Łatka 14.2.1

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 11:36    #21
Znowu miałem crascha :/ No rzygać się chce. A tak btw. Czy ktoś wie dlaczego niekiedy moi zawodnicy tak przyjmują piłkę że odskakuje im na pare metrów? (Guarin, Pastore, Kovacic)

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 11:42    #22
ale ja nie placze o brak"realistyki"jak to pieknie po polsiemu nazwalem.stwierdzam fakt iz nie grzebali w silniku....a propos odskakujacych pilek przy przyjeciu tez czesto mi sie to zdarza,a najgorsze jest gdy jeden na drugiego wpadaja moi chlopcy majac dobra sytuacja w polu karnym,coz uroki FM,to tylko gra;)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 11:44    #23
[quote="gregryszka"]ale ja nie placze o brak"realistyki"jak to pieknie po polsiemu nazwalem.stwierdzam fakt iz nie grzebali w silniku....a propos odskakujacych pilek przy przyjeciu tez czesto mi sie to zdarza,a najgorsze jest gdy jeden na drugiego wpadaja moi chlopcy majac dobra sytuacja w polu karnym,coz uroki FM,to tylko gra;)[/quote]

Nie grzebali bo być może napastnicy nie mają jednak żadnych problemów ze zdobywaniem goli?
.

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 11:49    #24
no nie maja,nie maja,strzelaja jak na zawolanie,,,biegnie taki Bony,lub Michu sam na sam i zamiiast przechytzryc bramkarza,podaje mu z 18 metrow pilke anemicznym strzalekiem prosto w rekawice;)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 11:52    #25
[quote="gregryszka"]no nie maja,nie maja,strzelaja jak na zawolanie,,,biegnie taki Bony,lub Michu sam na sam i zamiiast przechytzryc bramkarza,podaje mu z 18 metrow pilke anemicznym strzalekiem prosto w rekawice;)[/quote]

W takim razie naucz go omijać bramkarza a nie kazać mu z meczu na mecz robić jedno i to samo. Widocznie tego nie potrafi.
Zacznijcie zmiany od swojej taktyki, od poleceń indywidualnych dla danych zawodników i jego ulubionych zagrań. Uwierzcie ma to duże znaczenie i wpływ na grę i zamiast wypisywać tutaj swoje żale, zacznijcie ten czas wykorzystywać na kombinowanie.
.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 12:26    #26
nie no trzymajcie mnie ;P rozumiem, że jeżeli wytrenuję u napastnika strzały z przewrotki to w sytuacji sam na sam z bramkarzem.... zatrzyma się...odwróci....usiądzie na murawie i bedzie napierd.....ał z przewrotki??????? to, że ktoś lubi plasowane uderzenie czy jakiekolwiek zagranie nie oznacza że nie może kiwnąć lub przelobować bramkarza.....i oto się rozchodzi cała rzecz do kur..y nędzy, że powinno to zależeć od TECHNIKI, WYKOŃCZENIA, OPANOWANIA....a w tym fmie jeden ch.j jakie kto ma statystyki ;P

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.01.2014 12:37    #27
[quote="pikawa94"]W takim razie naucz go omijać bramkarza a nie kazać mu z meczu na mecz robić jedno i to samo. Widocznie tego nie potrafi. Zacznijcie zmiany od swojej taktyki, od poleceń indywidualnych dla danych zawodników i jego ulubionych zagrań.[/quote]
rozbiłeś dzisiejszy bank najgłupszych komentarzy, sorry. "ulubione zagrania", jak sama nazwa wskazuje, nie decydują o tym, czy koleś potrafi oddać strzał z dystansu, podać krótko po ziemi, a w tym przypadku minąć bramkarza prostym zwodem. decydują o większej ochocie do "używania" tych ulubionych zagrań w trakcie spotkania, chociaż nie zdziwiłbym się, jakby w tegorocznym fm'ie nie miały żadnego wpływu na grę zawodników, ponieważ silnik meczowy i tak rządzi się swoimi schematami.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 12:39    #28
[quote="paweldemon"]nie no trzymajcie mnie ;P rozumiem, że jeżeli wytrenuję u napastnika strzały z przewrotki to w sytuacji sam na sam z bramkarzem.... zatrzyma się...odwróci....usiądzie na murawie i bedzie napierd.....ał z przewrotki???????[/quote]
Pozostawię to bez komentarza.

[quote="paweldemon"]to, że ktoś lubi plasowane uderzenie czy jakiekolwiek zagranie nie oznacza że nie może kiwnąć lub przelobować bramkarza....[/quote]
Tak jak mówisz, to wcale nie oznacza, że nie może kiwnąć lub przelobować bramkarza, lecz nie możesz wymagać od niego tego, że taka decyzja zakończy się jego sukcesem. W końcu nie robi on tego co lubi robić najbardziej.

[quote="paweldemon"].i oto się rozchodzi cała rzecz do kur..y nędzy, że powinno to zależeć od TECHNIKI, WYKOŃCZENIA, OPANOWANIA....a w tym fmie jeden ch.j jakie kto ma statystyki ;P[/quote]
To, że dany gracz ma najlepsze z możliwych statystyk nie oznacza, że na boisku ma robić on nie wiadomo jakie rzeczy. Bierz pod uwagę to, że rywal też nie jest byle jaki i w swoim zespole musi mieć zawodników, którzy twojego wyśmienitego gracza pokryją i pokrzyżują mu jego plany.
To, że twój napastnik ma wykańczanie sytuacji na poziomie 20, a bramkarz rywala w sytuacji sam na sam zachowuje się na takim samym poziomie oznacza to, że i tak bez względu na to jaki jest bramkarz rywala twój snajper ma zdobyć bramkę? Na to mają wpływ nie tylko statystyki. Po to wymyślili w tej grze takie rzeczy by miały one wpływ na grę zawodników - morale, taktyka, statystyki, ulubione zagrania, zadowolenie piłkarza

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.01.2014 o godz. 12:47

.

 DipSet Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 13:39    #29
To jakiś żart, po tym patch'u miałem taką liczbe strzałów :O
http://www.cmrev(...)ow_.html

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 13:59    #30
1. Nie rozumiemy się...wybacz, ale na milion sytuacji sam na sam nie widziałem żadnej próby minięcia bramkarza (nie chodzi o strzelenie gola w ten sposób...nie widziałem żadnej PRÓBY) lub PRÓBY lobowania bramkarza (oczywiście chodzi o sytuację sam na sam z bramkarzem, a nie dośrodkowanie zakończone golem lub poprzeczką).
2. Weź pod uwagę to, że nie pisałbym tych wypocin gdyby to bramkarz z refleksem 16-20 i jeden na jeden 16-20 powstrzymywał moich napastników....wyobraź sobie że to o wiele gorsi bramkarze. Analogicznie rzecz się ma do moich obrońców z odbiorem 16-18 szybkością 14-16 itd, itp kontra napastnik/skrzydłowy drużyny przeciwnej z szybkością 10-12 dryblingiem 8-12 którzy przechodzą ich jak chcą, kiedy chcą i którędy chcą.
3. Noooooo ale przecież dla pana pikawy to jest na porządku dziennym, że przykładowo messi nie może przejść warzywniaka lub pique nie może zatrzymać grzegorza kuświka (bo ten jest super zadowolony, ma super morale i w dodatku polecenia indywidualne i polecenia przeciw przeciwnikowi wydawał mu TAKTYCZNY GENIUSZ).
4. Po to piłkarze w realnym świecie posiadają umiejętności na danym poziomie, żeby wyróżniać się od szarych zawodników...w FMie trochę się to rozmywa.
5. Przeczytałem twój 1 manifest...jak ci szło w LM legią w 1 i 2 sezonie?? coś czuje, że jesteś takim taktycznym geniuszem i też dwukrotnie wyszedłeś z grupy LM....no i jakbyś mógł to podeślij screena z ilością zapisów i dniami na urlopie ;P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.