Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 CapsLock Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2013
Skąd: Kruszwica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2014 17:49    #6801
[quote="kaczmar123"]szukam klubu by rozpocząć wielosezonową karierę w najbliższy weekend (po wydaniu ewentualnych updateów do FMa 14), który:
- będzie na 2gim/3cim poziomie rozgrywek w danym kraju
- będzie miał stabilne i spore zaplecze finansowe (od początku lub np. po awansie o klasę wyżej)
- będzie miał spory stadion, który przyciągnie dużo kibiców
- będzie dawał mi możliwość stworzenia odpowiednich struktur, np. baza treningowa, szkolenie młodzieży itd.

Po małej analizie mam kilka typów: Wolverhampton (3ci poziom w Anglii), Nottingham (2gi), Leipzig (3ci w Niemczech)

Ktoś ma doświadczenia w tych klubach?

Jakie ewentualne kluby przychodzą Wam na myśl, a spełniają powyższe kryteria?[/quote]

Polecam Koeln (2.Bundesliga) :)

Ja szukam klubu:
- średniak z Premier League, 1.Bundesliga, Liga BBVA lub Ligue 1
- dość młody i dobry skład
- brak długów (lub niewielkie, nie przekraczające budżetu klubu)
- nie może grać w LE lub LM
- może dziwne, ale mało kontuzji na początku sezonu (opcjonalnie)
Kogo polecacie?

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2014 19:27    #6802
Co myslicie o karierze w Tolouse albo Bastii ? Lub tez moze cos z Belgii ? Doradzcie :)

 z_fartem Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2014 19:47    #6803
Z Belgii to bym próbował Zulte.

 Quaste Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2011
Skąd: The World Center
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2014 13:58    #6804
Poszukuje klubu który nie ma żadnych zadłużeń czy jest na minusie Ligi to z Anglii, Polski, Niemieckiej, Francuskiej, Włoskiej, Hiszpanskiej, Portugalskiej, Rosyjskiej bo ciągle jak się zatrudniam u kogoś to jest zadłużony -.-

 adriano123 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2009
Skąd: Konin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2014 14:18    #6805
Może Rio Ave z Portugalii

 adriano123 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2009
Skąd: Konin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2014 14:22    #6806
[quote="`Gekkou"]Co myslicie o karierze w Tolouse albo Bastii ? Lub tez moze cos z Belgii ? Doradzcie :)[/quote]

Bastia ma calkiem interesujacy sklad, sporo zawodnikow o uznanym nazwisku

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2014 16:19    #6807
[quote="Quaste"]Poszukuje klubu który nie ma żadnych zadłużeń czy jest na minusie Ligi to z Anglii, Polski, Niemieckiej, Francuskiej, Włoskiej, Hiszpanskiej, Portugalskiej, Rosyjskiej bo ciągle jak się zatrudniam u kogoś to jest zadłużony -.-[/quote]

Takie czasy :-) a tak poważnie to szukaj we Francji lub Niemczech, Anglia, Hiszpania i Włochy zdecydowanie odpadają. Co do Portugalii to nie mam pojęcia, ale z życia wiem, że czołowa trójka jest sporo zadłużona, więc reszta pewnie też.

Dodaj kilku menadżerów do interesujących Cię klubów i sprawdź finanse. Co innego mieć kredyt z ratą na 100-300 tys. miesięcznie (tyle jestem w stanie tolerować), a co innego gdy ta rata wynosi 1 mln miesięcznie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.02.2014 o godz. 16:22

 Brant Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.09.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2014 00:16    #6808
Siemka. Poszukuje klubu gdzie spędze miło kilkanaście sezonów :) raczej klub do zbudowania jakieś potęgi, liga nie jest ważna, aby tylko była to Europa. Budżet chciałbym jakiś niemały, abym mógł sprowadzić jakiś talent i go rozwijać, aby stadion nie był zbyt mały.. ogólnie taki typowy średniak , który nigdy nie był brany pod uwage pod każdym względem

 `eS Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2014 08:08    #6809
@UP
Może WBA, Mainz, Malaga, Torino :)
Ja osobiście gram Koroną Kielce ! :)

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2014 08:23    #6810
Potrzebuję pomocy chłopcy.

Szukam w fm14 takiego klubu jakim była dla mnie Sampdoria w FM13:
- 1-2 diamenty do oszlifowania
- zastany skład złożony z głową; żebym nie widział konieczności wymiany 30% zawodników przed pierwszym meczem sezonu
- jeśli są długi to nieduże, tak żeby dało się ich szybko pozbyć - ale najlepiej w ogóle bez zadłużenia
- idealnie byłoby gdybym miał na transfery chociaż 5 milionów (opcjonalnie jeśli skład nie wymaga natychmiastowych wzmocnień)
- ligi: najlepiej włoska, niemiecka, francuska ; tylko w przypadku naprawdę ciekawej opcji angielska, portugalska, hiszpańska, belgijska, szwajcarska ;
- nie chcę: Monaco (spróbowałem i brzydzi mnie skład i pensja Falcao); Nottm Forest (spróbowałem i nie mam serca do tej ekipy)
- najniżej drugi poziom rozgrywkowy; najlepiej żeby ekipa nie grała w europejskich pucharach (od biedy przeżyję jeśli jednak będzie)
- jeśli to będzie ekipa z Serie A to żeby pół składu nie było na współwłasności albo wypożyczeniu z innego klubu

Sam myślałem o: Cagliari, Torino, Udinese, Atalancie, Leverkusen, Monchengladbach, Mainz, Hannover, VFB Stutgart

Proszę o umotywowanie swojej propozycji (:

Z gory dziękuję i pozdrawiam *:

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 10.02.2014 o godz. 08:25

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.