Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 mj1988 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2014 12:37    #6851
Charlton może być fajny, teraz w nim gra Parzyszek :P

 urbanCR7 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Skąd: Bogatynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2014 15:22    #6852
A oprócz Charltonu może ktoś polecić jakieś fajne kluby z tej samej ligi ? FM 13

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2014 20:35    #6853
Panowie kogo polecacie z 1 Bundesligi do zagrania w FM 2013? Borussia Moenchengladbach, Eintracht Frankfurt, VFB Stuttgart, Werder Brema?
Grał ktoś nimi w tej części?
Będzie to moja pierwsza kariera w 13 i chciałbym poznać grę z ciekawym klubem i się do niej nie zrazić. Obstawiam, że pierwszy sezon którymkolwiek z nich będzie ciężki.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 11:23    #6854
[quote]Witam! Wciąż szukam klubu którym przyjemnie będzie się grało w FM 14! Mrugnięcie
Najważniejsze dla mnie to:
-Preferowane ligi(Angielska,Hiszpańska,Włoska,Francuska,Niemiecka lub Turecka)
-Kluby z niższej półki(Prognoza mediów 10 w górę)
-Kluby mogę być a nawet lepiej by było jakby były z niższej klasy rozgrywkowej.
-W składzie jeden z dwóch jakiś solidnych zawodników
-Kasa nie gra roli.
Wypiszcie typy najlepiej z każdych lig podanych na górze.
(Moje typy to Bradford,Derby,AFC Wimbledon,Bastia,Tours)
Już sam nie wiem kim grać Uśmiech ... eh [/quote]

Zwolnili mnie z Wolfsburga więc zacząłem grać Cagliari bo ma w składzie dwa fajne talenty (Del Fabro i Murru), a także paru solidnych zawodników (Astori, Ibarbo, Pinilla, Naingolan). Długi nie są duże, budżet na wzmocnienia jakiś tam jest ale i tak większość pozycji poratujesz z wolnego transferu.
Prognoza to dolna połowa tabeli, ale ja odpadając już w pierwszej rundzie pucharu włoch zdołałem zając 6 miejsce i awansować do pucharu UEFA (wyprzedzając Milan któremu nie pofarciło). Gorąco polecam.

 urbanCR7 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Skąd: Bogatynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 14:16    #6855
A co sądzicie o Leicester City ?

 mj1988 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 14:46    #6856
[quote="kajn"][quote]Witam! Wciąż szukam klubu którym przyjemnie będzie się grało w FM 14! Mrugnięcie
Najważniejsze dla mnie to:
-Preferowane ligi(Angielska,Hiszpańska,Włoska,Francuska,Niemiecka lub Turecka)
-Kluby z niższej półki(Prognoza mediów 10 w górę)
-Kluby mogę być a nawet lepiej by było jakby były z niższej klasy rozgrywkowej.
-W składzie jeden z dwóch jakiś solidnych zawodników
-Kasa nie gra roli.
Wypiszcie typy najlepiej z każdych lig podanych na górze.
(Moje typy to Bradford,Derby,AFC Wimbledon,Bastia,Tours)
Już sam nie wiem kim grać Uśmiech ... eh [/quote]

Zwolnili mnie z Wolfsburga więc zacząłem grać Cagliari bo ma w składzie dwa fajne talenty (Del Fabro i Murru), a także paru solidnych zawodników (Astori, Ibarbo, Pinilla, Naingolan). Długi nie są duże, budżet na wzmocnienia jakiś tam jest ale i tak większość pozycji poratujesz z wolnego transferu.
Prognoza to dolna połowa tabeli, ale ja odpadając już w pierwszej rundzie pucharu włoch zdołałem zając 6 miejsce i awansować do pucharu UEFA (wyprzedzając Milan któremu nie pofarciło). Gorąco polecam.[/quote]


A myślałem nad Cagliari :) Mają dobry skład Ibarbo, Astori, Nainggolan, można nimi zawojować Serie A :P

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 15:04    #6857
Panowie kogo polecacie z 1 Bundesligi do zagrania w FM 2013? Borussia Moenchengladbach, Eintracht Frankfurt, VFB Stuttgart, Werder Brema?
Grał ktoś nimi w tej części?
Będzie to moja pierwsza kariera w 13 i chciałbym poznać grę z ciekawym klubem i się do niej nie zrazić. Obstawiam, że pierwszy sezon którymkolwiek z nich będzie ciężki.

 urbanCR7 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Skąd: Bogatynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 15:50    #6858
Ja zacząłem grać Leicester City i jak na razie 4 mecze 3 zwycięstwa i jeden remis,tylko szybko odpadłem z Capital One Cup bo już w 2 rundzie z Charltonem 0:1 :ech:

 Michal144 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 18:57    #6859
Aston Villa,Burnley,Charlton Athletic,Derby County,Huddersfield Town,Bradford City , RC Strasbourg,Dijon FCO , Tours FC
I teraz pytanie kogo wybrać? :) Napiszcie kto i dlaczego.
FM 14

 adamiko Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2010
Skąd: Nowe Skalmierzyce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 19:36    #6860
[quote="Michal144"]Aston Villa,Burnley,Charlton Athletic,Derby County,Huddersfield Town,Bradford City , RC Strasbourg,Dijon FCO , Tours FC
I teraz pytanie kogo wybrać? :) Napiszcie kto i dlaczego.
FM 14[/quote]

Aston Villa - spory stadion, paru ciekawych graczy, najwyższa liga wszystko aby przez parę lat ciekawie się pobawić

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.