Strona

Transfery - plotki i nie tylko

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 21:38    #2
[quote="szamal96"]@Bateboo- no może trochę, ale to nie zmienia faktu jaką mam opinię o nim :)

@Robal15- też wyżej cenię sobie Łukasza, skromny, fajny chłopak ( z wywiadów i innych np u Kuby Wojewódzkiego :)[/quote]

No właśnie za skromny, bojaźliwa z niego dupa. Głowa w dół i uśmieszek zamiast szczerej odpowiedzi. Z charakteru bardziej jednak nie lubię Kuby. Wielki mi kapitan co pozjadał wszystkie rozumy, i żal go ściska, że nie jest tak doceniany jak Lewy. Musicie w końcu przyjąć to do wiadomości, że Lewy to bardzo dobry napastnik. Specyficzny, efektowny, klasowy, kompletny napastnik. Nie wielu takich w Europie, którzy potrafią pracować w defensywnie, rozgrywać w pomocy, wygrywać pojedynki fizyczne z rosłymi obrońcami, i jeszcze do tego znajduje się często w polu karnym. Napastnik pracuś i takich się szanuje. Może maestrem piłki nie jest, ale to na prawdę, świetny rzemieślnik i życzę mu jak najlepiej, gdziekolwiek by nie grał.

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 21:44    #3
Nainggolan w Romie. Czyli w chuj ciężko go będzie sprowadzić w FM :P
PS. Sorry German, ale od Lewandowskiego to w obronie lepiej pracuje nawet Ronaldo, takie więc serio nie wiem skąd ta opinia o pracy w defensywie...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.01.2014 o godz. 21:46

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 21:55    #4
No tak z Błaszczykowskim była akcja to o bilety dla rodziny się kłócił, wtedy kiedy było Euro 2012 ; d
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 21:58    #5
[quote="leo21"]Nainggolan w Romie. Czyli w chuj ciężko go będzie sprowadzić w FM :P
PS. Sorry German, ale od Lewandowskiego to w obronie lepiej pracuje nawet Ronaldo, takie więc serio nie wiem skąd ta opinia o pracy w defensywie...[/quote]

O rany, pewnie w Ameryce Południowej czy Azji, znajdzie się jeszcze z 50 takich co robią to lepiej, jednak zauważ na specyficzny styl tego piłkarza. Niby drewno, a technikę ma bajeczną, wystarczy obejrzeć niektóre filmiki z jego zagrań. Zobacz, w jaki sposób strzelał gole z Realem. TO jest coś niesamowitego. Wiem, wyglądało to dziwnie, czasami nawet przypadkowo, ale to było celowe zagranie. Wiem, jak trudno gra się tak wysokim napastnikom jak Lewy, bo mam dokładnie tyle wzrostu, co on, tylko oczywiscie mniej waże, bardziej przypominam go z gry w Lechu, i taki efektowny drybling ala Aguero czy Ronaldo wychodzi mi o wiele gorzej, niż u wszystkich mniejszych >180cm. Portugalczyk wychował się w wspaniałej akademii Sportingu, gdzie od zawsze kładziono nacisk na technikę. A Lewandowski? Jak Ronaldo błyszczał w Manchesterze, to on kopał piłkę na kartoflisku w Zniczu Pruszków. To jest niebywałe jak wielki progress zrobł Robert. Cała polska powinna być z niego dumna, a trenerzy w całym kraju, powinni stanąć na głowie i wymyśleć w końcu supporta do gry w reprze. Takie są fakty jak to mawiał Borek. Zresztą, proponuje obejrzeć ostatni odcinek Cafe Futbol z Lewym, Dziekanowski i wspólka rozkładają na czynniki pierwsze grę Lewego i jego problemy z grą w reprezentacji. Powoli robi mi się Roberta żal, niesamowita odpowiedzialność, spływa na jego barki. Dziś, nawet nie możesz być zajebistym graczem, bo Cię zjedzą, słabym jak Warzyniak też nie, bo staniesz się hitem internetu. Więc jakiego piłkarza chcą polacy? Drugiego Ronaldo? Ronaldinho? Messiego? To jest niemożliwe. Nie ta szkoła, nie ta mentalność. Z innej beczki: Ibra jest wygimnastykowany, ponieważ trenował karate i taekwondo, stąd też jego wybryki w uderzaniu pilki, Falcao jest niski, mocny, krępy, Gomez też nigdy nie byłby świetnym napastnikiem gdyby nie zdolność przepychania się w polu karnym. Każdy ma swój atut. Sądzę, że Lewandowski nastuka kolejne tyle goli w Bayernie co w BVB, o ile będzie grał na pozycji napastnika i nie zostanie zdegradowany do roli 10, albo schodzącego napastnika przez wymyślne koncpecje Guardioli.

 Prodigy666 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 22:21    #6
Ciekawe co będzie z Falcao, ostatnio kontuzja, nietrafiony karny z Valencienes, podobno chce odejśc, mi tam się ogólnie projekt Monaco nie podoba, kibiców prawie w ogóle, pustki straszne, Ranieri nie daje pograc Isimatowi - Mirinowi bo woli emeryta Abidala, Martial i Kondogbia to samo, szkoda, że ten oligarcha nie zainwestował w np Sain Etienne - historia, pełny stadion, oddani kibice, bardzo fajna praca z młodzieżą

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 22:40    #7
[quote="Prodigy666"]Ciekawe co będzie z Falcao, ostatnio kontuzja, nietrafiony karny z Valencienes, podobno chce odejśc, mi tam się ogólnie projekt Monaco nie podoba, kibiców prawie w ogóle, pustki straszne, Ranieri nie daje pograc Isimatowi - Mirinowi bo woli emeryta Abidala, Martial i Kondogbia to samo, szkoda, że ten oligarcha nie zainwestował w np Sain Etienne - historia, pełny stadion, oddani kibice, bardzo fajna praca z młodzieżą[/quote]

Poszedł z prostego względu. Bo Monako to raj podatkowy. Bo w Monako dobrze jest sie pokazać i robić interesy. Bo można z jachtu zacumowanego na przystani pokazać---- o oooo ooo tam jest mój klub,moja zabaweczka.
Czego oczekiwać od Ruskiego który ukradł pieniądze obywateli podczas dzikiej,bandyckiej prywatyzacji?
Bo nie majac kibiców, nie wywołają na niego presji.

A co do Lewego.... bez podniety z 4 bramkami vs Real. Janek Urban nie był nigdy tak noszony na rękach przez gawiedź a strzelił Realowi 3.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 22:45    #8
[quote="Willson"][quote="Prodigy666"]Ciekawe co będzie z Falcao, ostatnio kontuzja, nietrafiony karny z Valencienes, podobno chce odejśc, mi tam się ogólnie projekt Monaco nie podoba, kibiców prawie w ogóle, pustki straszne, Ranieri nie daje pograc Isimatowi - Mirinowi bo woli emeryta Abidala, Martial i Kondogbia to samo, szkoda, że ten oligarcha nie zainwestował w np Sain Etienne - historia, pełny stadion, oddani kibice, bardzo fajna praca z młodzieżą[/quote]

Poszedł z prostego względu. Bo Monako to raj podatkowy. Bo w Monako dobrze jest sie pokazać i robić interesy. Bo można z jachtu zacumowanego na przystani pokazać---- o oooo ooo tam jest mój klub,moja zabaweczka.
Czego oczekiwać od Ruskiego który ukradł pieniądze obywateli podczas dzikiej,bandyckiej prywatyzacji?
Bo nie majac kibiców, nie wywołają na niego presji.

A co do Lewego.... bez podniety z 4 bramkami vs Real. Janek Urban nie był nigdy tak noszony na rękach przez gawiedź a strzelił Realowi 3.[/quote]

To jak porównanie obron rzutów karnych przez Dudka w finale LM, do obronionego karnego przez Tytonia na ME z Grecją. Liczy się stawka, prestiż, poziom rozgrywek.

 Prodigy666 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 22:49    #9
Nie ma się co oszukiwac, gyby Lewandowski był Niemcem albo Serbem czy Chorwatem to inaczej wielu polskich ekspertów oceniałoby jego umiejętności

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 23:04    #10
Drewno nie drewno, ale 4 bramek z Realem już mu nikt nie zabierze.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 23:07    #11
Przybyłko w Arminii
Necid w Slavii Praga
Weis w Eintrachcie (wypożyczenie)
Hajrović w Galatasaray.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.