Strona

Łatka do FM 2014

 dario338 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 09:28    #181
By mogli poprawić terminarz w polskej lidze bo jak się gra w LM lub LE , PP i Ekstraklasie to nie da sie grac bo jest co 2 dzień mecz aż to tak wkurza

 Ainairos Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 11:55    #182
Witam.

Gram trzeci sezon, więc mam już jakiś pogląd na temat nowej łatki. Co mogę w tej chwili powiedzieć to, że gra mi się bardzo dobrze. Nie widać przede wszystkim hokejowych wyników o czym wielu użytkowników pisze.

Oto mój terminarz: http://zapod(...)jpg.html
Widać więc, że wyniki są normalne.
Liczba strzałów w meczach od 8 do 20 średnio obie drużyny, więc anomalii i tu nie widzę.
W pierwszym sezonie przegrałem baraże o Skrill Premier. W drugim już awansowałem bezpośrednio z 1 miejsca. Teraz próbuję nie spaść z ligi :)

Mam przygotowane trzy taktyki do gry:

http://zapod(...)jpg.html u siebie ze słabymi przeciwnikami (rzadko stosuję)
http://zapod(...)jpg.html wyjazdy z mocnymi drużynami
http://zapod(...)jpg.html najczęściej używana

Wyjściowo polecenia drużynowe są takie same dla każdego ustawienia. Modyfikowane oczywiście pod przeciwnika i w trakcie meczu zależnie od sytuacji. Polecenia i role dla piłkarzy ustawiam przed każdym spotkaniem także oczywiście w zależności z kim gram.

W innych ligach sytuacje także są do przyjęcia. We Francji rządzi PSG, w Polsce Legia, w Niemczech Bayern, w Hiszpanii Real i tak dalej. Nic dziwnego tu nie zachodzi.
Błędy w grze natomiast nie wychodzą poza ramy tolerancji. Są na takim samym poziomie jak od 15 lat w managerach...
Podsumowując - jak dla mnie, gra się naprawdę fajnie :)
Pozdrawiam.

 Mati1213 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2011
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 13:06    #183
Czy wy nadal po latce macie problem z konktraktami zawodnikow? Normalnie szlak mnie trafia z tym bo gdy chce przedluzyc kontrakt to zawodnik żąda 2x wiecej pieniedzy. Ostatnio, gdy chcialem pprzedluzyc kontrakt z Augustynem to chcial ok. 7000 euro, wiec nie przedluzylem z nim kontraktu, a gdy spojrzalem na jego konktrakt to zgodzil sie w APOEL-u zarabiac 3300 euro ... A wiec czy wy macie taki sam problem jak ja i czy wie ktos jak go rozwiazac?? Bo jest to bardzo wkurzajace.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 13:15    #184
mnie denerwują też kontrakty wolnych zawodników, albo takich co kończą się kontrakty...np. grasz ligą Polską i chcesz zatrudnić kogoś z Estońskiej ligi, gdzie zarabia on 500 tyg, a wymagania ma, żeby zarabiać 1200, a później i tak przedłuża z nimi kontrakt za 500 chociaż ja chciałem mu dać 700-800...

 kursik21 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2012
Skąd: Puławy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 13:30    #185
a co powiecie o trajektorii piłki ?? cały czas zasuwa jak krążek hokejowy ????

 wicek Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 15:29    #186
Z kontraktami żadnych problemów nie mam. Ba, przy odpowiednich klauzulach niektórzy godzą się nawet na te same pieniądze. Wkurzają mnie za to te bramki po dobitkach z rzutów wolnych. Co 2-3 mecze ktoś strzela w poprzeczkę i napastnik dobija na pustą. W sumie nie powinienem narzekać bo sam więcej bramek w ten sposób strzelam, ale trochę psuje to realizm. Ogólnie na nowej łatce gra się całkiem przyjemnie tylko na razie nie mogę nic ugrać, ciężki poziom jak dla mnie ;)

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 18:59    #187
Gra ogólnie ciekawa i o wiele trudniejsza od poprzednich, wiadomo po tylu wersjach oczekuje sie w koncu coraz lepszego silnika meczowego no ale.... jak sie nie ma co sie lubi... ;) Jak dla mnie to nic sie nie zmienilo odnosnie napastnika, denerwuje mnie to wrecz jesli chodzi o jego skutecznosc zwlaszcza marnowane sytuacje sam na sam za duzo tu tego, moze za bardzo sie przyzwyczailem do poprzednich gdzie napadzior walil ponad 30 bramek w sezonie, ale w tej wrsji grajac Barcelona i koncze wlasnie 2 sezon zaden z nich nie przekroczyl 20 bramek !!! Lukaku 16 bramek a Lewandowski 10 choc 3 mies. mial kontuzje, pozostalo 5 meczow do rozegrania. W poprzenich wersjach drzaznilo mnie ze byle jaki napadzior walil ponad 30-40 bramek, a wtej ze dobry nie walnie nawet 20... i wez tu człowiekowi dogodz... ;)

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2013 15:31    #188
Witam. mam kilka pytań :)
1. Czy macie praktycznie w każdym meczu bilard w polu karnym, gdzie piłka odbija się od obrońców jak od tyczek?
2. Co z ocenami zawodników. U mnie jest tak że jak ktoś ma 7 lub powyżej to cud nawet kiedy w meczu Man City - Tottenham wygrywam 0-1 - wkurzające szczególnie jeśli chodzi o bocznych zawodników. nigdy żaden mój zawodnik nie miał 8.
3. Słupki, poprzeczki - kilka w meczu i to naprawdę często.

Macie coś takiego u siebie? Pytam, bo nie wiem czy obrałem złą taktykę i czy myśleć dalej, czy po prostu ta łatka to jeszcze nie to. Po 7 kolejkach co prawda jestem trzeci Tottenhamem mam 17 pkt, ale rozgrywka nie daje mi po prostu przyjemności... oceny piłkarzy i ogólnie jak patrzę na mecz - rzygać mi się chce.
Pozdrawiam ! :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2013 o godz. 15:32

 Bertis Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2013
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2013 17:24    #189
[quote="diabelek26"]Witam. mam kilka pytań :)
1. Czy macie praktycznie w każdym meczu bilard w polu karnym, gdzie piłka odbija się od obrońców jak od tyczek?
2. Co z ocenami zawodników. U mnie jest tak że jak ktoś ma 7 lub powyżej to cud nawet kiedy w meczu Man City - Tottenham wygrywam 0-1 - wkurzające szczególnie jeśli chodzi o bocznych zawodników. nigdy żaden mój zawodnik nie miał 8.
3. Słupki, poprzeczki - kilka w meczu i to naprawdę często.

Macie coś takiego u siebie? Pytam, bo nie wiem czy obrałem złą taktykę i czy myśleć dalej, czy po prostu ta łatka to jeszcze nie to. Po 7 kolejkach co prawda jestem trzeci Tottenhamem mam 17 pkt, ale rozgrywka nie daje mi po prostu przyjemności... oceny piłkarzy i ogólnie jak patrzę na mecz - rzygać mi się chce.
Pozdrawiam ! :)[/quote]

Mam tak samo z 1 i 3. 2 u siebie nie stwierdzilem. Dla mnie najbardziej wkurzajaca rzecza jest to, ze jesli ktos u mnie dostanie zolta kartke to musze go od razu zmieniac bo na 100% zaraz dostanie czerwona. Polecenia dla druzyny i indywidualne aby delikatnie odbierali pilke nic nie pomagaja. I dosc czesto zdarzaja mi sie faule brutalne typu od razu czerwona kartka i zawieszenie na 3+ meczy.

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2013 20:48    #190
Dzięki za odpowiedź. W takim razie gra jeszcze przynajmniej dla mnie nie ma sensu. Owszem można grać i nawet wygrywać, ale nie przynosi to przyjemności gry. Co do kartek to u mnie jest to samo, szczególnie głupie wślizgi na początku meczu w środku pola i czerwień. i fakt przedłużają potem zawieszenia na 2 - 3 mecze. Spróbuję jeszcze z taktyką, bo nie mogę trafić w bocznych obrońców i schodzących napastników, strasznie słabe noty (średnia 6,70 do 6,90) no i bardzo mało wnoszą jeśli chodzi o asysty czy bramki.

czy to już ostatnia łatka? Jak myślicie? jeśli tak to odpuszczę pierwszy raz FM od paru lat i skupię się na BF4 :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.