Problem bogactwa

 Leliva Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2006
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006, 14:49    Pytanie
W swoim birmingham mam az 5 niesamowicie uzdolnionych bramkarzy. Jak akzdy wie, miejsce ejst dla jednego, a moj asystent rpzedluzyl kotrakt z reszta tak, ze dwoch ma pierwszy zespol, a dwoch uzupelnienie. Co zrobic by dalej grali u mnie, a nie chcieli odejsc. Myslalem nad wypozyczneiem, ale jesli zaperponuje wypozyczenie klubom to mojz awdnik sie wkurzy, ze nie dotrzymuje obietnic kotraktu. Dostaje za ncih foerty, ale na razie to smieszne pieniadze, a za 2 lata moge sciagnac miliony. Co zrobic?

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 15:06    #1
Ja bym sie nie przejmował i sprzedał ich. Nie jest powiedziane, że za 2 lata mozesz dostać za nich sporo pieniedzy, bo przeciez wartosc moze im spadać. Jak na mój gust ustaw im mozliwosć wypożyczenia i cenę wyjściową (nie wystawiaj na liste transferową).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.