LEGIA- talenty- kierunek rozwoju

 Martinelli Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013, 16:18    #1
Cześć,
Zacząłem grac Legią i mam kilka wątpliwości w jaką stronę skierowac kilku piłkarzy.
Czy z Rzeźniczaka wart orobić stopera czy zostawić go na prawej stronie?
Co z Łukasikiem, czy będzie z niego tylko rygiel defensywy czy lepiej zrobić defensywnego pomocnika?
Nie wiem tak samo co zrobić z Kucharczykiem oraz Mikitą?

Czy moglibyście mi doradzić w powyższych kwestiach ?

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 19:15    #2
to zależy często od atrybutów, wiadomo że prawy obrońca, to szybkość, zwinność, przyspieszenie, dośrodkowania, odbiór krycie, wytrzymałość, i podania. Jeżeli te atrybuty ma przyzwoite to może być z niego śmiało prawy obrońca, wiadomo, taki obrońca włacza się do ofensywy to musi umieć podać piłkę do innego zawodnika czy napastnika, musi być szybki aby siać zagrożenie na swojej stronie boiska, a i wytrzymałość to ważna cecha na tej pozycji wytrzymały piłkarz może bardzo dużo biegać, i mało się meczyć a wiadomo, że boki obrony szczególnie jak grasz ofensywnymi obrońcami to pozycja na której muszą być wytrzymali obrońcy. Jeżeli chodzi o środkowego to gra głową, siła, równowaga, odbiór, ustawienie się, skoczność, równowaga, współpraca, koncentracja to takie najważniejsze cechy. Jeśli twój obrońca ma niski atrybut koncentracji to często będzie popełniał proste błędy ponieważ, nie będzie należycie skoncentrowany i skupiony na grze tylko będzie myślał o niebieskich migdałach, bardzo ważna jest również równowaga bo środkowy obrońca który słabo trzyma się na nogach będzie łatwo przegrywał pojedynki powietrzne czy ciało w ciało z napastnikiem rywala co może się źle skończyć, siła to wiadomo, silny obrońca ma moc która potrafi przejechać po rywalu jak tir po Fiat 126p. Skoczność też bardzo ważny atrybut chyba ważniejszy od gry głową, bo to pozwoli wyskoczyć często wyżej od rywala w walce o piłkę. Nie będę zajmował się pomocnikami i napastnikami bo to za długo schodzi, moja rada jest taka po prostu musisz popatrzeć na atrybuty w czym twój zawodnik się wyróżnia i w czym jest najlepszy często może być tak, że naturalny prawy obrońca atrybutami bardziej przypomina środkowego obrońcę w tedy warto dać mu trening na środkowego obrońcę, często zyskując za darmo dobrej klasy ŚO. Często warto tak kombinować np jak twój jakiś pomocnik dostanie kontuzji a potrzebujesz innego a widzisz, że np dp nadaje się do rozgrywania piłki to warto dać mu trening na pomocnika czy to ofensywnego czy normalnego, często zyskując za darmo dobrego pomocnika jak zawsze powtarzam FM teraz to myśli, myśli myśli a nie głupia mucanka w stylu FIFY.

 Jarab Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 18:59    #3
Jeśli chodzi o Rzeźniczaka to u mnie gra od początku jako OŚ i jego średnia ocena to 7.05
Kucharczyk dobry zmiennik dla Rado nie jest pomocnik na LM lun LE ale w ekstraklasie grywa nie źle i wygrał mi z 2/3 mecze

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 19:35    #4
[quote="Martinelli"]Cześć,
Zacząłem grac Legią i mam kilka wątpliwości w jaką stronę skierowac kilku piłkarzy.
Czy z Rzeźniczaka wart orobić stopera czy zostawić go na prawej stronie?
Co z Łukasikiem, czy będzie z niego tylko rygiel defensywy czy lepiej zrobić defensywnego pomocnika?
Nie wiem tak samo co zrobić z Kucharczykiem oraz Mikitą?

Czy moglibyście mi doradzić w powyższych kwestiach ?[/quote]
Hmmm... nie rozumiem, to ty jesteś managerem Legii czy my?
.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 19:43    #5
Dawaj szanse Jakubowi Arakowi, z jego będzie wielki napastnik potrafi u mnie w sezonie walnąć 30 bramek. Oczywiście też Wieteska oraz Ryczkowski. Kucharczyka,Łukasika oraz Rzeźniczaka sprzedałem. Ogólnie przejrzyj juniorów Legia ma sporo fajnych piłkarzy. Wypożyczaj Juniorów do słabszych klubów żeby się ogrywali. Serio uwierz w Akademie Legii.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 20:52    #6
[quote="pikawa94"][quote="Martinelli"]Cześć,
Zacząłem grac Legią i mam kilka wątpliwości w jaką stronę skierowac kilku piłkarzy.
Czy z Rzeźniczaka wart orobić stopera czy zostawić go na prawej stronie?
Co z Łukasikiem, czy będzie z niego tylko rygiel defensywy czy lepiej zrobić defensywnego pomocnika?
Nie wiem tak samo co zrobić z Kucharczykiem oraz Mikitą?

Czy moglibyście mi doradzić w powyższych kwestiach ?[/quote]
Hmmm... nie rozumiem, to ty jesteś managerem Legii czy my?[/quote]

Panie Kolego Pikawa po to jest forum żeby zapytać ale widzę wszyscy powoli przypominacie mi Jose M czyli pozjadaliście wszystkie rozumy i już nawet nie można zapytać niedługo zalogować się nie będzie po co bo na każdego od razu z pyskiem trochę kultury osobistej ja też nie wszystko wiem a gram od numerku 06
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 21:01    #7
[quote="piotrp504"][quote="pikawa94"][quote="Martinelli"]Cześć,
Zacząłem grac Legią i mam kilka wątpliwości w jaką stronę skierowac kilku piłkarzy.
Czy z Rzeźniczaka wart orobić stopera czy zostawić go na prawej stronie?
Co z Łukasikiem, czy będzie z niego tylko rygiel defensywy czy lepiej zrobić defensywnego pomocnika?
Nie wiem tak samo co zrobić z Kucharczykiem oraz Mikitą?

Czy moglibyście mi doradzić w powyższych kwestiach ?[/quote]
Hmmm... nie rozumiem, to ty jesteś managerem Legii czy my?[/quote]

Panie Kolego Pikawa po to jest forum żeby zapytać ale widzę wszyscy powoli przypominacie mi Jose M czyli pozjadaliście wszystkie rozumy i już nawet nie można zapytać niedługo zalogować się nie będzie po co bo na każdego od razu z pyskiem trochę kultury osobistej ja też nie wszystko wiem a gram od numerku 06[/quote]
Jaką przyjemność z gry temu Panu da to, że podam mu wszystko na tacy i jedyne co będzie musiał wciskać to spację? Po to ta gra ma przypominać pracę managera abyśmy to my mieli swoją wizję zespołu i na podobieństwo jej tworzyli to co my chcemy zobaczyć a nie to co ktoś chce.
.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 21:05    #8
ale chyba można czasami pomóc koledze lub skierować jego myśli na właściwy tor nie mówię że od razu mamy dać wszystko złotej tacy ale troszkę pomóc w końcu od tego jest forum pamiętajmy o tym
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 21:10    #9
[quote="piotrp504"]ale chyba można czasami pomóc koledze lub skierować jego myśli na właściwy tor nie mówię że od razu mamy dać wszystko złotej tacy ale troszkę pomóc w końcu od tego jest forum pamiętajmy o tym[/quote]
Takim czymś nie kierujesz jego myśli w odpowiednim kierunku tylko dasz rozwiązanie na tacy. Gdy stanie przed kolejnym dylematem ponownie wróci i będzie wypisywał tu głupoty typu "Messi/Ronaldo nie strzelają mi bramek. Co mam zrobić?". Na to jest jedna rada - pomyśleć a nie szukać gotowych rozwiązań. Po testować, popróbować, przegrać mecz. Nie ma na to recepty. Życie managera usłane różami nie jest ;)
.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.