemu to w ogole roznicy nie robi bo i tak zawsze go mija. Czyli krotko mowiac - gowno zapakowane ladnie wyglada.
Co jeszcze lepsze moja obrona zaczela popelniac tak katastrofalne bledy, ze tego nie da sie opisac. Prowadze 3:0 z Chelsea... i co sie dzieje? W ciagu 15 minut Viktor Fischer strzela 3 bramki (wszystkie po czystych asystach MOICH obroncow!!!), a kilka minut pozniej 40 letni Lampard pakuje na 3:4, a moi pilkarze zupelnie nie wiedza co sie dzieje.

Nie wspominam o mojej drugiej karierze (Soton, ustawienie 6-2-1-1), w ktorej mialem 29 zwyciestw z rzedu kilkajac ciagle "dalej, dalej". Zagralem mecz na nowej latce i przy 0:7 dla Olympiakosu wylaczylem gre i stwierdzilem, ze tamto sobie odpuszczam. :) Moze to i nawet dobrze bo granie 4 bocznymi obroncami rzeczywiscie bylo dosc dziwne. :)

 Polo07 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 09:52    #120
[quote="amadeo"]A u mnie "pod rządami" nowej łatki dwukrotnie doszło do zawieszenia się gry. Sytuacje te miały miejsce tuż po zakończeniu meczów. Gdy wchodziłem do menedżera zadań, to w aplikacjach status FM-a widniał jako "uruchomiony", a w procesach "fm.exe" w użyciu procesora miał 0%. To dziwne, bo jeszcze nigdy FM mi się nie zawiesił, wyskakiwały co najwyżej "crash dumpy". Czy kogoś jeszcze też to spotkało? Pozdrawiam![/quote]

Właśnie przed chwilą też mnie to spotkało ... i passa 4 wymęczonych zwycięstw z rzędu poszła się je.ać.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.