Bale i Ronaldo - kiepska gra

 piotria Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013, 21:06    #1
Mam problem z tymi dwoma piłkarzami. Obaj grają jako schodzący napastnik. Po 30 meczach w lidze CR7 ma 16 goli( 3 karne), Bale 10. O ile Bale gra równo to Ronaldo ma strasznie przeplataną formę,1 mecz wybitny, 4 nastepne kicha i nota poniżej 6.8. Mój zespół wogóle nie wykorzystuje tych dwóch piłkarzy, tzn nie są oni gwarantem dobrej i solidnej gry. Dużo goli strzelają obrońcy, Pepe ma 9 bramek w lidze, Ramos 6 i Varane 5 i w wiekszości zdobywają je po rożnych. Przestawiłem nawet Ronaldo za Pepe żeby stał przy krótkim słupku bo w takich sytuacjach Pepe najwiecej strzelał a tu nagle przestałem strzelać gole w ten sposób. Już nie wiem jak mam ustawić tych piłkarzy żeby odgrywali znacząca role w zespole. Jak patrzę co ten duet wyczynia na żywo to odechciewa mi się grać bo nie mam poczucia realizmu. Poprostu oczekuje czegoś wiecej od tak klasowych piłkarzy.

 Gordon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 21:31    #2
CR spokojnie może grać jako główny napastnik, wtedy będzie strzelał, jak automat. Bale nie jest gwarantem nie wiadomo ilu goli...Owszem w Spurs się wyróżniał, ale teraz w Realu musisz być świadom, że gole rozłożą się na więcej osób. Ew. możesz dać żebyś grał skrzydłami, w poleceniach indywidualnych daj żeby np. częściej strzelali, dryblowali...To powinno w miarę pomóc. Pomogło by też, gdyby twój napastnik był odgrywającym, albo np. klasyczną 10tką. Wtedy nie "kradł" by tylu goli, tylko wręcz przeciwnie - stwarzał sytuacje innym. Kilka opcji więc masz, ale 100% gwarancji nie ma.

 piotria Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 21:37    #3
Benzema ma zledwie 12 bramek, brakuje mi schodzenia Ronaldo do srodka i gol- praktyczne tego w mojej grze nie ma (może ze 3-4 gole strzelił w ten sposób)

 piotria Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 22:21    #4
Gdzie bym nie ustawił Ronaldo to gra jak ogórek. Ze słabymi rywalami wogóle sie nie wyróżnia. Zacząłem sezon od początku z nową łatką i w 5 meczach (nie towarzyskich) zdobył tylko jedna bramkę i to z karnego.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 07:57    #5
zaciekawił mnie twój problem a to że właśnie parę dni temu rozpocząłem nową karierę realem jak na razie gramy sparingi zobaczymy co dalej i jak będzie sytuacja wyglądała u mnie
z Ronaldo problemów nie powinienem mieć co do bale aklimatyzacja w zespole it akie tam mogą generować drobne problemy
powiedz kogo kopiłeś kogo sprzedałeś to mnie ciekawi
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 piotria Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 08:40    #6
Nikogo nie sprzedawalem. Kupilem Valona Behrami. gram ustawieniem 4-2-3-1 na szpicy Benzema jako cofniety napastnik wsparcie za nim jako klasyczna 10 Isco lub Modric atak, po lewej Ronaldo jako schodzacy n. atak po prawej Bale s.n. atak lub wsparcie. Na srodku jako cofniety rozgrywajacy Alonso lub Modric wsparcie , pomocnik odbierajacy pilke Behrami lub Khedira obrona. z tylu po lewej Marcelo lub Coentrao po prawej Arbeloa jako kompletni boczni obroncy atak. W srodku Ramos jako obrona grajacy pilka i Pepe jako srodkowy obrona - obaj obrona. Casillias bramkarz - libero. Polecenia dla druzyny - przewaznie podania w pole karne , skrocenie pola gry ( ze slabszymi niz moj zespol) , nekanie rywala i wyzsze tempo. Reszte dobieram zaleznie od sytuacji na boisku. Czasem graja genialnie i strzelam po 4 bramki a ostatnio z Getafe remis 0-0 u siebie i praktycznie zero okazji .Nie trace duzo bramek . po 7 kolejkach tylko jedna stracona. Pepe ma 4 bramki a Ronaldo 1. Fakt, gral 2 mecze mniej no ale bez przesady.

 morego Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2012
Skąd: rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 18:12    #7
Też zacząłem Realem, aby poznać lepiej 14. Na początku miałem problem z CR i GB jednak rozwiązałem to w prosty sposób. W indywidualnych poleceniach jedynie zaznaczone miałem szukaj gry i mniej pressingu. Oczywiście pozycja - schodzący napastnik. Po sezonie CR - 45 bramek, 12 asyst, GB 15 bramek, 32 asysty.

 piotria Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 21:56    #8
Tracę już cierpliwość do tej gry. Połowa grudnia Ronaldo w 18 meczach ma 7 goli z czego 3 karne i średnia nota 7.09 ! Bale 18 meczy - 2 bramki średnia 7.08 (schodzący napastnik). I choć gra idzie mi całkiem nieźle w lidze 2 remisy i porażka z Barca (2:1 na wyjeździe). Daje mi to 2 miejsce i 2 pkty straty do Barcy. Liga mistrzów-awans. Ludzie przecież to piłkarze którzy wygrywają mecze i napędzają ofensywe, Moi srodkowi obrońcy (Varane, Pepe, Ramos) mają 8 goli razem a dwóch najdroższych piłkarzy świata razem ma 9. Dodam że Ronaldo jest u mnie najlepszym strzelcem.

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2013 06:36    #9
[quote="piotria"]Tracę już cierpliwość do tej gry. Połowa grudnia Ronaldo w 18 meczach ma 7 goli z czego 3 karne i średnia nota 7.09 ! Bale 18 meczy - 2 bramki średnia 7.08 (schodzący napastnik). I choć gra idzie mi całkiem nieźle w lidze 2 remisy i porażka z Barca (2:1 na wyjeździe). Daje mi to 2 miejsce i 2 pkty straty do Barcy. Liga mistrzów-awans. Ludzie przecież to piłkarze którzy wygrywają mecze i napędzają ofensywe, Moi srodkowi obrońcy (Varane, Pepe, Ramos) mają 8 goli razem a dwóch najdroższych piłkarzy świata razem ma 9. Dodam że Ronaldo jest u mnie najlepszym strzelcem.[/quote]

Co oznacza, że Twoja drużyna nie jest poukładana tak jak być powinna..

 falisz89 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 19:17    #10
Morego napisał, jak to u niego wygląda. A skoro u niego się da, to u Ciebie też. Trochę cierpliwości i pokombinuj, a będzie dobrze. Gram środkiem bez skrzydłowych, więc trudno mi coś konkretnego doradzić. U siebie miałem problem, żeby sprawnie śmigał wybitnie ofensywny lewy obrońca (gra praktycznie na skrzydle), pełni rolę podobną do Bale'a kiedy grał w Southampton. Pomogły polecenia- mniej ryzykownych podań, więcej drybluj, szukaj gry. Facet co prawda niewiele strzela, ale asystuje jak szalony. Co do gry CR- Ja bym go spróbował na 9,a skrzydła np. Bale/ Di Maria. Ta opcja dałaby też więcej minut na skrzydle dla Jese, który fajnie się rozwija. Benzema to nie jest żaden magik, nie zaszkodzi jak sie go posadzi na ławie.
Od niedawna na CMrev, od dawna z FM:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.