Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 18:06    #6531
Dzięki chłopaki ale interesują mnie tylko kluby z najwyższej klasy rozgrywkowej. Ale jest jeszcze jeden klub . Strasburg z Francji. Benjaminek, 800 tyś na transfery, skład średnio-słaby , krótko mówiąc duże wyzwanie . Grał ktoś nimi ?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 19:29    #6532
Witam, chciałbym się poradzić w następującej kwesti, grał ktoś może w tak słabych ligach jak:
- Azerska, Gruzińska, Kazachska, Estońska, Litwińska ?
Moje pytanie czy da się w okresie dwóch sezonów zbudować klub który będzie w stanie grać jak równy z równym z zespołami z Polski, Norwegi czy Szwecji bo zależy mi na kwalifikowaniu się do Ligi Europy ew. Lm.

 zmarek Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2007
Skąd: ruda śl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 20:41    #6533
Szukam klubu w FM 14 z świetną młodzieżą. Wiem, że na pewno ktoś z dwójki Ajax/PSV są pod tym względem w czołówce, ale szukam dalej. Ogólnie ważne, żeby średnia wieku w zespole nie była zbyt wysoka. W poprzednich częściach można było w fmrte wyszukać najlepszych klubów według potencjału i średniej wieku, ale teraz nie ma takiej opcji. Jak ktoś jest w stanie to niech mi poda drużynę, która ma najlepszy stosunek umiejętności obecnych do tych potencjalnych.

 afromen86 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2011
Skąd: Zawiercie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 21:57    #6534
Siema, gram pierwszy sezon kariery Legią w FM2014 ((sprzedałem Kuciaka, Kucharskiego, Dwalishviliego, Rzeźniczaka, i Radovica),
mam ok.2,5 miliona euro, kogo udałoby mi się kupic najlepszego wg. was na atak???
Mogę wydac całośc na 1 piłkarza, preferuję superszybkich zawdoników.
<<<>>> Jak w FM 2014 poprawic relację z zawodnikiem, na tyle żeby chciał przyjsc???
(w FM2013 udzielenie dobrej wypowiedzi mediom na temat piłkarza 3 krotnie
powodowało wystarczającą poprawę stosunkow by zawodnik chciał przyjsc,
natomiast w FM 2014 można tylko raz udzielic wywiadu, że jest się zainteresowanym transferem danego piłkarza
i dany piłkarz odpowiada czy jest zainteresowany czy nie i potem ta opcja zanika). <<<>>> Pozdrawiam!

 mj1988 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 11:29    #6535
hej, czy grał ktoś może w FM 13 Sevillą ?

 maciekd09 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2009
Skąd: kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 12:22    #6536
Jak szukasz klubu ze zdolną młodzieżą polecam Ci Arsenal, niezły budżet na transfery ok. 40 mln euro, za które możesz dokupić także zdolną młodzież, kolejny klub ze zdolnymi zawodnikami to Southampton (np. Luke Shaw)

 Mifsiu Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 14:10    #6537
[quote="Nones"]Witam, chciałbym się poradzić w następującej kwesti, grał ktoś może w tak słabych ligach jak:
- Azerska, Gruzińska, Kazachska, Estońska, Litwińska ?
Moje pytanie czy da się w okresie dwóch sezonów zbudować klub który będzie w stanie grać jak równy z równym z zespołami z Polski, Norwegi czy Szwecji bo zależy mi na kwalifikowaniu się do Ligi Europy ew. Lm.[/quote]
Grałem Ekranasem Poniewież w FM13 , i w drugim sezonie wszedłem do LM Uśmiech
W pierwszym sezonie tak sobie , ale jak zrobisz dobre transfery to idzie . Ogólnie byłem nimi w LM 3 razy z rzędu , tam już było trochę gorzej , ale wejście do europejskich pucharów jak najbardziej możliwe Uśmiech

Jak masz FM14 , to możesz mi napisać skąd ściągnąłeś te ligi bo nigdzie ich nie mogę znaleźć .

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 16:59    #6538
[quote="Mifsiu"][quote="Nones"]Witam, chciałbym się poradzić w następującej kwesti, grał ktoś może w tak słabych ligach jak:
- Azerska, Gruzińska, Kazachska, Estońska, Litwińska ?
Moje pytanie czy da się w okresie dwóch sezonów zbudować klub który będzie w stanie grać jak równy z równym z zespołami z Polski, Norwegi czy Szwecji bo zależy mi na kwalifikowaniu się do Ligi Europy ew. Lm.[/quote]
Grałem Ekranasem Poniewież w FM13 , i w drugim sezonie wszedłem do LM Uśmiech
W pierwszym sezonie tak sobie , ale jak zrobisz dobre transfery to idzie . Ogólnie byłem nimi w LM 3 razy z rzędu , tam już było trochę gorzej , ale wejście do europejskich pucharów jak najbardziej możliwe Uśmiech

Jak masz FM14 , to możesz mi napisać skąd ściągnąłeś te ligi bo nigdzie ich nie mogę znaleźć .[/quote]

Dzięki, ja gram w FM 12 ;/

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 22:38    #6539
Witam,

Gram w FMa 12, naszła mnie ochota na nową karierę. Udało mi się zagospodarować trochę czasu na grę, tylko nie mam pomysłu na klub. Chce zagrać w polskiej lidze. Nie musi być ekstraklasa, może być 1 lub 2 szczebla niżej. Gram na najnowszym uaktualnieniu Bartka. Ogólnie jakiś ciekawy klubik, raczej średniak/spadkowicz z danego poziomu.
Z góry dzięki,
Pozdrawiam,
Bromon

 Michal144 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2013 23:03    #6540
Torquay United(League two)
FC Portsmouth(League two)
Deportivo de La Coruña(Segunda División)
Girona FC(Segunda División)
Racing Santander(Segunda División B - Grupo I)

Co polecacie? FM14. Możecie podać inne zespoły - chodzi o grające w 2,3 ligach lub niższych które mają paru dobrych piłkarzy, i te które kiedyś grały w najwyższej klasie rozgrywkowej :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution