Strona

Łatka 14.2.1

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2014 22:17    #2
Nie wiem dlaczego, ale defensywni pomocnicy (Alex) w ogóle nie wywiązują się ze swoich ról, czyli nie przechwytują piłek oraz ich nie zabierają rywalowi. U mnie taka osoba zawsze ma notkę 6.0, ale za to rozgrywający pomocnik (Culio) to czyni, o zgrozo!!! I to jak skutecznie;P Niezłe jaja, co nie...

http://zapod(...)png.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.01.2014 o godz. 22:19

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2014 22:59    #3
@robal15 - zawsze z przykładem poza tym postem o mijaniu bramkarzy. Sprawy na które się skarżysz popierasz pojedynczymi dowodami. Jedno zdjęcie nie świadczy o jakimś wielkim błędzie w kryciu. Filmik? Kiksy zdarzają się także w realu, więc o co chodzi? W każdym meczu możemy zaobserwować błędy piłkarzy w rzeczywistości nie jest to nic nadzwyczajnego. Oczywiście w grze mogą trafiać się częściej, ale to tylko gra - czego Wy wymagacie?

[quote="paweldemon"]powiem więcej...zagrałem już łącznie około 7 sezonów i jeżeli przydarzyłoby mi się minięcie bramkarza przez jakiegokolwiek napastnika czy to mojego czy drużyny przeciwnej...to uwierzcie że co pół godziny wrzucałbym filmik z tą bramką na tą stronę...a w czasie wolnym trzepałbym małego, że mogłem doświadczyć takiego cudu...
WIĘC KU......RWA TAK WYOBRAŹ SOBIE ŻE CIĘŻKO MI W TO UWIERZYĆ JEŻELI NIE JEST POPARTE DOWODEM[/quote]

To zależy jakim grasz klubem i jakich masz piłkarzy do dyspozycji.
"To tylko Internet k*rwa."

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2014 23:15    #4
szemek- ja na przykład wymagam od gry na PC, żeby do maximum wykorzystywała możliwości PC...tymczasem FMowi coraz bliżej do poziomu GOAL 3 na pegazusie :P poza tym daj już spokój dyskusji o kiwaniu bramkarza skoro nie posiadasz filmiku...a napastnik to luciano vietto w 5 sezonie gry z wytrenownym od 4 sezonów MIJAJ BRAMKARZA

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 00:11    #5
[quote="Szemek"]@robal15 - zawsze z przykładem poza tym postem o mijaniu bramkarzy. Sprawy na które się skarżysz popierasz pojedynczymi dowodami. Jedno zdjęcie nie świadczy o jakimś wielkim błędzie w kryciu. Filmik? Kiksy zdarzają się także w realu, więc o co chodzi? W każdym meczu możemy zaobserwować błędy piłkarzy w rzeczywistości nie jest to nic nadzwyczajnego. Oczywiście w grze mogą trafiać się częściej, ale to tylko gra - czego Wy wymagacie? [/quote]

A mam wrzucić filmik jak gościu normalnie strzela? Jak chcesz to mogę spamić dowodami, jeśli aż tak bardzo kochasz spam. Kiksy zdarzają się w realu, ale raz na 10 meczy oraz nie takie kuriozalne. Pokaż mi przykład takiego samego kiksu w realu. Skoro ja mam zawsze wszystko popierać dowodem, no to na Ciebie też przyszła pora. Nie mogę się doczekać tego przykładu.

Zagrałem kolejny mecz i co? Mega kiks. Komputer nie potrafił oddać na moją bramkę strzału, więc mój zawodnik im sprezentował gola. Zamiast podać zawodnikowi oddalonemu o 2 metry, to wycofał piłkę przez całe boisko aż do bramkarza.

http://www.youtu(...)L97UULEw

Ale co tam, Barca w każdym meczu ma takie kiksy. Przecież w każdym meczu piłkarze nam prezentują takie babole, co ja tam wiem.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 01:16    #6
Weźcie się ogarnijcie troszkę, to jest gra komputerowa, do tego bardzo złożona - nie żaden Deluxe Ski Jumping czy Liga Polska Manager. Błędy były w niej zawsze i to jeszcze gorsze niż te co teraz. Jeżeli to nie jest Wasza pierwsza w życiu wersja FM'a to powinniście być na to przygotowani. Ja i pewnie wielu innych graczy kupujemy tę grę, bo lubimy w nią grać. To nasze hobby, a nieraz prawie, że uzależnienie i podchodzimy do niej z odpowiednim dystansem i cierpliwością. Nie wiem może Wy należycie do grupy, która ją kupuje ze złudną nadzieją, że to będzie pierwszy w historii świata FM bez bugów. Bądźmy realistami, to niemożliwe i jeżeli tak bardzo Wam to wszystko przeszkadza, po prostu odpuśćcie sobie ten tytuł, bo nigdy nie będzie lepiej niż jest czy było.
"To tylko Internet k*rwa."

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 01:32    #7
[quote="robal15"][quote="Szemek"]@robal15 - zawsze z przykładem poza tym postem o mijaniu bramkarzy. Sprawy na które się skarżysz popierasz pojedynczymi dowodami. Jedno zdjęcie nie świadczy o jakimś wielkim błędzie w kryciu. Filmik? Kiksy zdarzają się także w realu, więc o co chodzi? W każdym meczu możemy zaobserwować błędy piłkarzy w rzeczywistości nie jest to nic nadzwyczajnego. Oczywiście w grze mogą trafiać się częściej, ale to tylko gra - czego Wy wymagacie? [/quote]

A mam wrzucić filmik jak gościu normalnie strzela? Jak chcesz to mogę spamić dowodami, jeśli aż tak bardzo kochasz spam. Kiksy zdarzają się w realu, ale raz na 10 meczy oraz nie takie kuriozalne. Pokaż mi przykład takiego samego kiksu w realu. Skoro ja mam zawsze wszystko popierać dowodem, no to na Ciebie też przyszła pora. Nie mogę się doczekać tego przykładu.

Zagrałem kolejny mecz i co? Mega kiks. Komputer nie potrafił oddać na moją bramkę strzału, więc mój zawodnik im sprezentował gola. Zamiast podać zawodnikowi oddalonemu o 2 metry, to wycofał piłkę przez całe boisko aż do bramkarza.

http://www.youtu(...)L97UULEw

Ale co tam, Barca w każdym meczu ma takie kiksy. Przecież w każdym meczu piłkarze nam prezentują takie babole, co ja tam wiem.[/quote]

Ale ty przeżywasz wszystko,przeciez takie rzeczy zdarzaja sie w realnym footbolu poogladaj sobie youtube jakie wpadki zdarzaja sie pilkarzom w meczach to moze wtedy zrozumiesz,taki urok piłki noznej.Jak widzisz w kazdej takiej akcji lub podobnej błąd gry to poprostu w nią nie graj i przestan plakac na forum.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 01:44    #8
[quote="ladygaga"][quote="robal15"][quote="Szemek"]@robal15 - zawsze z przykładem poza tym postem o mijaniu bramkarzy. Sprawy na które się skarżysz popierasz pojedynczymi dowodami. Jedno zdjęcie nie świadczy o jakimś wielkim błędzie w kryciu. Filmik? Kiksy zdarzają się także w realu, więc o co chodzi? W każdym meczu możemy zaobserwować błędy piłkarzy w rzeczywistości nie jest to nic nadzwyczajnego. Oczywiście w grze mogą trafiać się częściej, ale to tylko gra - czego Wy wymagacie? [/quote]

A mam wrzucić filmik jak gościu normalnie strzela? Jak chcesz to mogę spamić dowodami, jeśli aż tak bardzo kochasz spam. Kiksy zdarzają się w realu, ale raz na 10 meczy oraz nie takie kuriozalne. Pokaż mi przykład takiego samego kiksu w realu. Skoro ja mam zawsze wszystko popierać dowodem, no to na Ciebie też przyszła pora. Nie mogę się doczekać tego przykładu.

Zagrałem kolejny mecz i co? Mega kiks. Komputer nie potrafił oddać na moją bramkę strzału, więc mój zawodnik im sprezentował gola. Zamiast podać zawodnikowi oddalonemu o 2 metry, to wycofał piłkę przez całe boisko aż do bramkarza.

http://www.youtu(...)L97UULEw

Ale co tam, Barca w każdym meczu ma takie kiksy. Przecież w każdym meczu piłkarze nam prezentują takie babole, co ja tam wiem.[/quote]

Ale ty przeżywasz wszystko,przeciez takie rzeczy zdarzaja sie w realnym footbolu poogladaj sobie youtube jakie wpadki zdarzaja sie pilkarzom w meczach to moze wtedy zrozumiesz,taki urok piłki noznej.Jak widzisz w kazdej takiej akcji lub podobnej błąd gry to poprostu w nią nie graj i przestan plakac na forum.[/quote]

O boże, naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem. Gdyby takie kiksy przytrafiały mi się raz na 10 meczy, to bym nie marudził, bo z takim prawdopodobieństwem da się żyć - jest realne. Ale kuriozalny kiks prawie w każdym meczu? Obejrzyj sobie mecz w realu, to zobaczysz, że takie kiksy zdarzają raz na pół roku.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 03:30    #9
ladygaga- jak nazywa się ta choroba....hmm...a już wiem bodajże dwubiegunowość afektywna
szemek- zdaję sobie sprawę, że w grach zawsze będą pewne niedociągnięcia...ale to 1) że moje (i tak okrojone) polecenia nie są wykonywane przez piłkarzy..... 2) kreator stałych fragmentów gry to kpina (moze już czas pójść z duchem czasu).... , to nie są niedociągnięci tylko PRZEGIĘCIA...CIĘCIA I BRAKI. Ja powiem trochę inaczej... LUBIŁEM grać w FMa...w 12 i 13 moje ustawienia taktyczne byly odwzzorowywane na boisku...przeprowadzałem dużo testów i widziałem potwierdzenie w STATYSTYKACH... (jeżeli chciałem grać jak barcelona to tak grałem...jeżeli chciałem grać jak rep. Polski to też tak grałem) Nie będę grał w managera dopóki ponownie nie stanie się symulatorem menagera piłkarskiego, a nie symulatorem konferencji prasowych!!!!!!

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 11:18    #10
[quote="Szemek"]Weźcie się ogarnijcie troszkę, to jest gra komputerowa, do tego bardzo złożona - nie żaden Deluxe Ski Jumping czy Liga Polska Manager. Błędy były w niej zawsze i to jeszcze gorsze niż te co teraz. Jeżeli to nie jest Wasza pierwsza w życiu wersja FM'a to powinniście być na to przygotowani. Ja i pewnie wielu innych graczy kupujemy tę grę, bo lubimy w nią grać. To nasze hobby, a nieraz prawie, że uzależnienie i podchodzimy do niej z odpowiednim dystansem i cierpliwością. Nie wiem może Wy należycie do grupy, która ją kupuje ze złudną nadzieją, że to będzie pierwszy w historii świata FM bez bugów. Bądźmy realistami, to niemożliwe i jeżeli tak bardzo Wam to wszystko przeszkadza, po prostu odpuśćcie sobie ten tytuł, bo nigdy nie będzie lepiej niż jest czy było.[/quote]

Chłopcze, wzywam Ciebie. Nie idź tą drogą !
Wyskoczyłeś jak Filip z konopii przed paroma dniami i zacząłeś robić z siebie głupka, przy okazji usuwając ludzi ze stronki bo śmia podwrzyć Twoje lizusowskie dyrdymały.
Możesz długo zaklinać rzeczywistość ale fakty są takie:

1.Dziesiątki TYSIĘCY negatywnych wpisów na forum SI dotyczących każdej z łatek
2. Ocena graczy na metacritic

BTW. Nie pamiętam tych gorszych błędów, może przypomnisz kiedy gra poza niesławnym FM13 powodowała taki napływ hejtu.
O tej złożoności się nie bede wypowiadał, nadmienię tylko jak złożona jest grafika w FM.
Oto scrren z gry Ultimate Soccer Manager 98-99. Jak sama nazwa wskazuje gra ma przeszło 15 lat


Jak to wygląda teraz wszyscy wiemy. Tyle na temat złozoności.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014 11:36    #11
[quote="Szemek"]Weźcie się ogarnijcie troszkę, to jest gra komputerowa, do tego bardzo złożona - nie żaden Deluxe Ski Jumping czy Liga Polska Manager. Błędy były w niej zawsze i to jeszcze gorsze niż te co teraz. Jeżeli to nie jest Wasza pierwsza w życiu wersja FM'a to powinniście być na to przygotowani. Ja i pewnie wielu innych graczy kupujemy tę grę, bo lubimy w nią grać. To nasze hobby, a nieraz prawie, że uzależnienie i podchodzimy do niej z odpowiednim dystansem i cierpliwością. Nie wiem może Wy należycie do grupy, która ją kupuje ze złudną nadzieją, że to będzie pierwszy w historii świata FM bez bugów. Bądźmy realistami, to niemożliwe i jeżeli tak bardzo Wam to wszystko przeszkadza, po prostu odpuśćcie sobie ten tytuł, bo nigdy nie będzie lepiej niż jest czy było.[/quote]

Złożoność tej gry polega na tym, iz tak jak już ktoś wcześniej wspomniał silnik meczowy jest z 2009 roku, a ciągłe dorzucanie do niego coraz to innych zmian powoduje jego całkowitą dezorganizację. I ot tak wygląda ta złożoność. Ja też lubie w FM'a pograć, lecz bym był schizofrenikiem gdybym twierdził, że gra daje choć minimalną dawkę realizmu w swej "złożoności". Teraz jest tak, że ststy zawodnika nie mają wpływu na jego grę, bramkarze robią co chcą i jeszcze wiele więcej, wystarczy poczytać forum SI, a jak ktoś twierdzi, że u niego nic nie występuje z tego co nawet SI potwierdziło, że jest błędem w kodzie to niech idzie się leczyć.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.