Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 miSiek CR7 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 10:51    #2
do poprzedników - polecam Zulte Waregem z Ekstraklasy w Belgijskiej lidze jeśli chcecie budować klub od podstaw praktycznie na europejskie standardy. Zaczynając rozgrywkę w FM 14 jesteśmy v-ce mistrzem belgii oraz zaczynamy zmagania w lidze mistrzów od 3 rundy eliminacji. Sklad jest na srodek ligi, prognoza na 12 miejsce, ok. 3-4 mln na stanie konta (na transfery 0), ale strasznie zacheca walka w lidze mistrzow, ew. europy. Mi sie bardzo przyjemnie nimi gra, juz w 1 sezonie zdobylem mistrza, dzieki takiej formie rozgrywek jak w polskiej lidze, wiec po 30 spotkaniach podzial na grupy i punkty na pol. Polecam :) stadion, obiekty itd trzeba powoli budowac od poczatku, poniewaz sa bardzo slabe, a frajda wejscia do fazy grupowej LM i zyskanie kolo 9 mln euro do budzetu jest nieziemska :) a w dalszych sezonach mozna wzmacniac sklad i powoli robic potege z ligi i tej druzyny w belgii

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 10:53

 tuhrotluv Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2013
Skąd: Małogoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 15:21    #3
Tyle, że nam chodziło o FM 12, a z tego co pamiętam - Zulte było wtedy na zapleczu ligi.

Ponawiam więc pytanie:

Szukam klubu z FM 2012,

Liga: Każda prócz: Anglii, Hiszpanii, Włoch, Belgii, Polski, Niemiec
Klub z Ekstraklasy, bez większych długów i bez ambicji, dobrego składu. Typowy średniak (wiecznie 10), lub kandydat do walki o utrzymanie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 15:26

Tuhrotluv - najwolniej grający menedżer w historii Football Managera.

 zupkarosyjska Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 16:49    #4
@misiekcr7

Postanowiłem ich sprawdzić. Na pierwszy rzut oka nie jest źle - Brat Hazarda( który jest również dobry), niestety brak dobrego napastnika. Zrobiłem kilka transferów, m.i.n Ivan Klasnić i pierwszy mecz z... Lyonem ;/. Postanowiem zagrać kontratakiem i wygrałem w nudnym meczu 2 do 1. Bardzo ciekawa drużyna, dobre warunki do pracy ( Wystarczyło poprosić zarząd o lepsze bazy treningowe, obiekty młodzieżowe i zakup stadionu i niedługo będą już w sumie europejskie standardy). Polecam klub.

 xAdiSuN Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 20:43    #5
Football Manager 2012 - aktualne składy, pobrane z tego forum. Chciałbym ciekawy zespół, który nie ma długów, dosyć fajny budżet transferowy (nieco ponad 10 mln euro może), nie taki najlepszy, taki po prostu średni, nie że będę dostawał baty od każdego. Co możecie mi polecić? I by zawodnicy to nie jacyś zupełnie nieznani, tylko tacy w miarę, w miarę europejscy, których przynajmniej kilku powinienem kojarzyć. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

PS. Dodam, że dopiero rozpoczynam moją przygodę z Football Manager'em.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 20:46

 zupkarosyjska Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:04    #6
@up
xAdISuN

Jeśli chodzi o nie dostawanie batów od europejskich klubów to z pewnością Szachtar. Wystarczy, że znajdziesz z 2 talenty, dalej nic nie trzeba robić , może jakiś pomocnik środkowy i możesz wydać sporo kasy, bo masz jej ok. 40 mln ( nwm jak z uaktualnieniem ). Welington Nem, Alex Teixeira, Douglas Costa, Fernando ( który może się znacznie rozwinąć). Poza tym wspaniała obrona - Rakitskyi, Srna, Chygrynski. Dlaczego Yaroslav Rakitskyi? Cóż, kiedy będziesz go stale wstawiał do zespołu, dasz mu trening indywidualny to będzie maszyną do niszczenia ataku rywali i do strzelania - główkować również potrafi. Po 2 sezonach w Szachatrze( 5 w grze) interesowała się nim poważnie Barcelona, jednak wtedy nie musiał do nich odchodzić bo już Barcelona to był niższy poziom :).

Polecam ekipę. Liga może trochę nudna, bo rozwalasz każdego ( czasem Dynamo zrobi bunt i może zremisować), ale LM jak najbardziej ciekawa :).

A jeśli chodzi o takiego średniaka na tle ligi, w sensie że krajowe zespoły nie będą go zbytnio rozwalały, to może Wolfsburg, Werder, Malaga, Southampton.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 21:13

 wasylief Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
07.01.2014 00:26    #7
Szukam jakiegoś klubu jakiegoś średniaka z najlepszych lig w tym championship z Anglii, ewentualnie coś w stylu tego Zulte Waregem. I co sądzicie o Tureckim kierunku, jaki klub byście polecali jak coś?

 zupkarosyjska Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 19:49    #8
@wasylief

Nie wiem jak inni, ale ja grałem w Burasporze w Tureckiej lidze. Pierwszy sezon może w miare ciekawy, ale już 2 był okropnie nudny.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 22:43    #9
fm2008
Z powodu coraz mniejszej ilości czasu szukam klubu który będzie się fajnie i spokojnie prowadzić. Mam parę typów ale nie wiem na który się zdecydować Fiorentina , Sevilla (kluby które miały wszystko aby zostać czołowymi ekipami w lidze ale im nie wyszło i teraz się odbudowuję), Newcastle , lub coś z niższej półki Betis , Getafe , Portsmouth , Sampdoria, Napoli, Torino, BVB, Deporivo La Corunia. Chodzi mi o klub który ma to ,,coś ''.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 01:03    #10
pomóżcie wybrać :) Blackpool, Crystal Palace Londyn, Norwich City, Swansea, Leeds United, Derby County ? :) Czy może macie inne pomysły?

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 02:25    #11
[quote="damus113"]pomóżcie wybrać :) Blackpool, Crystal Palace Londyn, Norwich City, Swansea, Leeds United, Derby County ? :) Czy może macie inne pomysły?[/quote]
Różne ligi.
Wybierz czy marzy Ci sie awans,czy zaczynasz od topu.
Grałem każdym z tych klubów poza Blackpool, w różnych edycjach oczywiście.
Championship- Leeds-dawna siła(celowo nie napisałem potęga). Zawsze warto. Duże miasto,można przywrócić świetność.
Derby-spore miasto,nowy stadion,oddani kibice.
BPL
Crystal Palace- nieporozumienie.Dramatycznie mała ilośc kibiców,rozsypujący się mikrostadion.
Norwich- spore miasto,sporo kibiców,stary stadion- ogólnie ok. w 1 sezonie zajałem 9 miejsce w Fm14
Swaensea- zacząłem obecnie. Ciekawy skład. Najsilniejsza drużyna z wymienionych.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.