Strona

Łatka do FM 2014

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 17:26    #141
[quote="PavS"]Gram Granadą i to 1 sezon tak więc wiesz. Jakby było dobrze to bym nie narzekał, ale gram w tę gierkę od dobrych 10 lat i umiem wychwycić błędy silnika i odróżnić je od moich błędów. Prawda jest taka, że twórcy dali nam zamiast gotowej gry, betę, którą będą terał łatali do lutego. Tak się nie robi, tym bardziej, że mili do poprawienia tylko silnik.[/quote]



Zawsze tak robili i zapewne robic będą. Wiem co piszę, bo gram w CM-FM od 14 lat,.

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 18:50    #142
Jestem pewny na 1000% że gdyby wypuszczono patcha który nic nie zmienia oprócz numerka wersji gry to i tak ludzie pisali by to co piszą :D Nie wiem jaki cel ma pisanie "jak gram w FM X lat, albo od czasów..." przecież to wam nie dodaje punktów reputacji :) Gra ma błędy i są rzeczy które mogłyby się w niej znaleźć ale myślę, że właśnie osoby tak ogarnięte w grze wiedzą, że nie wszystko da się po prostu wrzucić i dodać do gry.
Piszecie o becie gry która grywalna będzie w lutym z wielkim zdziwieniem, przecież tak jest zawsze i tu największe pretensję do Beta testerów bo klucze BETA nie są rozdawane aby sobie szybciej pograć tylko aby pograć, wychwycić błędy, przesłać je twórcą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2013 o godz. 18:53

 dagobert Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 20:12    #143
Gram w FM-a od 2008 roku,wcześniej nie interesowałem się tym ,czy są błędy w grze czy nie, choć nie raz mnie irytowała.Zacząłem wchodzić na takie fora jak tu i co mogłem stwierdzić? Mogłem moje niepowodzenia w grze zrzucić na bark silnika meczowego(wcześniej nie znałem takiego określenia he he). Myślę jednak,że to jest tylko gra,która ma nam sprawiac przyjemnośc,jeżeli nie spełnia tego wymagania,przestaje w nią grać. Mi nadal sprawia przyjemność,choc zdaje sobie sprawe,że błedy , o których piszecie są i prawdopodobnie zawsze będą. Rozumiem tych,co doprowadzeni do białej gorączki,mają chęć wykrzyczeć twórcą gry (cytat z gry-co myślą o ich matkach) Mr. Green . Uważam FM 14 za dobry produkt,nawet ostatni patch trafił pod moją taktyke i wygrywam mecze bez problemu,a moze wreszcie moi zawodnicy zrozumieli moją taktyke he he.Prowadzę klub już 4 sezon,może to o to chodzi,że gra na początku olewa zalecenia nuworysza w światku piłkarskim,nie wiem pewnie jest wiele czynników wpływających na to czy komuś się powodzi w grze,czy nie.

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 20:40    #144
[quote="Sierak"]Jestem pewny na 1000% że gdyby wypuszczono patcha który nic nie zmienia oprócz numerka wersji gry to i tak ludzie pisali by to co piszą :D Nie wiem jaki cel ma pisanie "jak gram w FM X lat, albo od czasów..." przecież to wam nie dodaje punktów reputacji :) Gra ma błędy i są rzeczy które mogłyby się w niej znaleźć ale myślę, że właśnie osoby tak ogarnięte w grze wiedzą, że nie wszystko da się po prostu wrzucić i dodać do gry.
Piszecie o becie gry która grywalna będzie w lutym z wielkim zdziwieniem, przecież tak jest zawsze i tu największe pretensję do Beta testerów bo klucze BETA nie są rozdawane aby sobie szybciej pograć tylko aby pograć, wychwycić błędy, przesłać je twórcą.[/quote]


Piszesz, że jesteś pewny na 1000%.
A sprawdziłeś jak się gra po patchu ostatnim? Zapewne nie, a ja tak i wiem co piszę. Teraz mecz wygląda całkowicie inaczej - lepiej i gra się znacznie trudniej niż przed łatką, co akurat mi się osobiście podoba.

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 21:43    #145
Oczywiście, że sprawdziłem za mną pół sezonu TME i stwierdzam, że gra jest bardziej realistyczna pod względem statystyk pomeczowych oraz ocen graczy. Taktyka ustawiona na poprzedniej łatce daje radę też teraz (może i jest nawet bardziej skuteczna), przeciwnik zachowuje się też bardzo podobnie jeśli chodzi o akcję. Więc tyle widocznych zmian zauważam po pół sezonu grania. Nikt mi nie będzie wpierał, że po 2 czy 3 meczach widzi zmiany. Oczywiście bardzo PRO gracze mogą je zauważać po nawet 1/4 sezonu i dlatego rzeczowe i merytoryczne posty są jak najbardziej pożądane.

 JiMi De La... Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 10:09    #146
właśnie brak nowego patcha jest panaceum na nieudolność graczy. gra ma błędy i będzie miała nawet po 50 łatkach. jeśli wasze niepowodzenia w grze chcecie poprawić zainstalowaniem dodatkowych plików czas zastanowić sie nad emeryturą

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 10:57    #147
[quote="JiMi De La Muerte"]właśnie brak nowego patcha jest panaceum na nieudolność graczy. gra ma błędy i będzie miała nawet po 50 łatkach. jeśli wasze niepowodzenia w grze chcecie poprawić zainstalowaniem dodatkowych plików czas zastanowić sie nad emeryturą[/quote]
Tylko zadaj sobie najwazniejsze pytanie... czy wg. Ciebie ten silnik meczowy rozni sie od poprzednich? Tworcy gier tworząc jakąś serie starają się robić wszystko żeby nowa była lepsza od poprzedniej taj jak rywalizuje Fifa z PESem, a wg. mnie ten silnik niczym sie nie rozni od poprzedniej wersji, ma mnostwo błedów, tworcy nie mają konkurencji wiec olewaja nas sprzedając w dniu premiery bubla!!!

 JiMi De La... Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 17:44    #148
Ja to doskonale rozumiem. Nie bronię twórcy serii. Zgadzam się, że po tylu wydanych wersjach gra powinna być o wiele bardziej dopracaowana, bogata w szczegóły a silnik meczowy zaskakująco odpowiadający wymaganiom tych najbardziej wymagających. Jednak kupując produkt, bo zakładam, że narzekać mają prawo tylko kupujący, godzisz się na to co dostajesz. Z jednago prostego i smutnego powodu. Nie pierwszy raz SI rozczarowuje tym, że zamiast kroku milowego w przód, firma robi krok milesowy (?!) czyli człapie. Może poprostu nie mają pomysłu jak grę rozwinąć i jesteśmy skazani na to co dostajemy. Narzekanie jednak na to że nasza obrona gra błoto a napastnik powinien pomyśleć o grze w rugby i zrzucanie tego na karb braku łatki jest poprostu żenujące i nie piję tu do Ciebie konkretnie, sprostujmy. Każdorazowo kiedy wychodzi nowa wersja słyszę głosy, że jest bylejaka a poprzednia była taka fajna. Duże LOL. To jeszt czysta hipokryzja i bezsens w czystym wydaniu. I kiedy wyjdzie 15 będzie to samo a 14 nagle okaże się taka super. Mi 14 pasuję bo do tej pory jest najlepszą wersją. Czy jest dobra? Tak . Czy mogłaby być lepsza? Tak. Powodzenia w kolejnym meczu.Pozdrawiam.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 19:07    #149
Widzę, że jest tu wielu taktycznych mistrzów...więc nie ma sensu żebym pisał ile to lat gram i ile to już różnych ustawień próbowałem...po prostu ci co tak wychwalają grę i zarzucają reszcie braki taktyczne...ZAMIAST GADAĆ...niech wrzucą screeny z ustawieniami drużynowymi, statystyki z przynajmniej 5 kolejnych meczy nooooo i najważniejsze screen statusu gry i ilość zapisów........

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 19:11    #150
Silnik gry (nie graficzny) w Pesie i Fifie jest ten sam od roku 2009, co roku z poprawkami i ulepszeniami. Normalne jest, że twórcy ZAWSZE żyłują silnik gry do granic możliwości i gdy już ssie to go wymieniają (identycznie z graficznym). Tak samo jest z każdą seryjną grą jak COD, BF czy NFS. Jeżeli wedłóg kogoś ten silnik niczym się nie różni to grajcie na identycznej taktyce co w 13 i niepowinno być problemów skoro to ta sama gra ;)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.