Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 StanleyIpkiss Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2014 20:05    #2
Hej. FM MANIACY. Powrót do gry po długiej przerwie. Proszę o szybką odpowiedź. FM 14. Klub z historią do odbudowania. Najlepiej bez długów... myślę o Deportivo, Leeds, Blackburn. Może jeszcze jakieś propozycje, które minąłem? Pozdrawiam.

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2014 23:59    #3
[quote="StanleyIpkiss"]Hej. FM MANIACY. Powrót do gry po długiej przerwie. Proszę o szybką odpowiedź. FM 14. Klub z historią do odbudowania. Najlepiej bez długów... myślę o Deportivo, Leeds, Blackburn. Może jeszcze jakieś propozycje, które minąłem? Pozdrawiam.[/quote]

Kiedyś dostałbyś 30 propozycji od użytkowników, ale te czasy dawno minęły i już chyba nie wrócą. Nikt Ci nie odpisze to ja to zrobię :P Deportivo super klub, ale w chu... długów, Blackburn i Leeds są z gównianej ligi (40+ kolejek to są męki :D ) Bierz Deportivo najdłużej zajmie Cie podbijanie ligi. :D

 Sir Mih Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2014 00:24    #4
[quote="StanleyIpkiss"]Hej. FM MANIACY. Powrót do gry po długiej przerwie. Proszę o szybką odpowiedź. FM 14. Klub z historią do odbudowania. Najlepiej bez długów... myślę o Deportivo, Leeds, Blackburn. Może jeszcze jakieś propozycje, które minąłem? Pozdrawiam.[/quote]

Z Angli polecam Ci serdecznie moje kochane Middlesbrough, któremu zawsze kibicowałem w PL <3 a teraz tułają się po zapleczu

Z Hiszpanii może Real Saragossa (kiedyś top w hiszpanii)? Albo Racing Santander, obecnie z 3 ligi (transfery canalesa i garaya do realu, grali: munitis i nasz ebi smolarek)?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.02.2014 o godz. 00:26

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2014 08:01    #5
Ja nie doczekawszy się odpowiedzi wybrałem VFL Wolfsburg. Bogato, bez długów, świetna baza, okrągła suma na transfery (ale bez kilkudziesięciu baniek), całkiem mądrze złożony skład, nawet więcej niż dwa diamenty (co najmniej 5). Do tego dwie wielkie gwiazdy - Diego i Luiz Gustavo.
Nic tylko budowac Bayernowi konkurencję.

 filip8910 Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Skąd: Sk-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2014 13:28    #6
Cześć wszystkim,
szukam klubu przede wszystkim z dobrą bazą i sztabem szkoleniowym, bez długów. klasa rozgrywkowa mało ważna.
Gra: FM12 - Update CM Rev v. 2.2 Dzięki za pomoc.

 CapsLock Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2013
Skąd: Kruszwica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2014 19:14    #7
[quote="kajn"]Ja nie doczekawszy się odpowiedzi wybrałem VFL Wolfsburg. Bogato, bez długów, świetna baza, okrągła suma na transfery (ale bez kilkudziesięciu baniek), całkiem mądrze złożony skład, nawet więcej niż dwa diamenty (co najmniej 5). Do tego dwie wielkie gwiazdy - Diego i Luiz Gustavo.
Nic tylko budowac Bayernowi konkurencję.[/quote]

Ja tak samo :) Benaglio, Rodriguez, Luiz Gustavo, Vierinha, Perisic, de Bruyne (gram na winter update :P) oraz Diego (wypożyczony ale cóż) to świetna paczka i polecam każdemu ten klub :)

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2014 20:32    #8
A ja waham się między 3 klubami:
1) Wolverhampton - kusi dopiero 3 liga i powrót na szczyt, minusem jest jednak ogromna liczba meczy w sezonie.
2) RB Leipzig - tutaj podobnie 3 liga, na plus mniejsza liczba meczy, jednak nie wiem jak będzie z finansami w kolejnych sezonach (po awansie), czy będzie trochę grosza na zakupy? Czy osoby grające tym zespołem mogłyby coś podpowiedzieć?
3) Udinese - typowy średniak bez większych sukcesów, a mający młody, perspektywiczny skład.

Poleci ktoś/zarekomenduje któryś z powyższych klubów? Będę wdzięczny, pozdro :)

 PrzemekManU1878 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2013
Skąd: Kaszuby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2014 21:26    #9
Ja dopiero zacząłem grać RB Leipzig .. (Rozegrany tylko sparing z rezerwami).. Na pewno po rozpoczęciu gry (bynajmniej w FM13) nie dostajesz nawet centa na transfery..

 gipki5 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2014 11:17    #10
Który klub mi polecacie aby zaczął karierę w FM 14 z grona: Aston Villa, Wolfsburg, Werder Brema, Malaga, Inter, Milan ?

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2014 13:28    #11
Jaki polecacie klub do zaczęcia kariery w FM-ie żeby zdobywać największe szczyty z Bundesligi lub 2 Bundesligi ? Jedyne zastrzeżenie to klub nie może mieć zadłużenia i aby miał w miarę kasę na transfery ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.