Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 19:06    #6541
Kogo polecacie na pierwszą karierę? Bo w końcu przysiadłem do FMa. Chciałem zacząć Legią i wznosić się, ale zanim dojdę do poziomu Arsenalu to wszyscy aktualni gracze pokończą kariery. Więc stwierdziłem, że zacznę kimś lepszym. Myślę o średniej drużynie, albo po prostu dobrej na krajowym podwórku. Więc tak:

Lyon drużyna, która znajduję się na równi pochyłej. A od 02 do 08 nie było na nich mocnych w L1, również w Europie mieli mocną pozycję. Mają dużo wychowanków, fajne stroje, przyjemną historię, no i stadion. Walka z PSG, czy Monaco może być ciekawa, również to, że we Francji jest to mało lubiany klub.

PSV klub, który ostatnio też znajduje się w cieniu Ajaxu. Chociaż cel minimalny to mistrzostwo. Fajna przyjemna kadra i klub z przeszłością. Tylko minusem jest to, że na krajowym podwórku biją się tylko z Ajaxem.

Juventus tutaj nie trzeba dużo mówić. Po prostu miałbym fajny pomysł na ten klub, poza tym jest moim jednym z ulubionych. Ale to chyba za wysoka półka. Chociaż liga włoska jest ciekawa, ale Juve w ostatnich dwóch sezonach zdominowało ligę.

Roma klub, który równie bardzo lubię co Juventus. Jednak o wiele słabszy, a przynajmniej teoretycznie. Jednak dołączył do nich nowy trener, więc to trochę nierealne.

Arsenal klub, który musi znaleźć się w moim managerskim CV. Jednak chyba za dobry, ale nie chciałbym go odstawić na potem, bo mogą zburzyć jego politykę. Zaczną stawiać na jakiś Włochów i odstawią wychowanków w kąt - zawsze tak się dzieję, jak gram w managera.

A może macie jakąś fajną propozycję dla mnie? Tylko jakieś racjonalne uzasadnienie. Dzięki wielkie. Pozdro!

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 15:23    #6542
Kim zagrać : Southampton , Borussia Dortmund , czy Legią ( pół roku już przeszedłem , ale znudziło mi się , bo zarząd sprzedał mi Kuciaka i Koseckiego )

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 16:06    #6543
[quote=Ivo]Kogo polecacie na pierwszą karierę? Bo w końcu przysiadłem do FMa.[/quote]

Z tych co wymieniłeś to Romę, mają świetny skład i dobrą kondycję finansową.

[quote=Patryk]Kim zagrać : Southampton , Borussia Dortmund , czy Legią[/quote]

Soton, skład na górną połowę lub nawet LE.

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 16:56    #6544
Witam,

Gram w FMa 12, naszła mnie ochota na nową karierę. Udało mi się zagospodarować trochę czasu na grę, tylko nie mam pomysłu na klub. Chce zagrać w polskiej lidze. Nie musi być ekstraklasa, może być 1 lub 2 szczebel niżej. Gram na najnowszym uaktualnieniu Bartka. Ogólnie jakiś ciekawy klubik, raczej średniak/spadkowicz z danego poziomu.
Z góry dzięki,
Pozdrawiam,
Bromon

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 17:26    #6545
Witam, mam ogromną proźbę do graczy FM 12 zna ktoś zespół o podobnym potencjale do FC Porto tzn. chodzi mi o to że do tego klubu chcą przychodzić dobrzy zawodnicy aż się dziwie bo przecież to europejski średniak.
A nie chcę grać Manchesterem bo wiadomo że taki Di Maria czy Kerzakhov mi przyjdzie do klubu.
Moga to być średniacy z Angli, Hiszpani i innych lig z zespołami o podobnej klasie w swoich ligach mogą być numerem 1 byle by nie w Angli i Hiszpani

 Michal144 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 20:46    #6546
Deportivo , Sunderland (FM 14) kogo polecacie? a może co innego? :D

 Michal144 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2013 21:24    #6547
Witam , kompletnie nie wiem kim zagrać w FM 14. :/ Szukam fajnego zespołu najlepiej z 2,3 ligi (najlepszych lig na świecie) aby awansować do "Ekstraklasy".

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2013 12:03    #6548
Panowie, jest sprawa. Właśnie mi się ściąga FM14, emocje niesamowite :D No i dlatego zwracam się z zapytaniem: jakim klubem mam rozpocząć rozgrywkę? Poszukuję czegoś podobnego do Feyenoordu. Klub posiadający świetną młodzież i nadzieję na naprawdę dobrych newgenów. Boże broń żeby klub miał dużo kasy. Baza i szkółka powinny się wyróżniać, ale to mogę sam sobie rozbudować. I żeby to nie był klub z topu. W 13 świetnie mi się grało na takich zasadach Feyenoordem i Spartą Rotterdam. Zarzućcie podobne kluby, tylko szybko bo mi powoli odwala, bo jeszcze 30 procent do ukończenia pobierania :D

 wasylief Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.12.2013 12:22    #6549
Werder/ Stuttgart / Twente / FC Basel / Anderlecht ?

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2013 12:47    #6550
Dokonałem segregacji mniej więcej i pozostały mi dwa kluby do wyboru Lyon, lub Arsenal. Nie wiem, który wybrać. Obie ligi są ciekawe, obie drużyny słyną z dobrych wychowanków i z tego, że od paru ładnych lat nic nie osiągnęły. Hmm..

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.