Trening gry słabszą nogą

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014, 13:09    #1
Siemka!

Orientuje się ktoś na jakiej zasadzie to działa? Na mój chłopski rozum to powinno wyglądać tak: zlecasz komuś ten trening, następnie po jego sukcesywnym odbyciu zwiększa mu się atrybut gry słabszą nogą. Ku mojemu zdziwieniu taka sytuacja nie miała miejsca. Natomiast do ulubionych zagrań została dodana taka o to notka: próbuje poprawić grę słabszą nogą. Jak ja mam to rozumieć? Że dopiero po jakimś czasie zwiększy mu się ten atrybut?
Mnie się wydaje, że zostałem zrobiony w konia, i zamiast tego powinien go nauczyć, żeby unikał gry słabszą nogą. Jakie są Wasze doświadczenia z tą nową/starą opcją w grze?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.01.2014, 13:15

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 13:21    #2
Hmmm zakladam ze chodzi o wersje 14? Nie mialem z nia do czynienia, ale z checia przedstawie swoja teze :-P otoz gra noga,jak każdy inny atrybut, zawarty jest w przedziale od 1 do 20. I mimo, ze nie zmieniło ci wartosci z np. Bardzo slabe na slabe, to moze jednak podskoczylo o ten powiedzmy punkcik czy dwa?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 13:40    #3
Możliwe, nie pomyślałem o tym:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 14:33    #4
Ale dzisiaj jestem nieprzytomny. Dopiero teraz zorientowałem się, że założyłem ten topić w złym dziale -_-
W suflerze powinien się znaleźć.

Wracając do tematu.
To od teraz mogę się spodziewać, co jakiś czas wzrostu atrybutu gry słabszą nogą przez całą jego karierę? Niby jest napisane, że próbuje poprawić grę słabszą nogą, czyli cały czas ćwiczy ten aspekt. W każdej chwili mogę również go tego oduczyć. Czekam na opinię graczy, którzy zagrali już trochę sezonów i zastosowali tę opcję w przeszłości u jakiegoś grajka.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 12.01.2014 o godz. 14:44

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 tuhrotluv Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2013
Skąd: Małogoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 16:21    #5
Według mnie aspekty techniczne nie spadają tak szybko jak fizyczne, gdy gracz się zestarzeje. Ćwiczenie gry słabszą nogą jest ciężkie i bardzo długotrwałe, sugeruję, że w FM, może trwać nawet kilka sezonów, nim ta wartość u dobrego gracza wzrosłaby o powiedzmy 10-12 punktów. (skala 1-20).
Tuhrotluv - najwolniej grający menedżer w historii Football Managera.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2014 14:10    #6
Dla potomnych :P

Aby atrybut gry słabszą nogą wzrósł trzeba:
- wysłać grajka na specjalny trening
-po jego sukcesywnym odbiciu, u piłkarz w ulubionych zagraniach zostaje dodana taka o to notka: próbuje poprawić grę słabszą nogą
-jakoś po dwóch miesiącach ta notka znika i zwiększa się atrybut gry słabszą nogą u grajka

I to tyle. Podsumowując, trwa to długo w chuj:/

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 17.01.2014 o godz. 14:11

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.