Łatka 14.2.1

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 22:48    #201
[quote="dagobert"]Mi gra się podoba. Gram na patchu 14.1.2,mam rok 2023,stworzyłem samograja :) jutro zapraszam ciotke,niech poprowadzi zespół w paru spotkaniach :puchar2:[/quote]

A w jaki sposób masz wersję 14.1.2? Pirat, bo wątpię byś chwilę po wypuszczeniu łatki 14.2 wiedział jak zmienia rozgrywkę i do niej nie zaktualizował.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 23:00    #202
[quote="romantico"][quote="dagobert"]Mi gra się podoba. Gram na patchu 14.1.2,mam rok 2023,stworzyłem samograja :) jutro zapraszam ciotke,niech poprowadzi zespół w paru spotkaniach :puchar2:[/quote]

A w jaki sposób masz wersję 14.1.2? Pirat, bo wątpię byś chwilę po wypuszczeniu łatki 14.2 wiedział jak zmienia rozgrywkę i do niej nie zaktualizował.[/quote]

albo po prostu przewidzial, ze fix moze popsuc rozgrywke (co wcale nie bylo trudne widzac co od jakiegos czasu robi SI) i gral caly czas offline, przez co sam decyduje kiedy sobie zaktualizowac gre, szczegolnie jesli przeglada forum i widzi co sie dzieje po nowych 'latkach' albo raczej 'nielatkach'. trzeba byc w zyciu sprytnym ;)

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 23:20    #203
Aż się udzielę. Tytułem wstępu, gram w manager od 1999 roku (dość długo). Moim zdaniem spokojnie da się ogarnąć grę w FM 14, więcej, najnowsza łatka nic nie zepsuła. Moi gracze słuchają się poleceń, grają na tyle im możliwości starcza. Nie mam samograja, często reaguję w trakcie spotkań bawię się, przesuwam, kombinuję, działam. Więcej, uważam tą wersję za jedną z najlepszych z FM-ów. Niemniej jednak chętnie przedyskutuję taktyczne manewry czy inne tematy z kimś, kto nie bije piany, że nie ma easy mode, tylko stara się coś osiągnąć.
e: trochę literówek :/,

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.01.2014 o godz. 23:21

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 00:46    #204
Jeden z lepszych ? Nawet jakby, to brzmi to źle. Każda wersja powinna być lepsza od poprzedniczki. O ile nie jest to jest coś nie tak. Na 10 fmów - FM 14 jest na 4-5 miejscu. No to czyli w sumie mozna powiedzieć że jest w tych czterech czy pięciu najlepszych. Świetnie.

Ja rozumiem jakby zmieniali totalnie grę. To mozna by dyskutowac czy to jest lepsze czy tamto. ALe tu masz cały czas to samo. Ten sam silnik, te same opcje, a i tak te same błędy, a z racji że jest coraz więcej pierdół to coraz dłużej trwa tego naprawianie.
Vaduz

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 01:27    #205
[quote="nesete"]Aż się udzielę. Tytułem wstępu, gram w manager od 1999 roku (dość długo). Moim zdaniem spokojnie da się ogarnąć grę w FM 14, więcej, najnowsza łatka nic nie zepsuła. Moi gracze słuchają się poleceń, grają na tyle im możliwości starcza. Nie mam samograja, często reaguję w trakcie spotkań bawię się, przesuwam, kombinuję, działam. Więcej, uważam tą wersję za jedną z najlepszych z FM-ów. Niemniej jednak chętnie przedyskutuję taktyczne manewry czy inne tematy z kimś, kto nie bije piany, że nie ma easy mode, tylko stara się coś osiągnąć.
e: trochę literówek :/,[/quote]

By móc z Tobą podyskutować, najpierw poczytaj sobie wpisy innych osób o błędach a także zaglądnij na forum SI, to wtedy będziemy mogli dyskutować. Jeżeli twierdzisz, że nic nie zepsuła, to widocznie mało wymagasz od gry lub masz problemy ze wzrokiem.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 07:36    #206
liczyłem na dyskusje widocznie mam zbyt słaby wzrok żeby tutaj dyskutować
siedzcie w swoim marudnym sosie gotujcie się na forum SI narzekajcie a ja będę sobie grał bo od dość dawna FM nie sprawiał mi tyłu przyjemności

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 07:43    #207
[quote="nesete"]liczyłem na dyskusje widocznie mam zbyt słaby wzrok żeby tutaj dyskutować
siedzcie w swoim marudnym sosie gotujcie się na forum SI narzekajcie a ja będę sobie grał bo od dość dawna FM nie sprawiał mi tyłu przyjemności[/quote]

Super, że gra sprawia Ci przyjemność. Mam nadzieję, że będzie sprawiała większą przyjemność gdy załatają te bugi. Moim zdaniem obecnie z grą w fm'a to jak z kupieniem ryby : wygląda na łososia, pachnie łososiem ale w smaku jak makrela.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2014 o godz. 07:45

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 12:35    #208
Czyżby tegoroczną nowością była dłuższa budowa obiektów klubowych?
Jeśli tak, to chujowo.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2014 o godz. 12:49

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 dagobert Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 18:36    #209
[quote="zolahc"][quote="romantico"][quote="dagobert"]Mi gra się podoba. Gram na patchu 14.1.2,mam rok 2023,stworzyłem samograja :) jutro zapraszam ciotke,niech poprowadzi zespół w paru spotkaniach :puchar2:[/quote]

A w jaki sposób masz wersję 14.1.2? Pirat, bo wątpię byś chwilę po wypuszczeniu łatki 14.2 wiedział jak zmienia rozgrywkę i do niej nie zaktualizował.[/quote]

albo po prostu przewidzial, ze fix moze popsuc rozgrywke (co wcale nie bylo trudne widzac co od jakiegos czasu robi SI) i gral caly czas offline, przez co sam decyduje kiedy sobie zaktualizowac gre, szczegolnie jesli przeglada forum i widzi co sie dzieje po nowych 'latkach' albo raczej 'nielatkach'. trzeba byc w zyciu sprytnym ;)[/quote] Dziękuje za wytłumaczenie. Nic dodać nic ując Spoko

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 19:54    #210
Strasznie mnie irytują bramki z ostrego kąta.
http://www.youtu(...)xN6E9QvM

To jest raczej bug, zobaczcie sobie jak bramkarz jest źle ustawiony. Takie bramki często wpadają, bo bramkarze nigdy nie kryją bliskiego słupka. Widzieliście, żeby ktoś o tym pisał na forum SI? Jak nie, to ja mogę coś im tam napisać.

Druga rzecz, która jest irytująca, to przyjmowanie piłki przez zawodnika. Czasami ona im odskakuje na 3 m., wskutek czego ją tracą. Taka strata zazwyczaj występuje u bocznych obrońców i kończy się stratą bramki:/

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.01.2014 o godz. 19:56

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.