Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Lubie_Placki Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 14:55    #6861
Czas coś zmienić, kariera Lyonem lekko zaczęła być nudnawa. Jaką ciekawą drużynę możecie mi polecić? Myślałem nad Hull City, Granadą, Realem Sociedad. Jednak samemu ciężko się zdecydować ;)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 15:11    #6862
[quote="Lubie_Placki"]Czas coś zmienić, kariera Lyonem lekko zaczęła być nudnawa. Jaką ciekawą drużynę możecie mi polecić? Myślałem nad Hull City, Granadą, Realem Sociedad. Jednak samemu ciężko się zdecydować ;)[/quote]
Polecam Barclays Premier League. Sam gram i emocje, które mnie spotykają są czasem nie do opisania ;) Wyrównana walka z każdą drużynami o mistrzostwo jest do samego końca, tak więc z trójki zespołów którą podałeś stawałbym na Hull City.
.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 15:23    #6863
[quote="Lubie_Placki"]Czas coś zmienić, kariera Lyonem lekko zaczęła być nudnawa. Jaką ciekawą drużynę możecie mi polecić? Myślałem nad Hull City, Granadą, Realem Sociedad. Jednak samemu ciężko się zdecydować ;)[/quote]

Pewnie dręczy Cię dominacja PSG we francji. Wiem coś o tym bo też grałem Lyonem. W Anglii jest kilka ciekawych zespołów. Southampton, Wolves, Stoke, Sunderland, Swansea, Leeds, West ham. A z tych co wymieniłeś spróbuj może Granadą, gra może być bardzo ciekawa.

 cwks Partyzant

Postów: 127
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 20:03    #6864
potrzebny klub ktory niedawno gral w ekstraklasie a teraz tuła sie po nizszych ligach z dobrymi finansami
zastanawialem sie nad 2 liga holenderska. kogo z niej polecicie
interesuja mnie ligi europejskie
lub ktos z Polski I liga
FM14

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.02.2014 o godz. 20:06

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 21:09    #6865
[quote="cwks"]potrzebny klub ktory niedawno gral w ekstraklasie a teraz tuła sie po nizszych ligach z dobrymi finansami
zastanawialem sie nad 2 liga holenderska. kogo z niej polecicie
interesuja mnie ligi europejskie
lub ktos z Polski I liga
FM14[/quote]

Jeżeli chodzi o Holandię to z Erste Division jest Willem II, VVV Venlo.
Ostatnio raczej nie grał, jest w championship z dobrymi finansami Nottingam Forrest, które jest upadłą potęgą.
W niemczech to np. Greuther Furth, FC Kaiserslautern, Fortuna Dusseldorf.

 krystian125_chud... Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 21:51    #6866
No i ja od siebie mam takie pytanko! Otóż właściwie zaczynam przygodę z FM 14, bo byłem bardzo przywiązany przez dłuuuugi okres do Fma 12. Postanowiłem więc się przełamać. Jako że nie mam obeznania w drużynach z "czternastki", chciałbym poradzić się Was, jaką drużynę wybrać, aby grało się dobrze :) Po prostu chcę zacząć grę klubem, który nie narzeka na brak pieniędzy, no po prostu w miarę możliwości klub z pieniędzmi, który jest albo średniakiem w dobrej lidze lub który można zaliczyć do tzw. "upadłych potęg". Po prostu chcę odbudować i jak najdalej zajść klubem, który ma trochę pieniążków na jego rozbudowę, głównie kadrową :)

 Lubie_Placki Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 22:20    #6867
[quote="krystian125_chudy"]No i ja od siebie mam takie pytanko! Otóż właściwie zaczynam przygodę z FM 14, bo byłem bardzo przywiązany przez dłuuuugi okres do Fma 12. Postanowiłem więc się przełamać. Jako że nie mam obeznania w drużynach z "czternastki", chciałbym poradzić się Was, jaką drużynę wybrać, aby grało się dobrze :) Po prostu chcę zacząć grę klubem, który nie narzeka na brak pieniędzy, no po prostu w miarę możliwości klub z pieniędzmi, który jest albo średniakiem w dobrej lidze lub który można zaliczyć do tzw. "upadłych potęg". Po prostu chcę odbudować i jak najdalej zajść klubem, który ma trochę pieniążków na jego rozbudowę, głównie kadrową :)[/quote]

Może Monaco? Skład trzeba wzmocnić troszku, aby walczyć z PSG, ale pieniążki są ;)

 ndz91 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2014 22:14    #6868
Szukam klubu pod taktykę 4-4-1-1 z dwoma def pomocnikami, z dobrymi bocznymi pomocnikami i bocznymi obrońcami. Klub z średniej półki, mogący z powodzeniem bić się o awans do LE lub LM z lig: angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej (w tej kolejności). Dla angielskiej może to być klub z zaplecza BPL. Najlepiej oczywiście z dobrym stanem finansowym i sporym stadionem.

 Cinek1013 Partyzant

Postów: 134
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014 11:21    #6869
Zna ktoś może jakiś klub w którym generują się dobrzy wychowankowie ? Baza/Stadion/Obiekty mogę rozbudować. Najlepiej żeby to była liga hiszpańska/angielska/niemiecka/francuska. Klub który ma przewidywane miejsce na ok. 10-15. Ważne żeby nie był zadłużony(Długi do spłacenia maks do 2018 roku).
Grałem Norwich i grało się świetnie, ale przez 3 sezony najlepszy wychowanek to 3* potencjału/

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014 12:10    #6870
[quote="Cinek1013"]Zna ktoś może jakiś klub w którym generują się dobrzy wychowankowie ? Baza/Stadion/Obiekty mogę rozbudować. Najlepiej żeby to była liga hiszpańska/angielska/niemiecka/francuska. Klub który ma przewidywane miejsce na ok. 10-15. Ważne żeby nie był zadłużony(Długi do spłacenia maks do 2018 roku).
Grałem Norwich i grało się świetnie, ale przez 3 sezony najlepszy wychowanek to 3* potencjału/[/quote]

Grając CFC w '13 upolowałem dwóch fajnych njugenów z Levante (i to PA>180). Klub biedny i ma trochę długów, ale myśle, że warto spróbować, bo utrzymać można się bardzo łatwo i szybko zagrać choćby w LE. W Niemczech z talentami poza Bayernem, Monchengladbach i BVB raczej słabo - ja przynajmniej grając TSV Monachium nic ciekawego nie uświadczyłem - poza tym, ci co są nisko, czyli Ausburgi, Hoffenheimy, Braunschwigi (czy jak to się pisze) mają raczej słabe szkółki, nie przypominam sobie, żebym coś z tych klubów wyhaczył.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution