FM 14 - pierwsze wrażenia

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 15:13    #1021
[quote="Willson"]Bo w tej edycji nie ważna jest twoja wiedza taktyczna. Nos transferowy, Dobór pracowników.

TY MASZ ZŁAMAĆ SILNIK MECZOWY.

A więc kombinuj jak oszukać maszynę, zamiast symulowac real life.[/quote]

No i bardzo dobrze teraz liczy sie taktyka , a nie tak jak np w fm 2013 kupujesz kilku wonderkidow i w 2 sezonie wygrywasz LM

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 15:35    #1022
[quote="ladygaga"][quote="Willson"]Bo w tej edycji nie ważna jest twoja wiedza taktyczna. Nos transferowy, Dobór pracowników.

TY MASZ ZŁAMAĆ SILNIK MECZOWY.

A więc kombinuj jak oszukać maszynę, zamiast symulowac real life.[/quote]

No i bardzo dobrze teraz liczy sie taktyka , a nie tak jak np w fm 2013 kupujesz kilku wonderkidow i w 2 sezonie wygrywasz LM[/quote]


Dokładnie!

Dla tych, którym ciężko wygrywać, co mówią,że w grze nie ma realizmu zawsze pozostaje Fifa Manager!
Tam wygracie wszystko i z każdym... Będzie realizm w końcu.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 15:42    #1023
[quote="ladygaga"][quote="Willson"]Bo w tej edycji nie ważna jest twoja wiedza taktyczna. Nos transferowy, Dobór pracowników.

TY MASZ ZŁAMAĆ SILNIK MECZOWY.

A więc kombinuj jak oszukać maszynę, zamiast symulowac real life.[/quote]

No i bardzo dobrze teraz liczy sie taktyka , a nie tak jak np w fm 2013 kupujesz kilku wonderkidow i w 2 sezonie wygrywasz LM[/quote]

kolego, chyba nie zrozumiales tej ironii :) zlamac silnik a ustawic taktyke to dwie kompletnie rozne rzeczy. ba, one nawet ze soba nie maja praktycznie nic wspolnego ;)

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
31.12.2013 15:50    #1024
Włączyłem sobie tego nowego FM-a, by zobaczyć jak wygląda mecz i czy jest jakaś różnica między FM 12 a FM 14.

No cóż - mecz lepiej ogląda się w 12-tce, w 14 piłkarze wyglądają jakby jeździli po boisku na łyżwach a nie biegali... Mam nadzieję, że to nie początek rozczarowań.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.12.2013 o godz. 15:50

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 15:57    #1025
[quote="ukipuki"][quote="ladygaga"][quote="Willson"]Bo w tej edycji nie ważna jest twoja wiedza taktyczna. Nos transferowy, Dobór pracowników.

TY MASZ ZŁAMAĆ SILNIK MECZOWY.

A więc kombinuj jak oszukać maszynę, zamiast symulowac real life.[/quote]

No i bardzo dobrze teraz liczy sie taktyka , a nie tak jak np w fm 2013 kupujesz kilku wonderkidow i w 2 sezonie wygrywasz LM[/quote]


Dokładnie!

Dla tych, którym ciężko wygrywać, co mówią,że w grze nie ma realizmu zawsze pozostaje Fifa Manager!
Tam wygracie wszystko i z każdym... Będzie realizm w końcu.[/quote]

Ja pierdolę, skończcie najpierw gimbazę, bo kiepsko Wam idzie czytanie ze zrozumiem, a dopiero póżniej piszcie komentarze
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 16:07    #1026
[quote="mahdi"]Włączyłem sobie tego nowego FM-a, by zobaczyć jak wygląda mecz i czy jest jakaś różnica między FM 12 a FM 14.

No cóż - mecz lepiej ogląda się w 12-tce, w 14 piłkarze wyglądają jakby jeździli po boisku na łyżwach a nie biegali... Mam nadzieję, że to nie początek rozczarowań.[/quote]

Omg to jest manager a nie pes czy fifa hahaha,jak ci nie pasuja szata graficzna to włącz kulki albo pograj na konsoli

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
31.12.2013 16:14    #1027
Dziękuję za radę Lady, lecz w zręcznościówki nie grywam. Natomiast wystarczy w ustawieniach zmienić jakość grafiki na "średnia" i już nie bolą oczy:-)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.12.2013 o godz. 16:15

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 17:04    #1028
Narzekacie na tego FM-a, mi się dobrze gra. Może są jakieś błędy, ale bez przesady. Pewnie zaraz ktoś napiszę, że piszę tak, bo ciągle wygrywam itp. Otóż odpowiadam od razu, że gram Liverpoolem i nie idzie mi za dobrze, jestem na 7 miejscu, ale po przegranej nie płacze i nie zwalam na silnik tylko szukam rozwiązania.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 17:41    #1029
[quote="mahdi"]Włączyłem sobie tego nowego FM-a, by zobaczyć jak wygląda mecz i czy jest jakaś różnica między FM 12 a FM 14.

No cóż - mecz lepiej ogląda się w 12-tce, w 14 piłkarze wyglądają jakby jeździli po boisku na łyżwach a nie biegali... Mam nadzieję, że to nie początek rozczarowań.[/quote]

Zależy to od punktu widzenia. Gdy ja grając już przez jakiś czas w 14 odpaliłem 12 powiedziałem, że 3D w 12 wygląda tak słabo, że po prostu nie mógłbym do niej wrócić ;)
.

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2013 18:04    #1030
Właśnie to, ze nie jest realny jest totalnie bezsensu. Bo po to gra się w tę grę , aby poczuć się, jak manager. I nie chodzi mi już o to przegrywanie, wiadomo, że wszystkiego nie można mieć od razu. Realnie tak też jest, ale wyniki bywają absurdalne. Fakt, gra jest lepsza, niż poprzednie wersji w wielu aspektach. Polityki transferowej, taktyki, interakcji i wielu innych. Jednak trochę mało realna, wyniki są dziwne. Wracam do innego, chociaż pewnie zaryzykuję ostatni raz jeszcze w 14. ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution