Przepakowana Legia ? (FM 2014)

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014, 11:53    #1
Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze spotkał się z sytuacją, że drużyna Legii Warszawa jest w tej odsłonie FM-a praktycznie nie do ogrania w lidze. Otóż grałem sobie karierę i po 25 meczach ligowych zespół z Warszawy miał, o zgrozo! 25 zwycięstw i tylko 6 straconych bramek. Zdziwiło mnie to i rozpocząłem nową karierę gdzie znowu po 3 czy 4 meczach Legia ma komplet zwycięstw w lidze i bilans bramkowy 15-1... Dziwne

//Edytowano 5 razy, ostatni raz 28.01.2014, 11:54

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 12:13    #2
Jak ja grałem to niestety (albo i dobrze) Legia aż tak przepakowana nie była i o mistrzostwo walczyła do ostatniej kolejki. W karierze, którą niedawno rozpocząłem Sunderlandem zajmuje miejsce 5.
.

 arfa2 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 12:21    #3
ja narazie mam na 2 save'ach łącznie 6 sezonów , Legia wygrała w każdym z nich ligę przed Lechem lub Zagłębiem. w 3 sezonie 4 był Stomil a 6 Dolcan:D

 marekkk88 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 14:25    #4
U mnie legia zawsze wygrywa ligę. Gram 4 sezon i caly czas to samo, ale trzeba zwrocic uwage na to ze o mistrzostwo walczy praktycznie do samego konca. Jednak nie ma sie czemu dziwic, u mnie legia moze sobie pozwolic na placenie pensji na poziomie 20tys euro tygodniowo. W składzie z pierwszego sezonu zostal im tylko kuciak, kucharczyk i zyro. A kupowali zawodnikow z mocnych druzyn europejskich jak np Germain z Monaco

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 17:35    #5
Gram Lechem drugi sezon.
W pierwszym Legia była nawet w strefie spadkowej, a posada Urbana wisiała na włosku, ale potem się podnieśli i skończyli ligę na 4. miejscu oraz tryumfowali w PP.
W drugim sezonie, po 22. kolejkach zajmują drugie miejsce ze stratą 13 pkt do mnie. Odpadli w 1/16 PP z Gryfem Wejherowo, ale awansowali do Ligi Europy, gdzie odpadli również w 1/16 z Fiorentiną.
Stosunek meczów: 4 zw - 2 r - 1 p

Nie uważam Legii za przepakowanej. Fakt, ma wiele talentów i szeroką, wyrównaną kadrę, ale są jak najbardziej do pokonania.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 10:21    #6
Duzo zalezy od pucharow i transferow. Jak Legia wyda troche kasy i kupi "klasowych" zawodnikow na miare ekstraklasy no pozniej moze byc problem zeby ja dogonic. To samo sie tyczy pucharow, jak Legia wejdzie do fazy grupowej LM to pozniej bedzie tylko ciezej ja pokonac.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.