Łatka 14.2.1

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 20:17    #211
Widać, że dużo osób tutaj wymiękło i nie podejmuje dyskusji. Teraz czytam i nie rozumiem już też z tego prawie nic.
Skoro wersja 14.1.2 pasuje i można grać, pochlebiacie, to co jest z najnowszym updatem i czym jest gorszy? Przecież na poprzednim updacie bardzo łatwo się grało, przeciwnik nie odpowiadał skuteczną kontrą i można było kontrolować całe spotkanie zamykając go na jego połowie. Wspomnieć też warto o rzutach rożnych granych krótko, wtedy fala krytyki byłaby uzasadniona. Widzę jednak, że krytyka tych elementów gry zaczęła się dopiero, po.... ich naprawieniu. Nie dobrze :)

Najnowszy update naprawił błędy, utrudnił grę w porównaniu z poprzednim, tzn. przywrócił ją do normy i to jest taki efekt wstrząsu. Było za łatwo i teraz może się wydawać, że jest niska skuteczność, słabe krycie. Nie porównujcie zachowań obrońców i skuteczności napastników do wersji z różnych aktualizacji, albo wcześniejszymi wersjami gry, wtedy te wartości były bardzo przesadzone, pora się obudzić, bo gra w porównaniu z poprzednim patchem wraca do normy. Błędów jest już coraz mniej i w takiej wersji powinna być wypuszczona pierwotnie.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 20:26    #212
Ze mną to już w ogóle nikt nie chce dyskutować, bo wytykam same błędy, jak na tacy. Mam nadzieję, że ignoranci to widzą i dostaną wreszcie olśnienia, że tej grze dużo brakuje do dobrze działającego produktu. Pewnie biedaki nie mają nic na swoją obronę, i dlatego nie piszą:/
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 20:27    #213
[quote="robal15"]Strasznie mnie irytują bramki z ostrego kąta.
http://www.youtu(...)xN6E9QvM

To jest raczej bug, zobaczcie sobie jak bramkarz jest źle ustawiony. Takie bramki często wpadają, bo bramkarze nigdy nie kryją bliskiego słupka. Widzieliście, żeby ktoś o tym pisał na forum SI? Jak nie, to ja mogę coś im tam napisać.

Druga rzecz, która jest irytująca, to przyjmowanie piłki przez zawodnika. Czasami ona im odskakuje na 3 m., wskutek czego ją tracą. Taka strata zazwyczaj występuje u bocznych obrońców i kończy się stratą bramki:/[/quote]

Czy wstawiłbyś też filmik z sytuacji gdzie bramkarz pilnowałby krótkiego słupka a zawodnik w tej sytuacji dośrodkowałby piłkę na długi słupek i skończyłby ktoś tą akcję golem? I tak źle i tak nie dobrze. ;)
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 20:36    #214
[quote="pikawa94"][quote="robal15"]Strasznie mnie irytują bramki z ostrego kąta.
http://www.youtu(...)xN6E9QvM

To jest raczej bug, zobaczcie sobie jak bramkarz jest źle ustawiony. Takie bramki często wpadają, bo bramkarze nigdy nie kryją bliskiego słupka. Widzieliście, żeby ktoś o tym pisał na forum SI? Jak nie, to ja mogę coś im tam napisać.

Druga rzecz, która jest irytująca, to przyjmowanie piłki przez zawodnika. Czasami ona im odskakuje na 3 m., wskutek czego ją tracą. Taka strata zazwyczaj występuje u bocznych obrońców i kończy się stratą bramki:/[/quote]

Czy wstawiłbyś też filmik z sytuacji gdzie bramkarz pilnowałby krótkiego słupka a zawodnik w tej sytuacji dośrodkowałby piłkę na długi słupek i skończyłby ktoś tą akcję golem? I tak źle i tak nie dobrze. ;)[/quote]

WHAT?
Aha, czyli według Ciebie jest ok, że bramkarze nie pilnują krótkiego słupka, gdy gościu strzela z ostrego kąta? Przecież miał DUŻO czasu, aby go przykryć, ale z dziwnych, niewyjaśnionych przyczyn nie mógł się ruszyć z miejsca, nawet nie mógł się rzucić w stronę owego słupa. Ale co ja tam wiem, przecież meczy nie oglądam, nie wiem, jak realna piłka wygląda. Może rzeczywiście tak zachowują się bramkarze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2014 o godz. 20:37

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 20:46    #215
[quote="robal15"][quote="pikawa94"][quote="robal15"]Strasznie mnie irytują bramki z ostrego kąta.
http://www.youtu(...)xN6E9QvM

To jest raczej bug, zobaczcie sobie jak bramkarz jest źle ustawiony. Takie bramki często wpadają, bo bramkarze nigdy nie kryją bliskiego słupka. Widzieliście, żeby ktoś o tym pisał na forum SI? Jak nie, to ja mogę coś im tam napisać.

Druga rzecz, która jest irytująca, to przyjmowanie piłki przez zawodnika. Czasami ona im odskakuje na 3 m., wskutek czego ją tracą. Taka strata zazwyczaj występuje u bocznych obrońców i kończy się stratą bramki:/[/quote]

Czy wstawiłbyś też filmik z sytuacji gdzie bramkarz pilnowałby krótkiego słupka a zawodnik w tej sytuacji dośrodkowałby piłkę na długi słupek i skończyłby ktoś tą akcję golem? I tak źle i tak nie dobrze. ;)[/quote]

WHAT?
Aha, czyli według Ciebie jest ok, że bramkarze nie pilnują krótkiego słupka, gdy gościu strzela z ostrego kąta? Przecież miał DUŻO czasu, aby go przykryć, ale z dziwnych, niewyjaśnionych przyczyn nie mógł się ruszyć z miejsca, nawet nie mógł się rzucić w stronę owego słupa. Ale co ja tam wiem, przecież meczy nie oglądam, nie wiem, jak realna piłka wygląda. Może rzeczywiście tak zachowują się bramkarze.[/quote]

Nigdzie nie napisałem, że jest to ok. Tak samo możesz zrzucić całą winę na bocznego obrońcę, który nie przykrył strzelca bramki. Gdyby bramkarz pokrył krótki słupek a piłka wędrowałaby na długi słupek nadal byśmy narzekali, że coś jest nie tak. Być może bramkarz spodziewał się dośrodkowania? ;D
.

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 20:53    #216
[quote="robal15"]Strasznie mnie irytują bramki z ostrego kąta.
http://www.youtu(...)xN6E9QvM

To jest raczej bug, zobaczcie sobie jak bramkarz jest źle ustawiony. Takie bramki często wpadają, bo bramkarze nigdy nie kryją bliskiego słupka. Widzieliście, żeby ktoś o tym pisał na forum SI? Jak nie, to ja mogę coś im tam napisać.

Druga rzecz, która jest irytująca, to przyjmowanie piłki przez zawodnika. Czasami ona im odskakuje na 3 m., wskutek czego ją tracą. Taka strata zazwyczaj występuje u bocznych obrońców i kończy się stratą bramki:/[/quote]
..o tak,przyjecie pilki to jakas makabra....jest to nagminne,niezaleznie czy przyjmuje szarak z LZS Foki Stare czy pilkarz klasy swiatowej.....

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 20:57    #217
Gdybać zawsze można.
Obowiązkiem bramkarza jest przykrycie krótkiego słupka. Tak mnie uczono, tak robią profesjonaliści, ale gra tego nie robi. W ten sposób bramkarz jest w stanie obronić strzał na krótki, jak i na długi słupek. Dośrodkowania na pewno się nie spodziewał, bo w tej grze zawodnicy, jak debile strzelają z takich pozycji. W takich sytuacjach bramkarz nigdy nie spodziewa się dośrodkowania, jeśli ono nastąpi, to bez problemu jest on wstanie przesunąć się na środek bramki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2014 o godz. 20:59

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 21:05    #218
Robal nie ma co juz narzekac na gre ,nic to i tak nie pomoze,wyjdzie nowa latka to zobaczymy

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 00:31    #219
[quote="robal15"]Gdybać zawsze można.
Obowiązkiem bramkarza jest przykrycie krótkiego słupka. Tak mnie uczono, tak robią profesjonaliści, ale gra tego nie robi. W ten sposób bramkarz jest w stanie obronić strzał na krótki, jak i na długi słupek. Dośrodkowania na pewno się nie spodziewał, bo w tej grze zawodnicy, jak debile strzelają z takich pozycji. W takich sytuacjach bramkarz nigdy nie spodziewa się dośrodkowania, jeśli ono nastąpi, to bez problemu jest on wstanie przesunąć się na środek bramki.[/quote]

Jakby nie było jest to jedna z PODSTAWOWYCH zasad rzemiosła bramkarskiego.
Jak mawiał mój były trener: choćby skały srały nie może bramkarz puścić krótkiego. To wie każdy bramkarz, i w realu takich bramek pada niewiele.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 01:53    #220
Te wszystkie uwagi, które wypisuję nie są jednak tylko moimi urojeniami. Ludzie na forum SI też to widzą - jest jeszcze szansa dla ludzkości! Natomiast dla ignorantów na tym forum już nie. Przejrzałem pobieżnie forum SI i znalazłem parę potwierdzeń, że ja tutaj nie jestem schizofrenikiem ani kretynem jak mnie już niektórzy nazywają. Proszę, kilka przykładów:
[quote="robal15"]Dośrodkowania na pewno się nie spodziewał, bo w tej grze zawodnicy, jak debile strzelają z takich pozycji.[/quote] http://commu(...)Crossing

[quote="robal15"]Strasznie mnie irytują bramki z ostrego kąta.
http://www.youtu(...)6E9QvMTo jest raczej bug, zobaczcie sobie jak bramkarz jest źle ustawiony. Takie bramki często wpadają, bo bramkarze nigdy nie kryją bliskiego słupka. Widzieliście, żeby ktoś o tym pisał na forum SI? Jak nie, to ja mogę coś im tam napisać. [/quote] http://commu(...)oo-often

[quote="robal15"]Strasznie mnie irytuje brak słuchania się poleceń taktycznych. Nawet, kurwa, nie potrafią należycie wykonać autu albo rogu. To jest jakaś patologia.[/quote] http://commu(...)n-Making

...itd.

Moja wiara w ludzkość została przywrócona:p

// Edytowano 11 razy, ostatni raz 12.01.2014 o godz. 01:58

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution