Polecenia z ławki. Fm 13.

 damiano1 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013, 12:50    #1
Witam, zupełnie nie wychodzą mi polecenia z ławki. Prosze o pomoc. Jakieś rady ?
- Jak czytać statystykiw trakcie meczu ?
- Kiedy szersze pole gry a kiedy węższe ?
- Kiedy ataki środkiem pola, kiedy skrzydłami ?
- Podania do nogi, na wolne pole czy na skrzydła ?
- Nękanie, agresywny itp... ?
Z góry dzięki za pomoc. :) (4-1-2-2-1 ze skrzydłowymi)

 szkagar Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 20:11    #2
Nie ma jednego rozwiązania. Dużo zależy od przeciwnika, jego ustawienia i siły twoich zawodników. Grając Lechem (siódmy sezon z rzędu) najczęściej używam:
1. Kiedy widzę, że skrzydła mogą sobie pograć daję: zagrania na skrzydła, ataki skrzydłami. Warunkiem jest posiadanie szybkich skrzydłowych. Przydają się mocni boczni obrońcy, którzy potrafią dokładnie dośrodkowywać.
2. Jeśli przeciwnik ma mocne skrzydła albo osłabione centrum każę zawodnikom grać środkiem. Oczywiście wtedy musisz mieć dobrych środkowych pomocników.
3. Kiedy asystent daje mi znać, że odstęp między pomocnikami a napastnikami skracam pole gry, wtedy obrońcy idą do przodu, a pomocnicy mogą grać bliżej napastników.
4. Przeciwko bardzo silnym przeciwnikom (a takich mam coraz mniej) gram defensywnie z poleceniem "krycie na dystans".

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 20:31    #3
Polecenia z ławki to zbędny dodatek, nigdy ich nie stosowałem, grając głównie z FMem zwiniętym do paska w czasie meczu. Tak więc polecam je olać.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.