Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 karollo222 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 22:52    #6711
Szukam klubu do fm 14. Chciałbym żeby to byla jedna z lepszych lig europejskich, i żeby był to średniak z lidze, ale z potencjałem oraz dobrymi finansami. Prognozowane miejsce to środek tabeli, ale można bedzie myslec o awansach do pucharów. Z lig anglia, niemcy, włochy, hiszpania oraz francja z naciskiem na pierwszą drugą oraz czwartą

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 00:50    #6712
Southampton

 urban1212 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2014
Skąd: Bogatynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 00:51    #6713
Newcastle United

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 00:56    #6714
West Bromwich Albion - polecam sam gram osobiście i czołówka tabeli jak dobrze ich poustawiasz ;)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 matias9102 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 01:29    #6715
Borussia Monchengladbach Polecam!

 red.devil Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 10:28    #6716
Witam,

szukam klubu, proszę o poradę.

Liga: Włoska, Francuska, Hiszpańska, Niemiecka <-- ( I liga)
Drużyna bez sukcesów, ale z ambicjami. Prognoza poniżej 6 miejsca.
Około 2-4 milionów na transfery.
Młoda kadra.

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 12:42    #6717
@red.devil Nie wiem czy to odpowiada Twoim kryteriom (zwłaszcza jeśli chodzi o kasę), ale w FM13 (na najnowszych uaktualnieniach składów) zadziwiająco dobrze grało mi się Tenerife. Liga Adelante, beniaminek z wymaganiami od zarządu - środek tabeli.


I teraz ja... nie wiem czy to można uznać za zapytanie jakim klubem zagrać, ale poważnie zastanawiam się nad rozpoczęciem dłuuuugiej kariery PSG (zwłaszcza po lekturze manifestów użytkownika @Mahdi). Tutaj rodzi się parę znaków zapytania.
Pierwszy.
Jak się gra nimi, bo z tego co sięgam pamięcią to nigdy nie grałem PSG, ba nawet nie grałem w Ligue1! :P

Drugi znak zapytania.
Jak wyglądają finanse drużyny, budżet transferowy i płacowy oraz (pi razy drzwi) czy będę miał stratę finansową w podsumowaniu sezonu.

Kolejnym znakiem zapytania jest kwestia wychowanków.
Czy mogę w przeciągu 1-2 lat liczyć na chociaż jednego gracza, który mógłby nawet 'liznąć' pierwszy skład? Bo szczerze powiedziawszy nigdy nie przytrafił mi się wychowanek, który byłby w przyszłości kluczowym zawodnikiem mej drużyny. Zawsze musiałem ściągać młodych do siebie i 'nawracać' na bycie wyszkolonym w klubie/kraju.

PS. FM14

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.01.2014 o godz. 12:42

JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 19:22    #6718
No i stało się! Po rozczarowaniu jakie przeżyłem kupując FM 2013 zarzekałem się, że wersji z numerem '14' nie kupię i dalej będę pocinał w FM 2012. Z dniem dzisiejszym stałem się posiadaczem najnowszej odsłony tej kultowej gry. Teraz tylko pojawił się standardowy problem "kim zagrać?". Pomyślałem o Borussii Dortmund, ale to przecież takie oklepane :). Grałem już klubami słabymi, nieznanymi (3 liga hiszpańska), bogatymi, biednymi, średniakami, beniaminkami, mistrzami. Nie mam zielonego pojęcia kim zagrać? Macie jakieś pomysły?
Na początek może jakiś klub ze stabilnymi finansami (nie, że za 3 sezony nikt nie będzie chciał tam grać, bo zarząd poobcina fundusze na pensje), niezłą bazą treningową i przyzwoitą młodzieżą. Nie musi to być gigant, ale też nie dostarczyciel punktów. Fajnie jakby od początku miał całkiem poukładaną ekipe.

Ligi jakie mnie interesują to: Anglia (oprócz Newcastle i Evertonu, bo spędziłem tam pare ładnych sezonów), Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy.


Pytanie nr. 2: Czy trzeba wgrywać jakieś ligi, żeby zagrać Glasgow Rangers?

 tuhrotluv Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2013
Skąd: Małogoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 19:33    #6719
Jaki klub z pierwszej bądź drugiej ligi polskiej byłbym dobrym kierunkiem? (FM 2012, sezon 12/13)

@Wieczór - mi się dobrze grało Quevilly, ale to mały klubik , kandydat do spadku w National (3 liga). Ktoś mi już oferował Hoffenheim i Zulte Waregem, może ty spróbuj nimi zagrać.
Tuhrotluv - najwolniej grający menedżer w historii Football Managera.

 damianslca Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 10:34    #6720
Czy jest ktoś w stanie zaproponować mi jakiś klub z niższych lig ( najlepiej Anglia ale inne też mogą być, liga im niższa tym lepiej ), do którego z chęcią będą przychodzić Polacy? Ewentualnie jakiś klub z wprowadzonym zarządem komisarycznym lub słabymi finansami

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.