Taktyka do Arsenalu

 Szalmsuś Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2014, 14:37    #1
Witam. Wie ktoś może jaka taktyka będzie dobra do Arsenalu w FM 14. Ja gram swoją i przegrywam wszystkie mecze, nie mam żadnego pomysłu. PLEASE pomóżcie. Z góry dzięki.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2014 14:39    #2
[quote="Szalmsuś"]Witam. Wie ktoś może jaka taktyka będzie dobra do Arsenalu w FM 14. Ja gram swoją i przegrywam wszystkie mecze, nie mam żadnego pomysłu. PLEASE pomóżcie. Z góry dzięki.[/quote]
Najlepsza będzie taka, która wykorzysta wszystkie mocne strony zespołu... Nie podałeś nic, co pomogłoby w rozmyślaniu na temat przyzwoitej taktyki. Mam się domyślać kogo masz w zespole?
.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2014 15:30    #3
[quote="Szalmsuś"]Witam. Wie ktoś może jaka taktyka będzie dobra do Arsenalu w FM 14. Ja gram swoją i przegrywam wszystkie mecze, nie mam żadnego pomysłu. PLEASE pomóżcie. Z góry dzięki.[/quote]

Ja też gram Arsenalem ale w fmie '12. Ustawiłem sobie formację 4-2-3-1 i póki co przez okres przygotowawczy się sprawdza. Wiem że to nie to samo, ale możesz spróbować takie ustawienie. Jak nie te to sprawdź może 4-5-1.

 Vendeful Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2012
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2014 16:03    #4
http://www.fotos(...)f47.html

nie wiem dlaczego tak niewyrazne wyszlo mimo ze to screen..
to moja taktyka,nie jestem jakims specem od taktyk,nie uznaje sie za zadnego dobrego gracza,ale poki co sie sprawdza.

 Szalmsuś Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2014 16:19    #5
Do mojego klubu dołączyli Matuidi oraz Insigne. Poza tym zawodnicy tacy jak od początku gry.

 Vendeful Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2012
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2014 16:22    #6
ja kupilem vele jako ze klauzula dla afc wynosi 3.4mln

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.