Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 sprytnyd Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 12:22    #6581
Nottingham Forest polecam. Spełnia prawie wszystkie twoje warunki... tylko z tymi talentami tam troche gorzej.
Ale na starcie dostajesz kilka mln na transfery więc można 3-4 młode talenty ściągnąć i gra robi się przyjemna ;)

 Mielony90 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 12:49    #6582
Jeszcze można spróbować Middlesbrough, są talenty, finanse ok, tylko nie wiem jak z usprawnianiem klubu, myślę, że nottingham to też dobry wybór...

Podobne kluby w anglii to derby, blakcburn (nie wiem jak finanse).

Jeszcze wigan sie nadaje, ale tam chyba ciężko z talentami, ale sporo gotówki na transfery (tylko prognozowane miejsce to 1.)

 kizar Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 13:03    #6583
Jak dla mnie Dynamo Drezno. Na kase nie licz bo sa delikatnie zadluzeni ale mozna z tego spokojnie wyjsc i na jakis wychowanków tez nie licz ale zawodników maja solidnych w pierwszym sezonie.
Maja super stadion z mozliwoscia rozbudowy i bardzo bogata historie. Duzo mistrzostw Niemiec DDR bodajze a do tego swietni kibice. No i graja w Bundesliga 2.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.12.2013 o godz. 13:04

 kAROL23 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2013
Skąd: Stare Pole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 14:45    #6584
spróbuje dreznem, znudzila mi sie juz angielska :) dzieki za propozycje

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.12.2013 o godz. 14:58

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 16:46    #6585
Witam, jako że znudziły mi się czołowe ligi + Polska i nie mam kompletnie pomysłu kim grać zwracam się z prośbą o pomoc.
Zaczynam karierę jakimś zespołem to po paru minutach tworzenia składu i formacji odechciewa mi się nim grać.
Myślę że spróbuje gry w ligach o podobnym potencjale i niższym od Polskiej ekstraklasy.
Także moje pytanie czy ktoś ma doświadczenie w grze właśnie w ligach typu Chorwacka, Finlandzka, Bułgarska, Gruzińska itp.
I jeśli ktoś grał w lidze Serbskiej to ciekawi mnie czy początkowy stan średniaków z tej ligi jest lepszy od średniaków z Polskiej ekstraklasy ?

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 18:54    #6586
Skoro odechciewa ci się grać, to może spróbuj zagrać trochę inaczej? To znaczy, zacznij jako bezrobotny z najmniejszym doświadczeniem, nie wybrzydzaj w wyborze klubów. Możesz wymyślić sobie cel, np. że kiedyś poprowadzisz jakiś wielki klub - Real, Barca - i wygrasz nim wszystko. Możesz sobie dodatkowo utrudnić nieco rozgrywkę, to już wg własnych upodobań. Ja tak parę razy grałem i polecam, nie jest to takie łatwe jak się wydaje. Powodzenia !

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 09:03    #6587
Witam. W FM 14 zaczalem od pocztku Realem Madryt . Gram juz 3 sezon i nadal nie wygralem LM i przyszlo mi cos innego do glowy . Czy moze zaczac od poczatku jakims slabym klubem i potem przechodzic do lepszych , zeby tak kariera sie rozwinela w wielu klubach a nie tylko w jednym . W Realu mam super sklad , 2 razy zdobylem Mistrza Hiszpanii 1 raz zdobylem Puchar Hiszpanii , ale nadal nie moge ugrac LM . I teraz do was pytanie czy lepiej rozpoczac jakims slabiakiem i pnac sie w gore do coraz to lepszych klubów czy pozostac w Realu i nadal w nim grac ( mam rok 2015/16 ) i wygrac ta LM i zalozyc sobie cel zapisania sie w Legendach ;> Jesli mialbym zaczac od nowa to w jakim klubie ? Prosze o propozycje , ale tez moglbym zostac w Realu i kontynuowac swoja kariere . Prosze o madre odpowiedzi :)

Pozdro ;)

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 09:21    #6588
[quote="`Gekkou"]Witam. W FM 14 zaczalem od pocztku Realem Madryt . Gram juz 3 sezon i nadal nie wygralem LM i przyszlo mi cos innego do glowy . Czy moze zaczac od poczatku jakims slabym klubem i potem przechodzic do lepszych , zeby tak kariera sie rozwinela w wielu klubach a nie tylko w jednym . W Realu mam super sklad , 2 razy zdobylem Mistrza Hiszpanii 1 raz zdobylem Puchar Hiszpanii , ale nadal nie moge ugrac LM . I teraz do was pytanie czy lepiej rozpoczac jakims slabiakiem i pnac sie w gore do coraz to lepszych klubów czy pozostac w Realu i nadal w nim grac ( mam rok 2015/16 ) i wygrac ta LM i zalozyc sobie cel zapisania sie w Legendach ;> Jesli mialbym zaczac od nowa to w jakim klubie ? Prosze o propozycje , ale tez moglbym zostac w Realu i kontynuowac swoja kariere . Prosze o madre odpowiedzi :)

Pozdro ;)[/quote]

Spróbuj jeszcze innego rozwiązania. Skoro nie poszło Ci z Ligą Mistrzów w Realu Madryt to podaj się do dymisji i wtedy poczekaj na oferty pracy z innych klubów/lig. :)

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 09:59    #6589
[quote="sCan"][quote="`Gekkou"]Witam. W FM 14 zaczalem od pocztku Realem Madryt . Gram juz 3 sezon i nadal nie wygralem LM i przyszlo mi cos innego do glowy . Czy moze zaczac od poczatku jakims slabym klubem i potem przechodzic do lepszych , zeby tak kariera sie rozwinela w wielu klubach a nie tylko w jednym . W Realu mam super sklad , 2 razy zdobylem Mistrza Hiszpanii 1 raz zdobylem Puchar Hiszpanii , ale nadal nie moge ugrac LM . I teraz do was pytanie czy lepiej rozpoczac jakims slabiakiem i pnac sie w gore do coraz to lepszych klubów czy pozostac w Realu i nadal w nim grac ( mam rok 2015/16 ) i wygrac ta LM i zalozyc sobie cel zapisania sie w Legendach ;> Jesli mialbym zaczac od nowa to w jakim klubie ? Prosze o propozycje , ale tez moglbym zostac w Realu i kontynuowac swoja kariere . Prosze o madre odpowiedzi :)

Pozdro ;)[/quote]

Spróbuj jeszcze innego rozwiązania. Skoro nie poszło Ci z Ligą Mistrzów w Realu Madryt to podaj się do dymisji i wtedy poczekaj na oferty pracy z innych klubów/lig. :)[/quote]

Nie chce robic niepotrzebnego spamu , jak bedziesz to napisz na pw login do steam to pogadamy :]

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 12:21    #6590
Zacznij ŁKS-em, albo Polonią

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.