Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 obel94 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2014
Skąd: Bieruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 19:59    #6761
[quote="zachi"][quote=lew77]Nandes (ten klub z Francji z Polski właścicielem) , Saturn ,Az Azlkmaar,Braga,Lille . Spróbuj pograć w Katarze ,Arabii itp.[/quote]

Troszkę staranności w wypisywaniu nazw, kolego ;).
[/quote]



Szkoda, że nie można zlajkować.

 MasterOfFlamaste... Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 20:13    #6762
Zainspirowany karierą mahdiego w PSG, postanowiłem rozegrać podobną. Tylko nie wiem za bardzo jaki klub wybrać. Chciałbym aby był to klub zbliżony do PSG. Myślałem o AC Milan, Juventus, Inter, PSG, Bayern Monachium, ewentualnie Valencia, BVB, Monaco, Napoli. Pomóżcie mi wybrać, który z tych klubów będzie najlepszy i wciągnie mnie na dłużej niż 2/3 sezony. Dajcie też swoje propozycje.

FM14

 obel94 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2014
Skąd: Bieruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 20:16    #6763
Dłużej niż na 2-3 sezony to Cię wciągnie klub z III ligi polskiej :) osobiście zawsze gram zespołami z niższych lig, by krok po kroku awansować i piąć się w góre ;) grając zespołem pokroju PSG, Bayern, City nie da sie długo ciągnąć..chyba że kogoś kręci co roku wygrywac Lige, LM, Puchar.. :) podejmij wyzwanie ;)

 MasterOfFlamaste... Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 20:32    #6764
[quote="obel94"]Dłużej niż na 2-3 sezony to Cię wciągnie klub z III ligi polskiej :) osobiście zawsze gram zespołami z niższych lig, by krok po kroku awansować i piąć się w góre ;) grając zespołem pokroju PSG, Bayern, City nie da sie długo ciągnąć..chyba że kogoś kręci co roku wygrywac Lige, LM, Puchar.. :) podejmij wyzwanie ;)[/quote]

Wiem, gram obecnie karierę Sandecją już 6 sezon. Ale teraz chciałbym spróbować grać właśnie jakimś lepszym klubem, właśnie mniej więcej takimi jakie napisałem wcześniej.

 obel94 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2014
Skąd: Bieruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 21:06    #6765
Ciekawą opcją sa kluby Holenderskie(Ajax, PSV, Feyenoord), dobre szkółki, ale z średniaków europejskich to Schalke, Sociedad, Everton... zależy jaka liga Ci odpowiada ;)

 MasterOfFlamaste... Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 21:57    #6766
[quote="obel94"]Ciekawą opcją sa kluby Holenderskie(Ajax, PSV, Feyenoord), dobre szkółki, ale z średniaków europejskich to Schalke, Sociedad, Everton... zależy jaka liga Ci odpowiada ;)[/quote]

No tylko ja bardziej szukam takich klubów topowych właśnie typu PSG, Bayern Monachium, Juventus, AC Milan, Inter, albo te troszkę słabsze typu Napoli, Valencia, BVB. Tylko nie wiem, który z nich wybrać.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2014 o godz. 21:57

 bzyqu93 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2014
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 15:39    #6767
Panowie jakiś fajny klub na pierwszą rozgrywkę w CM 03-04 . Rozegrałem w nim może 9 sezonów (łącznie). Szukam klubu który ma pieniądze na transfery (chciałbym pokupować młode talenty), najlepiej z ligi bez ograniczenia o pozwolenie o pracę i cucoziemnców. Najlepiej jakiś średniak z kasą i dobrym składem

 Kudłaty Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2008
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 16:01    #6768
Szukam klubu typu europejski ,,kopciuszek", czyli z lig, które nie są topowe na starym kontynencie, ale jednak co roku kwalifikuje się do europejskich pucharów. Coś pokroju Viktorii Pilzno, bądź BATE Borysów. Prosiłbym o nowe pomysły i ewentualne wrażenia jeśli ktoś grał już wymienionymi przeze mnie klubami.

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 16:21    #6769
Szukam jakiegoś średniaka z wysokim systemem szkolenia młodzieży i wyszukiwaniem juniorów. Coś ze szkółką powiedzmy a'la Ajax, choć nie musi być wszystko na poziomie 19-20. ;) Do tego jakieś kilkanaście milionów euro na transfery i przyzwoity budżet płacowy. Kilku ciekawych piłkarzy w kadrze też miło widzianych. Może być druga klasa rozgrywkowa, choć jak będzie coś z pierwszej ligi to nie będzie sprawiało mi różnicy. Southampton i Schalke już grałem dosyć sporo więc to odpada.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 28.01.2014 o godz. 16:26

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 16:28    #6770
[quote="Kudłaty"]Szukam klubu typu europejski ,,kopciuszek", czyli z lig, które nie są topowe na starym kontynencie, ale jednak co roku kwalifikuje się do europejskich pucharów. Coś pokroju Viktorii Pilzno, bądź BATE Borysów. Prosiłbym o nowe pomysły i ewentualne wrażenia jeśli ktoś grał już wymienionymi przeze mnie klubami.[/quote]
Ja właśnie pamiętam jak w Viktorii "nauczyłem" się FM'a, odnosiłem wtedy pierwsze sukcesy jak mistrzostwo kraju i gra w grupie LM.
Liga Rumuńska to powinno być to co Ci będzie pasować, CFR Cluj, Steaua ew. Vaslui lub Pandurii.
W Białorusi grałem Dinamem Minsk i naprawdę bardzo dobrze mi szło jako że kadra dosyć mocna aż zdziwiłem się że udało mi się dwa razy w lidze ograć BATE także zespół godny do polecenia tyle że nie łapie się do pucharów.
Skandynawskie ligi są dla mnie nudne ale to nie znaczy że dla ciebie też będą, tak więc polecam Rosenborg tutaj łatwo zdominować ligę ale można coś zdziałać w europie FM'owy odpowiednik Legii i ekstraklasy.
Skoro zależy Ci na łapaniu się do pucharów to koniecznie powinnieneś też sprawdzić NK Maribor.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.