Strona

Łatka do FM 2014

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 19:31    #151
Gram na tej samej taktyce od FMa 11 i dalej wygrywam. Każda taktyka jest dobra i każdą da się do czegoś dojść, niektórymi szybciej niektórymi wolniej. Oczywiście pomijam tu totalnych ignorantów.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 19:49    #152
Widzę, że jest tu wielu taktycznych mistrzów...więc nie ma sensu żebym pisał ile to lat gram i ile to już różnych ustawień próbowałem...po prostu ci co tak wychwalają grę i zarzucają reszcie braki taktyczne...ZAMIAST GADAĆ...niech wrzucą screeny z ustawieniami drużynowymi, statystyki z przynajmniej 5 kolejnych meczy nooooo i najważniejsze screen statusu gry i ilość zapisów........

 JiMi De La... Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 20:37    #153
LOL Ja nie mam się za żadnego mistrza ani autorytet i nie jestem pierwszym, któremu udaje się opracować fajny styl zespołu i wygrać co nieco . Jeśli chcesz podeślę Ci moją taktykę domową, podpowiem jakie zmiany, w jakich sytuacjach wprowadzam grając na wyjeździe i może i Tobie podpasuje. Gram zawsze Milanem i u mnie się sprawdza na 5+. 3 Tytuły Serie A i obrona tytułu w LM.

 kijopek Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 21:44    #154
Ja bym poprosił o taktykę i wskazówki :)

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 08:16    #155
Wrzuc tu screena ze statusem gry...poprostu chce zobaczyc w jaki sposob zmiany taktyczne wychodza ci na 5+
Jesli bedzie ok to znaczy ze nie mam racji...mi chodzi tylko o to ze w finalnej odslonie 13 mialem jedna taktyke u siebie i na wyjazdy i miazdzylem slabszych rywali...w 14 poki co jest to niemozliwe...wiec dla mnie nie jest to realne...to tak jakby barcelona musiala co mecz wprowadzac zmiany w taktyce zeby wygrac ze slabeuszem...otoz nie to caly czas cisna swoje i to slabeusz ma klopoty (glownie z racji slabszych umiejetnosci) w 14 niestety nie widac roznicy miedzy statystyka atrybutu 18, a 10 przeciwnika i to mnie boli najbardziej...takze bylbym wdzieczny za screena

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 08:18    #156
Wrzuc tu screena ze statusem gry...poprostu chce zobaczyc w jaki sposob zmiany taktyczne wychodza ci na 5+
Jesli bedzie ok to znaczy ze nie mam racji...mi chodzi tylko o to ze w finalnej odslonie 13 mialem jedna taktyke u siebie i na wyjazdy i miazdzylem slabszych rywali...w 14 poki co jest to niemozliwe...wiec dla mnie nie jest to realne...to tak jakby barcelona musiala co mecz wprowadzac zmiany w taktyce zeby wygrac ze slabeuszem...otoz nie to caly czas cisna swoje i to slabeusz ma klopoty (glownie z racji slabszych umiejetnosci) w 14 niestety nie widac roznicy miedzy statystyka atrybutu 18, a 10 przeciwnika i to mnie boli najbardziej...takze bylbym wdzieczny za screena

 JiMi De La... Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 12:19    #157
Nie jestem pewien czy o to dokładnie Tobie chodzi. https://imageshack.com/i/goltjvp

 JiMi De La... Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 12:23    #158
@Kijopek, nie ma problemu lecz daj mi trochę czasu na spisanie tego, w miedzy czasie wysyłam Tobie taktykę.

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 15:16    #159
[quote="JiMi De La Muerte"]@Kijopek, nie ma problemu lecz daj mi trochę czasu na spisanie tego, w miedzy czasie wysyłam Tobie taktykę.[/quote]


Co to znaczy tak naprawdę to ID gracza? Kolega na fotce ma wpisane 0, a ja mam długi nr. Co to jest?

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 17:41    #160
Co ma ilosc savow do tego jak sie sprawdza taktyka? :O
Ja np. gram "z marszu" kazdy mecz, ale i tak przed kazdym i po kazdym zapisuje, a wzielo sie to stad, ze przy poczatkach mojej taktyki z 6 obroncami gra crashowala dosc czesto podczas wlaczania meczu lub robienia zmian. Takze w ogole nie rozumiem takiego podejscia. ;)

Jak przed latka nie umialem grac srodkiem pola tak teraz tylko i wylacznie gram w tej strefie. Co prostopadle pilki graja to jest kosmos.
Do starej taktyki nakupowalem bocznych obroncow bo musialem miec co najmniej po 3 na strone i teraz nie mialem co z nimi zrobic, troche brakuje glebi skladu.

http://scr.hu/0chg/k8cvj

Tak to teraz u mnie wyglada i sprawdza sie genialnie (po 7-8 "setek" na mecz).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2013 o godz. 17:42

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.