Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 dluki94 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 13:00    #971
Gra obrony jest po prostu fatalna i dopóki nie poprawią jakoś tego nie mam ochoty w to grać.Każda piłka w pole karne kończy się bramką przeciwnika,zawodnicy nie wracają,słabo kryją i nawet jak mają przewagę 2 na 1 to bramka jakoś pada.Także przy prostopadłych piłkach obrońcy fatalnie się ustawiają i jakąkolwiek drużyną bym nie grał nawet bardzo dobrymi prawie każdy mecz przegrywam.O co chodzi ???!!!

 lucjanos Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 13:24    #972
Chyba grać nie potrafisz, albo grasz na przedostatniej łacie.. Po najnowszym patchu, obrona nareszcie coś gra, blokuje, zastawia. Teraz aż miło jest. Trzeba się na główkować, aby wygrać mecz i o to chodzi. Gra jest teraz znacznie trudniejsza.

 dluki94 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 13:33    #973
Grać umiem bo gram już od paru ładnych lat.Teraz jest wersja 14.1.4 tak ? Gram silną drużyną ze słabeuszem i potrafie przegrać nic nie grając.A obrona w każdym meczu zachowuje się fatalnie,tylko stoją na tym boisku

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 14:14    #974
[quote="dluki94"]Grać umiem bo gram już od paru ładnych lat.Teraz jest wersja 14.1.4 tak ? Gram silną drużyną ze słabeuszem i potrafie przegrać nic nie grając.A obrona w każdym meczu zachowuje się fatalnie,tylko stoją na tym boisku[/quote]
Tutaj ostatnio każdy gra od ładnych paru lat nawet osoby urodzone 2000 roku już grali w cma4... No napisze tak że grasz od parunastu lat to nie znaczy że umiesz grać. Oczywiście nie neguję Twoich umiejętności, w żaden sposób. Uważam że argument "gram od paru ładnych lat" nie jest wyznacznikiem umiejętności. Są ludzie którzy umieją robić taktyki nie grając nigdy przenigdy w Menedżery, a są takie osoby ( w tym ja ) ze grają już od dawna ( fm 05 był moim pierwszym menedżerem) zawsze coś zaskoczy.

Przed łatką mi sie dobrze grało ale teraz moim zdaniem jest znacznie lepiej. Może powinieneś zacząć nową grę aby łatka w pełni działała ? Tak ja zrobiłem i widzę naprawdę że obrońcy grają tak jak mają grać, obrońcy walczą, boczni biegają. No i nie zobaczyłem tak ogromnej ilość strzałów. bramki tracę owszem po kontrach ale też po stałych fragmentach , ataku pozycyjnym oraz po błędach indywidualnych. :-)

Pozdrawiam.

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 14:57    #975
[quote="DanielloIII"][quote="dluki94"]Grać umiem bo gram już od paru ładnych lat.Teraz jest wersja 14.1.4 tak ? Gram silną drużyną ze słabeuszem i potrafie przegrać nic nie grając.A obrona w każdym meczu zachowuje się fatalnie,tylko stoją na tym boisku[/quote]
Tutaj ostatnio każdy gra od ładnych paru lat nawet osoby urodzone 2000 roku już grali w cma4... No napisze tak że grasz od parunastu lat to nie znaczy że umiesz grać. Oczywiście nie neguję Twoich umiejętności, w żaden sposób. Uważam że argument "gram od paru ładnych lat" nie jest wyznacznikiem umiejętności. Są ludzie którzy umieją robić taktyki nie grając nigdy przenigdy w Menedżery, a są takie osoby ( w tym ja ) ze grają już od dawna ( fm 05 był moim pierwszym menedżerem) zawsze coś zaskoczy.

Przed łatką mi sie dobrze grało ale teraz moim zdaniem jest znacznie lepiej. Może powinieneś zacząć nową grę aby łatka w pełni działała ? Tak ja zrobiłem i widzę naprawdę że obrońcy grają tak jak mają grać, obrońcy walczą, boczni biegają. No i nie zobaczyłem tak ogromnej ilość strzałów. bramki tracę owszem po kontrach ale też po stałych fragmentach , ataku pozycyjnym oraz po błędach indywidualnych. :-)

Pozdrawiam.[/quote]

No raczej. Można przecież było grać od paru ładnych lat na taktykach plug n' play i teraz dziwić się czemu tracę bramki.. :)

 dluki94 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 15:01    #976
Zacznę gre od nowa i zobaczymy ale to prawda ja gram bodajże od 06 roku.I nigdy wcześniej mnie tak to nie wkurzało,może po prostu gra zrobiła się trudniejsza,sam nie wiem już co sądzić.

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 01:13    #977
Panowie, mieliście coś takiego? :OO

https(...)66_n.jpg
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 01:52    #978
Hehe... Sprzedaj go:P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.12.2013 o godz. 01:58

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 09:19    #979
Niezłe :)

 janas123 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 23:07    #980
Zaczelem gre od nowa i wzielem sobie PSG. Mialem napisac od razu ze to ch..y zespol bo strasznie grali, ale po pewnym czasie jakos poszlo. Wygralem w pierwszym sezonie 4 trofea we Francji (czyli wszystko:)) oprocz rzecz jasna jebanej LM... Rozpoczynam 2 sezon a tu kwota budzetu od zarzadu 248mln! Ktos mial taki budzet, bo ja chyba NIE od managera 00/01 :D :)?
http://image(...)/sgj.JPG
40 mln Gotze-Bayern sie zgodzil ale on NIE...Vidal to samo i tak reszta. Co jest ku...a?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution