Łatka 14.2.1

 OptimusPrime Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 11:25    #221
Witam może ja też coś od siebie dodam,dawno tutaj nie pisałem.

Czytam wszystkie wypowiedzi i nie rozumiem ludzi co bronią gry i wyśmiewają tych co mają krytyczne zdanie.Śmieszą mnie wypowiedzi "nie podoba to nie graj" równie dobrze można powiedzieć podoba się to graj i daj spokój innym. Ja rozumiem to tylko gra, ale do jasnej cholery po co twórcy się chwalą że to symulator jak takowym nie jest, wtedy mogli by na forum SI odpowiadać że to ich pomysł na grę i koniec kropka.

W FM 13 nie grałem bo przypuszczałem że będzie nie dobrze a z 14 myślałem że twórcy pójdą po rozum do głowy, ale się przeliczyłem.

Nie rozumiem co to znaczy co niektórzy piszą że "masz złą taktykę"," nie rozpracowałeś silnika meczowego","zawodnik tego nie robi bo nie umie, trzeba go nauczyć" a co to jest 1 klasa podstawówki że się zawodników uczy.
W prawdziwym futbolu jeśli trener z konieczności napastnika wstawi na środkowego obrońcę to on wie co ma na boisku robić jako że został przesunięty na tą pozycję, wiadome że będzie miał problemy z kryciem itp. bo nigdy na tej pozycji nie grał ale w miarę mu to pójdzie w FM obrońca gra tak jakby go z kosmosu dostarczyli dzień wcześniej na mecz i inni zawodnicy także.
Trener moim zdaniem tworzy swoją filozofie gry dostosowuje ją do piłkarzy jakich ma, bądź piłkarzy do filozofii ( tak jak to robi mourinho ).Czy dajmy na to CR7 zagra w 4 lidze polskiej to według niektórych powinien nie wiedzieć jak się strzela na bramkę bo ma słabego trenera i on gów..ną taktykę ma.Każdy kto grał zawodowo w piłkę to rozumie i nie tylko.

Trochę się rozpisałem ale też mam zdanie krytyczne na temat tej odsłony FMa. Oraz szanuję (oby w obie strony ) tych co są zadowoleni.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w FMa i nie tylko.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 13:23    #222
o problemach w grze można napisać książkę z kilkunastoma rozdziałami ;P mam w planach taki malutki manifest, ale najpierw muszę zakończyć sesję w szkole ;P

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 14:34    #223
[quote="paweldemon"]o problemach w grze można napisać książkę z kilkunastoma rozdziałami ;P mam w planach taki malutki manifest, ale najpierw muszę zakończyć sesję w szkole ;P[/quote]

Pewnie tak. Mnie martwi to, ile próśb na forum SI o wrzucanie pkm. związanych z błędami w grze wystosowali moderatorzy, gdyż większość tych błędów związanych jest z częściami składowymi silnika meczowego. Obawiam się, że SI sobie nie poradzi i główną nowością, którą rozpropagują przed wypuszczeniem FM15 będzie to, że będzie miał nowy silnik meczowy :-)

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 15:12    #224
byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony...to byłoby na miarę prawdziwego cudu ;P

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 16:27    #225
Gdy przeciwnik nie atakuje, to komputer zawsze wymyśli jakiś sposób, aby tego gola jakoś strzelić. Dlaczego takie szopki przytrafiają się tylko moim zawodnikom?

http://www.youtu(...)Df_sdUXc

Kurde, Riki pewnie musiał przekupić tego bramkarza, bo nie mając szans dojścia do piłki i tak biegł za nią...:/
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 17:13    #226
[quote="robal15"]Gdy przeciwnik nie atakuje, to komputer zawsze wymyśli jakiś sposób, aby tego gola jakoś strzelić. Dlaczego takie szopki przytrafiają się tylko moim zawodnikom?

http://www.youtu(...)Df_sdUXc

Kurde, Riki pewnie musiał przekupić tego bramkarza, bo nie mając szans dojścia do piłki i tak biegł za nią...:/[/quote]
Jeżeli przeciwnik nie atakuje, jedynym możliwym sposobem jest utrata bramki po własnym błędzie, który widzimy na filmie. Żałuje tylko, że FM nie ma w swojej palecie bramek po błędach więcej niż jednego rozwiązania, bo non stop oglądam przy każdej takiej straconej bramce jedno i to samo.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.01.2014 o godz. 17:15

.

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 17:20    #227
Niech wypuszczaja szybciej nowego patcha bo chcem grac :(

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 17:51    #228
[quote="pikawa94"][quote="robal15"]Gdy przeciwnik nie atakuje, to komputer zawsze wymyśli jakiś sposób, aby tego gola jakoś strzelić. Dlaczego takie szopki przytrafiają się tylko moim zawodnikom?

http://www.youtu(...)Df_sdUXc

Kurde, Riki pewnie musiał przekupić tego bramkarza, bo nie mając szans dojścia do piłki i tak biegł za nią...:/[/quote]
Jeżeli przeciwnik nie atakuje, jedynym możliwym sposobem jest utrata bramki po własnym błędzie, który widzimy na filmie. Żałuje tylko, że FM nie ma w swojej palecie bramek po błędach więcej niż jednego rozwiązania, bo non stop oglądam przy każdej takiej straconej bramce jedno i to samo.[/quote]

Zgadza się, tylko żeby te błędy wyglądały realistycznie. Nigdy w życiu nie spotkałem się, aby bramkarz w takiej sytuacji nie złapał piłki. Lepiej to by wyglądało gdyby nie trafił nogą w piłkę - takie babole już zdarzają się w realu.

Btw, jak Ci się rozwinęły talenty w Valencii. Kupiłem już Paco, teraz planuję kupić José Gayá. Na moim sejwie Valencia wysprzedała cały podstawowy skład.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.01.2014 o godz. 17:52

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 18:00    #229
[quote="robal15"][quote="pikawa94"][quote="robal15"]Gdy przeciwnik nie atakuje, to komputer zawsze wymyśli jakiś sposób, aby tego gola jakoś strzelić. Dlaczego takie szopki przytrafiają się tylko moim zawodnikom?

http://www.youtu(...)Df_sdUXc

Kurde, Riki pewnie musiał przekupić tego bramkarza, bo nie mając szans dojścia do piłki i tak biegł za nią...:/[/quote]
Jeżeli przeciwnik nie atakuje, jedynym możliwym sposobem jest utrata bramki po własnym błędzie, który widzimy na filmie. Żałuje tylko, że FM nie ma w swojej palecie bramek po błędach więcej niż jednego rozwiązania, bo non stop oglądam przy każdej takiej straconej bramce jedno i to samo.[/quote]

Zgadza się, tylko żeby te błędy wyglądały realistycznie. Nigdy w życiu nie spotkałem się, aby bramkarz w takiej sytuacji nie złapał piłki. Lepiej to by wyglądało gdyby nie trafił nogą w piłkę - takie babole już zdarzają się w realu.

Btw, jak Ci się rozwinęły talenty w Valencii. Kupiłem już Paco, teraz planuję kupić José Gayá. Na moim sejwie Valencia wysprzedała cały podstawowy skład.[/quote]
Szczerze mówiąc ogólnie cały system przychodzenia talentów mnie strasznie irytuje. Gdy przyszedłem do Valencii w szkółce juniorskiej (słabo rozwiniętej) było kilku naprawdę fajnie prosperujących graczy. Gdy przebywałem w nim od kilku sezonów, z sezonu na sezon rozbudowując szkółkę, nie przyszedł ani jeden młody gracz, który byłby cokolwiek wart. Akademia piłkarska i te inne szkółki młodzieżowe są na najwyższym poziomie w dodatku pod względem reputacji klubu doszło do tego, że awansowałem klubem na pierwszą pozycję (z tego co rozumiem to im większa reputacja klubu/ligi tym także lepsi juniorzy?!). Tak więc nie licząc graczy którzy zostali kupieni z innych klubów i którzy byli trenowani u mnie w drużynie, na jakiś świetnych newgenów jeszcze nie trafiłem.
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 18:21    #230
@pikawa94, chodziło mi o talenty, które miałeś już w drużynie, jak choćby Paco, Gaya, Cartabia i Bernat. Jak oni się rozwinęli? Pytam się, bo bym chciał kupić sobie Gaya, ale jak na razie biednie wygląda, a chcą za niego 6 mln ojro.

Ja na razie nie mam problemów z newgenami. Niedawno miałem drugi nabór na juniorów. Ogólnie mam 2 zawodników ze wszystkimi gwiazdkami oraz trzech z 4.5 gwiazdkami. Jeszcze mam paru z czterema.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.01.2014 o godz. 18:22

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution