Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Bladeiro Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2014
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2014 21:09    #6741
Witam, właśnie zacząłem rozgrywkę w FM 2014, kogo polecacie na początek? Z góry dzięki ;)
PS. ostatnia wersja w którą grałem to FM 12, tak więc szukam jakiegoś klubu w którym mógłbym się przyzwyczaić, i zgłębić tajniki ''czternastki''

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2014 21:26    #6742
WItam ! Co polecacie z Portugalii ? Warunki dobry stadion i duży potencjał (fajny prezes, stadion 20000+). Skład budowałbym na brazylijskich, afrykańskich i portugalskich newgenach, więc nie musi to być najwyższa półka ;)
A i odpada Boavista Porto, bo nie zdzierżę tego herbu :D.
Z góry dzięki

 Skladaczek Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2011
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2014 21:49    #6743
Zależy co rozumiesz, pisząc "fajny prezes".
No ale pierwsze lepsze zespoły które mi wpadają do głowy to Academica (mają tam niezłe zaplecze Brazyliany), Vitoria Guimaraes ewentualnie Chaves.

P.S. Ale jeżeli interesują Cię jakieś potęgi tamtejsze to, Porto, Braga, Sporting etc.

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2014 15:49    #6744
Fakt nie sprecyzowałem z tym prezesem :D Fajny miało znaczyć, jak będą sukcesy to sypnie coś a nie skąpiec, chętnie rozbuduje baze szkółkę, da dodatkowych trenerów ;). Zapomniałem dodać, że FM 2012 ale to chyba dużo nie zmienia w lidze portugalskiej ;). Potęgi odpadają, bo za łatwo Ale to jest dobra myśl Academica lub Vitoria ... Ma ktoś większe doświadczenie w prowadzeniu któregoś z nich ? Ciągnie mnie do Vitorii, bo mają ciekawy herb a Academica taki nijaki ;D

 red.devil Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2014 23:30    #6745
Wigan, Huddersfield, Bolton czy Charlton ? Kim awansować a potem zawojować Premier League ?

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014 00:26    #6746

[quote="Bladeiro"]Witam, właśnie zacząłem rozgrywkę w FM 2014, kogo polecacie na początek? Z góry dzięki ;)
PS. ostatnia wersja w którą grałem to FM 12, tak więc szukam jakiegoś klubu w którym mógłbym się przyzwyczaić, i zgłębić tajniki ''czternastki''[/quote]

Schalke

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.01.2014 o godz. 00:31

 bzyqu93 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2014
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014 02:50    #6747
red.devil bierz Wigan

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014 10:30    #6748
Mam kilka klubów na oku . Co wybrać .?:
A.c Milan - Tu odbudować potęgę z przed kilku lat i dokupić kilku zawodników
Manchester United - Tu przydało by się przemeblowanie składu i walka na kilku frontach.
Schalke - Dobry klub z dobrymi zawodnikami , ale nie dorównuje jeszcze BVB i Bayernowi.

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014 11:00    #6749
[quote="PatrykW"]Mam kilka klubów na oku . Co wybrać .?:
A.c Milan - Tu odbudować potęgę z przed kilku lat i dokupić kilku zawodników
Manchester United - Tu przydało by się przemeblowanie składu i walka na kilku frontach.
Schalke - Dobry klub z dobrymi zawodnikami , ale nie dorównuje jeszcze BVB i Bayernowi.[/quote]

Wszystkie kluby fajne do grania, jeżeli nie nudzi Ci sie wygrywanie to United jest ciekawym wyzwaniem żeby bronić tytułu mistrzowskiego (mi osobiście znudziła się gra po 2 latach i wygraniu prawie wszystkiego). Zaczynając swoją karierę, również się zastanawiałem pomiędzy Milanem i Schalke, Milan klub zasłużony, ale kadra wymaga wzmocnień. Ja wybrałem Schalke, aktualnie mam przegrane 5,5 sezonu i gra się całkiem przyjemnie. Znakomita młodzież (o Draxlera i Goretzke ciągle pytają największe marki w Europie, ale także Meyer, który całkiem fajnie się rozwija), znakomite obiekty pozwalające na szkolenie przyszłych zawodników klubu i reprezentantów Niemiec, bezproblemowy zarząd, który ciągle oferuje walkę o zwycięstwo (biorąc pod uwagę dyspozycje BVB i Bayernu to racjonalne cele) i daje kase na transfery, w drugim okienku bodajże 40 mln, a później miałem 60+. No i jak dla mnie bardzo ważna kwestia dotycząca motywacji gry tym klubem, mianowicie liczba trofeów Bayernu :)

 jackub13 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014 15:15    #6750
Witam wszystkich, znacie może jakieś kluby o podobnej filozofii do Athletic Bilbao? Chodzi o to, że będę mógł ściągać piłkarzy z danym obywatelstwem lub coś podobnego :) Pozdrawiam

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.01.2014 o godz. 15:16

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.