Łatka do FM 2014

 dagobert Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 22:34    #221
Wszystko mogę zrozumieć,że komuś się nie podoba tryb 3D,że komuś się nie podoba silnik meczowy,nie podoba się interfejs. Ja rozumiem,że FM doprowadza nieraz do frustracji,że obrońcy błądzą jak dzieci we mgle,że napastnicy strzelają ślepakami,że brak w wielu przypadkach realizmu,hokejowe wyniki,nierealistyczne zachowania piłkarzy,błędy,błędy,błędy...ale na litość boską,ludzie to jest TYLKO GRA!!!

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 23:50    #222
[quote="diabelek26"][quote="Sierak"]Ilu z was było beta testerami ?: Jak czytam komenty osób które o grze wiedzą wszystko to dziw mnie bierze, że nie ogrywali ją przed premierą i nie próbowali pomóc twórcą. Myślę jednak, że chociaż teraz wasze błędy i spostrzeżenia trafiają na forum SI ;)[/quote]


Nie byłem :) jestem tylko jednym z użytkowników FM-a raczej jednym ze starszych, bo mam 31 lat i że gram jeszcze w FM- nie wstydzę się:) Kupuje- Wymagam, Wydałem pieniądze- ale to jeszcze przejdzie, natomiast, że czekałem i się rozczarowałem- to już trudniej załagodzić :) Myślę że na tyle lat doświadczenia SI, to trochę wstyd że finalną wersję wydają w tak niedopracowany sposób, bo to wygląda jakby Ci ludzie nie zagrali ani jednego sezonu we własną grę, bo chyba nie powiesz nam, że FM 2014 bez żadnej łatki to dobra gra? :D[/quote]


Ja jestem jeszcze starszym graczem, bo mam prawie 35 lat i w CM gram od wersji 3, czyli od 99 roku. Ale to nieważne kto i ile i jak długo. Po prostu sądzę, że ta wersja jest bardzo dobra, a co do esencji grania "napisami' zamiast 3d, to nie zgodzę się, że w tym momencie gram powierzchownie. Porównanie meczów 3d to Fify jest bezsensem, bo Fifa oprócz grafiki ładnej, to z menadżerką ma niewiele...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.12.2013 o godz. 23:50

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 14:59    #223
Pojawiła się nowa łatka (14.2) na Steamie (61,6MB).

Changelog dostępny na http:(...)released
Uśpiony revolucjonista ;)

 Berny Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Skąd: Latających Noży
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 15:06    #224
Ostrzegam wszystkich normalnych, którzy jeszcze tego gówna nie kupili. NIE KUPUJCIE !!! Gra pozbawiona realizmu. Mecz w 3d wygląda jak piłka nożna drewnianych żołnierzyków, albo niewidomych. Obrońcy biegną za piłką, gdy...ta ich minie. Nie widzą w ogóle swoich przeciwników. Reagują też, gdy ci mają już piłkę. Czyli za późno. Defensywa nie istnieje. Można siedzieć tydzień nad taktyką i transferami,ale to nie ma sensu,bo i tak wszyscy robią to samo.

Gra całkowite dno. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jeszcze dzisiaj napiszę maila do producenta, czy mogę odzyskać pieniądze. Zostałem oszukany, gra w tej fazie nie powinna być sprzedawana.

 fanatykhxc Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 09.11.2013
Skąd: Tirana
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 17:22    #225
wyświetla mi "W tej chwili nie masz żadnej zawartości do pobrania dla tego produktu." co mam zrobić, żeby ściągnąć uptade?

 kolar Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.05.2007
Skąd: Orzesze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 17:27    #226
Ktoś wie jakie zmiany wnosi?

 fanatykhxc Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 09.11.2013
Skąd: Tirana
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 17:34    #227
Changelog dostępny na http://www.sigam(...)released , kolega 3 posty niżej dał link...

 kolar Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.05.2007
Skąd: Orzesze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 17:50    #228
Taa.. tylko mógłby ktoś przetłumaczyć, bo słabo z angielskim

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 18:05    #229
Wrzuć przez Google Translate ;)
Uśpiony revolucjonista ;)

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 19:04    #230
[quote="ukipuki"][quote="diabelek26"][quote="Sierak"]Ilu z was było beta testerami ?: Jak czytam komenty osób które o grze wiedzą wszystko to dziw mnie bierze, że nie ogrywali ją przed premierą i nie próbowali pomóc twórcą. Myślę jednak, że chociaż teraz wasze błędy i spostrzeżenia trafiają na forum SI ;)[/quote]


Nie byłem :) jestem tylko jednym z użytkowników FM-a raczej jednym ze starszych, bo mam 31 lat i że gram jeszcze w FM- nie wstydzę się:) Kupuje- Wymagam, Wydałem pieniądze- ale to jeszcze przejdzie, natomiast, że czekałem i się rozczarowałem- to już trudniej załagodzić :) Myślę że na tyle lat doświadczenia SI, to trochę wstyd że finalną wersję wydają w tak niedopracowany sposób, bo to wygląda jakby Ci ludzie nie zagrali ani jednego sezonu we własną grę, bo chyba nie powiesz nam, że FM 2014 bez żadnej łatki to dobra gra? :D[/quote]


Ja jestem jeszcze starszym graczem, bo mam prawie 35 lat i w CM gram od wersji 3, czyli od 99 roku. Ale to nieważne kto i ile i jak długo. Po prostu sądzę, że ta wersja jest bardzo dobra, a co do esencji grania "napisami' zamiast 3d, to nie zgodzę się, że w tym momencie gram powierzchownie. Porównanie meczów 3d to Fify jest bezsensem, bo Fifa oprócz grafiki ładnej, to z menadżerką ma niewiele...[/quote]

No to ja fundamentalnie się z Tobą nie zgadzam :)

Po pierwsze ważne kto i jak długo, bo jeśli jakiś gracz zaczął pykać w tą grę od tej, aktualnej wersji, to nie może stwierdzić jednoznacznie jej wad, niedociągnięć, ani nawet swoich wymagań względem gry, bo do czego może ją porównać?. Podobnie jak i ty, zaczynałem grać od samego początku. Systematycznie CM i potem FM robił postępy z roku na rok i naprawdę byłem tymi zamianami usatysfakcjonowany, jednak FM 13 a tym bardziej 14 to ju dwa kroki w tył. Nie pisze w tym kierunku by kogoś do czegoś przekonać, bo każdy ma swoje zdanie i jeśli jesteś z FM 14 zadowolony to Ci zazdroszczę- też bym chciał :) Może to tylko wylanie frustracji, że w wolnej chwili nie mam w co grać, bo w FM 14 nie da się jak na razie grać. Nie ważne jaka taktyka i jakie transfery - ogólnie rozgrywka wygląda tak sam jak schemat i czy równanie matematyczne :)

Po drugie- na pewno nie można tego porównać do FIFY M., no bo trochę się ośmieszyłeś dając w ogóle taki przykład, bo patrząc na twoje doświadczenie - tutaj nie ma porównania. Zresztą kilka postów wyżej pisałem, że bez względu na to jaki FM 14 jest- to jest najlepszym managerem na rynku.

Po trzecie 3D to jest postęp a nie porównanie do Fify. Fifa ma grafę, ale nie ma merytoryczności, a nawet najgorsze graficznie 3D daje postęp w FM, bo ożywia rozgrywkę, daje jej jeszcze bardziej realizmu, wczuwa się w atmosferę meczu, a najważniejsze bardziej widać taktykę która sobie ułożyłeś. Nie mniej jednak nie może być tak, że od drewnianych C. Ronaldo odbiją się piłki, albo np Terry ucieka od piłki, albo stoi gdy ta go mija itd itd. Poprzednie wersje (silnik meczowy) co za tym idzie 3D było o wiele lepsze. Na tym więc polega frustracja, że mogli nie robić tego kroku w przód, już wołałbym aby stali w miejscu, a nie zrobili kilku kroków w tył.

Zresztą zobaczmy ile będzie łatek do "doskonałości" - im więcej ich będzie tym przeciwnicy tej serii i krytycy - będą mieli rację, że wydanie w wersji 14.0.0 to kpina w TYM JA ! :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.12.2013 o godz. 19:06

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution