Nowa Pozycja

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013, 16:21    #1
Witam, wiele rzeczy mnie irytuje w nowej odsłonie naszego Managera no ale trening nowej pozycji to już kompletnie tragedia. W poprzedniej odsłonie wystarczyło ok 6 miesiecy żeby zawodnik wytrenowal nowa pozycje majac w liczbach np.18 wytrenowac ja do 20. W nowym FMie przez cały rok trenuje 3 zawodnikow gry na pozycji ŚP, przez cały sezon wystawiałem ich na tej pozycji i jednego z nich wartosc nic a nic sie nie zmienila dalej ma 18 jak mial, jednemu wzrosla z 17 na 18 i dalej dupa... Jak to wyglada u was?

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 16:26    #2
Nie mam edytora, to nie powiem ci liczbowo, ale grając Atletico kupiłem sobie Quintero z FC Porto. W związku z tym, ze gram taksą z 3 napastnikami, przestawiłem go właśnie an te pozycję i w połowie listopada ma już kolorek zielony, a zaczynał od czerwonego, tak więc może masz słabych trenerów czy coś w tym stylu. A, kupiłem go około polowy Sierpnia.

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 16:40    #3
Trenerów mam bardzo dobrych bo maja 4,5 gwiazdki na 5 mozliwych, wiec nie wiem co jest nie tak... a piłkarz o którego mi chodzi to Busquets podgladam w edytorze i caly czas ma 18 przez caly sezon nic mu sie nie zmienilo...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.