Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 08:47    #6701
[quote="Zymon"]fm2008
Z powodu coraz mniejszej ilości czasu szukam klubu który będzie się fajnie i spokojnie prowadzić. Mam parę typów ale nie wiem na który się zdecydować Fiorentina , Sevilla (kluby które miały wszystko aby zostać czołowymi ekipami w lidze ale im nie wyszło i teraz się odbudowuję), Newcastle , lub coś z niższej półki Betis , Getafe , Portsmouth , Sampdoria, Napoli, Torino, BVB, Deporivo La Corunia. Chodzi mi o klub który ma to ,,coś ''.[/quote]

Leverkusen- już na starcie masz idealną kadrę do ustawienia 4-2-3-1

Valencia- niby masz niezłą ekipę, ale masz też niezłe długi.

W lidze włoskiej nigdy nie grałem, więc nie wiem jak tam jest.

Deportivo- jak masz już Guardado to też idzie pograć.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 10:51    #6702
Polecam w FM12 Betis Sevilla :)
Gram nimi i juz mam 2019 rok prawie.Jest cięzko zdominować lige,bo dużo potentatów.
Nie wygrałem jeszcze ligi jak do tej pory :) Raz LE,superpuchar europy,2x puchar krola i superpuchar hiszpani :)

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 16:35    #6703
Witam szukam klubu do FM 12 mam najnowsze składy i fajnie jakby to były drużyny z lig:Francuska,Hiszpanska,Niemiecka tylko nie chce spadkowicza ale takie kluby coś na miare OL,Wolfsburg albo np. co sądzicie o Monaco?

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:00    #6704
[quote="Bartwell"]Witam szukam klubu do FM 12 mam najnowsze składy i fajnie jakby to były drużyny z lig:Francuska,Hiszpanska,Niemiecka tylko nie chce spadkowicza ale takie kluby coś na miare OL,Wolfsburg albo np. co sądzicie o Monaco?[/quote]

Sądzimy.
Sam sobie wymieniłeś kluby.Jak nie te to inne.
Orzeszek.....
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:14    #6705
naucz sie czytac napisalem coś na miare tych klubów wiec jak nie pomagasz to nie spamuj bo głupie posty ciągle nabijasz

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:24    #6706
A gdzie jakis licznik kolego?
Idiotyczne pytanie zasługuje na idiotyczną odpowiedź.

Wybierzcie za mnie klub na miarę......
Wytnij sobie karteczki z nazwami i podrzuc do góry. Złap w locie jedną i będziesz miał klub.

Żeby w tym dziale coś poradzić to trzeba konkretów, po co dlaczego.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.01.2014 o godz. 18:26

Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:49    #6707
sluchaj nie osmieszaj sie od tego jest ten dzial! na takie typu pytania wiec idz robic z siebie błazna gdzie indziej konkrety są że byle nie spadkowicz tylko klub COŚ NA MIARE NP. WOLFSBURG CZYLI TAK SAMO JAK ONI WALCZĄ O LIGE MISTRZÓW, jak masz dalej tak pisać to nie odpisuj bo tu jest temat na właśnie te idiotyczne pytania jak masz pomóc to napisz który klub polecasz na miłą rozgrywke a nie zachowujesz sie jak filozof

 falisz89 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 19:12    #6708
Trochę wyluzuj, nie ma się co spinać.
Z ligi niemieckiej sam sobie wymieniłeś.
Hiszpania- Athletic Bilbao, Valencia. Trochę większe wyzwanie- Villarreal, beniaminek, ale aspiracje ma bardzo wysokie.
Anglia- Southampton,a może Liverpool wróci do świetności i wygra LM? Polecam West Ham United.
Włochy- mocne Napoli, można nimi od razu nieźle powalczyć. Ewentualnie Roma, która się cudem nie złapała w zeszłym sezonie. Większe wyzwanie to Genoa, cudów nie ma, ale dużo im nie trzeba. Zapomniałbym o Udinese.
Od niedawna na CMrev, od dawna z FM:)

 MarekSowka Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2013
Skąd: Moszczenica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 12:58    #6709
[quote="Nones"]Witam, jako że znudziły mi się czołowe ligi + Polska i nie mam kompletnie pomysłu kim grać zwracam się z prośbą o pomoc.
Zaczynam karierę jakimś zespołem to po paru minutach tworzenia składu i formacji odechciewa mi się nim grać.
Myślę że spróbuje gry w ligach o podobnym potencjale i niższym od Polskiej ekstraklasy.
Także moje pytanie czy ktoś ma doświadczenie w grze właśnie w ligach typu Chorwacka, Finlandzka, Bułgarska, Gruzińska itp.
I jeśli ktoś grał w lidze Serbskiej to ciekawi mnie czy początkowy stan średniaków z tej ligi jest lepszy od średniaków z Polskiej ekstraklasy ?[/quote]

Ja grałem wiele lat we Finlandii i polecam Honka Espoo. Mają dobre jak na fińską ligę skład, nie są zadłużenii (tak mi się wydaje), wyszedłem nimi z grupy LM w 12 :)

 red.devil Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 18:06    #6710
Witam,

szukam klubu, proszę o poradę.

Liga: Włoska, Francuska, Hiszpańska, Niemiecka <-- ( I liga)
Drużyna bez sukcesów, ale z ambicjami. Prognoza poniżej 6 miejsca.
Około 2-4 milionów na transfery.
Młoda kadra.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.01.2014 o godz. 18:07

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.